03.12.2012 11:58:00

Avea Taahhütlü Telefon Kampanyaları

Avea tarafından yapılan kampanyalarda akıllı telefonlar taahhütlü olarak Avea faturasına veriliyor. Çeşitli marka ve modeldeki telefonlar 24 ay taksitli olarak ödenebiliyor.

Avea'dan Faturalı Cihaz Kampanyası


Avea'ın hazırlamış olduğu faturalılara cihaz kampanyası kapsamında Avea'lı faturalı hat kullananlar için kaçırılmayacak bir avantaj sağlıyor. Avea'ın kampanya kapsamında sunduğu akılı telefonlardan istediğiniz birini alabilir fatura öder gibi cep telefonuna sahip olabilesiniz. Bu kampanya sayesinde akılı telefon almak isteyip de almayanlar için kaçırılmaz bir fırsat. Avea tarafından yapılan kampanyada akıllı telefonlar taahhütlü olarak satın alınabiliyor.

Avea Taahhütlü Telefon kampanyasında verilen tüm telefonların listesi için tıklayınız.

Avea Taahhütlü Telefon kampanyası kapsamındaki bazı telefonlar:

DoroPhoneEasy
Ek 18 TL / Ay

Avea inTouch
Ek 1 TL / Ay

Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung GALAXY S III
Ek 34 TL / Ay

iPhone 4S
115 TL / Ay

iPhone 4
95 TL / Ay

Yeni iPad
82 TL / Ay

Samsung Galaxy Tab 7.7
159 TL / Ay

iPad2
74 TL / Ay

Nokia Asha 300
Ek 6 TL / Ay

HTC Rhyme
80 TL / Ay

Samsung Galaxy Beam Kampanyası
1499 TL

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Teklifler 18 ay ve 24 ay tahhüt süreleri ile sunulmaktadır
Kampanya kapsamında, sunulan aylık kampanya bedeline abonenin seçtiği telefon modeli ve aylık data paket bedeli dahildir.
Cihaz, taahhüt süresi ve data paketlerinden birer adet seçmek suretiyle oluşacak olan Kampanya Paketi daha sonra değiştirilemeyecektir.
Cihaz bedeli, abonenin faturasına "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler" şeklinde yansıyacaktır.
Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
AVEA Personel Tarifeleri, Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri, Iphone tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifelerinde yer alan aboneler kampanyadan yararlanamayacaklardır.
Kampanya kapsamında kullanılan data paketi limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devredilmez.
Kampanya kapsamında indirimli olarak verilen aylık data kullanımı yurtiçi İnternet ve WAP APN'i üzerinden gerçekleştirilen alınan ve gönderilen internet erişim hizmetini kapsamaktadır bunlar dışında gerçekleşen internet erişimi, kullanıma ilişkin ücretler üzerinden, abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına yansıtılacaktır
Uluslararası dolaşımda(roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Dünya Varmış Tarifesi'ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini AVEA Personel Tarifeleri, jet tarifeleri, mobil data tarifeleri,Iphone tarifeleri ve TTNET Yeni Taahhütlü İnternet Paketleri Tarifelerinden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda.[(Aylık cihaz taksit bedeli) x (taahhüt süresinden geriye kalan ay sayısı)] + [(data paketi indirim bedeli (aylık ve KDV,ÖİV dahil olmak üzere 250 MB data paketi için 10 TL, 1 GB data paketi için 14 TL; 4 GB data paketi için 14 TL)) x (o güne kadar data indirimi verilen ay sayısı)]'nın toplamı cihaz kampanyası iptal bedeli olarak tek seferde abonenin faturasına yansıtılacaktır
Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.


Avea KampanyalarıAvea Markası veya Avea Taahhütlü Telefon Kampanyaları ile ilgili Avea Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Avea

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Avea Taahhütlü Telefon Kampanyaları ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Avea KampanyalarıAvea ile Yapı Kredi %100 onaylı Alışveriş Kredisi Kampanyası

Avea ile Yapı Kredi %100 onaylı Alışveriş Kredisi Kampanyası Avea ile Yapı Kredi %100 onaylı Alışveriş Kredisi Kampanyası ile Avealılar Yapı Kredi üye işyerlerinde tek çekimli cihaz harcama yapabiliyor....

Devamı...

Avea 4G ile Hız Zamanı Kampanyası

Avea 4G ile Hız Zamanı Kampanyası Avea 4G Teknolojisinin hızını tüm ülkemizin her karış toprağına yaymaya hazır....

Devamı...

Avea Büyük Fırsat 1 GB Paket Kampanyası

Avea Büyük Fırsat 1 GB Paket Kampanyası Büyük Fırsat 1 GB Paket Kampanyası kapsamında Şimdi Avea’ı tercih edenlere Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet sadece 17 TL. ...

Devamı...

Avea HTC One M9 kampanyası

Avea HTC One M9 kampanyası Avea HTC One M9 kampanyası 65 TL'den başlayan fiyatlarla 24 ay taahhütlü teklifler ile HTC One M9 sahip olabilirsiniz....

Devamı...

Avea Gönlü Bol Tarife Kampanyası

Avea Gönlü Bol Tarife Kampanyası Gönlü Bol Tarifelerden size en uygun olanını seçebilir istediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve bolca internete girebilirsiniz. ...

Devamı...

Tüm Avea Kampanyaları
Kelimeler: Avea Taahhütlü Telefon, Avea Cep Telefonu Kampanyası, Avea Telefon Kamanyaları, Avea Taahhütlü Telefonlar, Avea Taksitli Telefon