17.06.2013 15:02:00

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası

Axess ile Shell'in ortaklaşa hazırlmaış oldukları kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarına 5 TL, toplam 20 TL yakıt bedava kazanma fırsatı unuyor.

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası

Axess ile Shell’in ortaklaşa hazırlmaış oldukları kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarına 5 TL, toplam 20 TL yakıt bedava kazanma fırsatı unuyor.Bu avantajlı kampanya sayesinde15 - 30 Haziran tarihleri arasında, Axess üyesi Shell akaryakıt istasyonlarında bulunan Axess Pos cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınıza 5TL, toplamda ise 20 TL yakıt bedava.

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası Kuralları:


Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyasısı, 15 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından kampanyaya dahil edilen kartlar ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarında geçerlidir.

Bir önceki banka kampanyalarımızdan farklı olarak kampanyaya SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dahil edilecektir.

Kazanılan chip-para’lar anında Axess karta yüklenecek olup yüklendiği andan 7 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası kapsamında gerçekleştirilecek her 50 TL ve üzeri işlemde 5 TL chip-para kazanılabilir.

Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dâhil olacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 4 hanesinin (örnek SMS metni: SHELL 1234) 4566'ya SMS atılması gereklidir. Free kart sahipleri, FREESHELL yazıp bir boşluk bırakarak Free kart numarasının son 4 hanesini 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dâhil olabilir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dâhil edilecektir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dâhil 0.65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dâhil 0,50 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dâhil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.

Chip-para kullanımları Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyasına dâhil değildir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası bir kart sahibi en fazla 4 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL değerinde akaryakıt kazanabilir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası SMS ile dahil olan müşterilerin kazandıkları Chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanya chip para'ları 8 Temmuz 2013’te silinecektir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess exi26, Free ve Neo sahipleri faydalanabilir.
Shell Kampanyaları


Shell Markası veya Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası ile ilgili Shell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Shell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Shell Kampanyaları


Shell’den Hotels.com Kampanyası

Shell’den Hotels.com KampanyasıHotels.com rezervasyonlarında %10 indirim fırsatını kaçırmayın! Tatilinizi keyifle yapmanız için Shell’den mükemmel bir fırsat. ...

Devamı...

Shell Bonuslulara 30 TL bonus Fırsatı

Shell Bonuslulara 30 TL bonus FırsatıSHELL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışveriş yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden promosyona katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın....

Devamı...

Shell Garanti Bonus Fırsatı

Shell Garanti Bonus Fırsatı4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus indirim, promosyon Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılanlara 30 TL bonus....

Devamı...

Tüm Shell KampanyalarıAçıklamalar: shell ve axess kampanyası, axess 20 TL yakıt hediye Kampanyası, axess ile shellden 20 TL yakıt hediye Kampanyası, yakıt hediye Kampanyası, shellden 20 TL yakıt hediye Kampanyası