Açıklamalar: ttnet 2015 kampanyası, ttnet netLimitsiz kampanyası, ttnet internet kampanyası, ttnet kampanyası, Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası

14.01.2015 15:28:00

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası - Detay

08 Ocak 2015 tarihi itibariyle, TTNET müşterilerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Asus ZenFone 5 Smartphone kampanyası satış sunulmuştur.

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası


TTNet'in düzenlemiş olduğu Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası kapsamında son derece şık kullanımı kolay Asus ZenFone 5 Smartphone'ye sahip olmak çok kolay. 08 Ocak 2015 tarihi itibariyle, TTNET müşterilerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Asus ZenFone 5 Smartphone kampanyası satış sunulmuştur. Kampanya fiyatına 24 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Maxi ve sınırsız TTNET Wi-Fi dahildir.

Kampanya Geçerlilik Tarihleri: 08 Ocak 2015 – 31 Mart 2015 (Kampanya stoklarla sınırlıdır).

Kampanya Ürünleri: Asus ZenFone 5 Smartphone

Hedef Kitlesi: Cihaz alma kriterlerini sağlayan yeni ve mevcut müşteriler

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası Detayları

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası kapsamında yaşı 6 aydan az veya yeni TTNET üyeleri için son 6 aydır Türk Telekomünikasyon A.Ş. üyesi olmak ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ve TTNET’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,

Mevcut TTNET abonelerinin kampanyadan yararlanabilmesi için TTNET’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu olmaması gerekmektedir.

İşbu kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler TTNET’in belirlediği gün boyunca yeni cihaz kampanyasından yararlanamaz.

Ödenmemiş faturaları TTNET tarafından taksitlendirilmiş ve halen ödenmemiş faturaları bulunan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

Son 1 yılda hattı 2 defa borcundan dolayı kapamaya giren başvuru sahipleri promosyondan faydalanamaz.

Süreli İnternet ve HAZIRNET üyeleri, TTNET internet/Yalın İnternet abonesi olma şartıyla promosyondan yararlanabilir.

Abonelik yaşı 6 aydan az TTNET Alo üyeleri bu kampanyadan yararlanamaz. Yukarıdaki şartları taşıyan bireysel Üye, Kampanya dönemi boyunca sadece 1 (bir) adet cep telefonu ürünü (“Ürün”) için talepte bulunabilir ve promosyon’a katılabilir. Bir bireysel üye’nin birden fazla TTNET üyeliği bulunsa dahi promosyon’dan sadece bir defa 1 (bir) adet Ürün için yararlanabilecektir. Bireysel üyeler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir.

Yukarıdaki şartları taşıyan ve birden fazla TTNET üyeliği olan tüzel kişi üye ise her bir üyeliği için 1 (bir) tane olmak üzere Kampanya dönemi boyunca en fazla 3 (üç) adet cep telefonu ürünü için talepte bulunabilir.

Kampanya’ya katılabilir. Bir tüzel kişi Abone’nin 3 (üç)’ten fazla TTNET üyeliği bulunsa dahi promosyon’dan en fazla 3 (üç) adet Ürün için yararlanabilecektir.

 Tüzel kişi üye, her bir Ürün için ayrı Kampanya Katılım Taahhütnamesi imzalayacak olup, satın alma anında bağlı olduğu vergi dairesini ve vergi numarasını satış temsilcisine bildirmek ve kayıt ettirmek ile yükümlüdür. Tüzel kişi abone her halükarda aynı dönemde en fazla 6 (altı) cihaz ödemesi yapabilecektir.

İşbu Kampanya Katılım Koşulları ve Katılım Taahhütnamesi’nde geçen “Abone” ifadesinden, aksi açıkça ilgili bölümde belirtilmediği sürece, “bireysel üye”ler veya “tüzel kişi üye”ler anlaşılacaktır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TTNET Kampanyaları


TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası

TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası35 GB AKN Limitsiz Fiber Hızlı Net Kampanya her şey dahil ayda sadece 64,90 TL! Üstelik ilk 3 ay boyunca ek 25 GB Hediye!...

Devamı...

Türk Telekom Hesaplı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hesaplı İnternet KampanyasıKampanya kapsamında evde internet müşterileri için sınırsız, fiber hızlı internet keyfini ayda 54,90 TL'den başlayan fiyatlara sahip olabileceklerdir.​ ...

Devamı...

2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'teinterneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları