17.06.2013 15:02:00

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası

Axess ile Shell'in ortaklaşa hazırlmaış oldukları kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarına 5 TL, toplam 20 TL yakıt bedava kazanma fırsatı unuyor.

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası

Axess ile Shell’in ortaklaşa hazırlmaış oldukları kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarına 5 TL, toplam 20 TL yakıt bedava kazanma fırsatı unuyor.Bu avantajlı kampanya sayesinde15 - 30 Haziran tarihleri arasında, Axess üyesi Shell akaryakıt istasyonlarında bulunan Axess Pos cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınıza 5TL, toplamda ise 20 TL yakıt bedava.

Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası Kuralları:


Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyasısı, 15 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından kampanyaya dahil edilen kartlar ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarında geçerlidir.

Bir önceki banka kampanyalarımızdan farklı olarak kampanyaya SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dahil edilecektir.

Kazanılan chip-para’lar anında Axess karta yüklenecek olup yüklendiği andan 7 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası kapsamında gerçekleştirilecek her 50 TL ve üzeri işlemde 5 TL chip-para kazanılabilir.

Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dâhil olacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 4 hanesinin (örnek SMS metni: SHELL 1234) 4566'ya SMS atılması gereklidir. Free kart sahipleri, FREESHELL yazıp bir boşluk bırakarak Free kart numarasının son 4 hanesini 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dâhil olabilir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dâhil edilecektir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dâhil 0.65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dâhil 0,50 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dâhil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.

Chip-para kullanımları Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyasına dâhil değildir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası bir kart sahibi en fazla 4 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL değerinde akaryakıt kazanabilir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası SMS ile dahil olan müşterilerin kazandıkları Chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanya chip para'ları 8 Temmuz 2013’te silinecektir.

Axess ile Shell’den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess exi26, Free ve Neo sahipleri faydalanabilir.


Shell KampanyalarıShell Markası veya Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası ile ilgili Shell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Shell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Axess ile Shell den 20 TL Yakıt Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Shell KampanyalarıShell 40 TL Yakıt Shell Hediye Kampanyası

Shell 40 TL Yakıt Shell Hediye Kampanyası Shell Smart Card sahibi aboneleri Şubat ve Mart ayları arasında Altınyıldız Classics'teki 400 TL'lik harcamalarda Shell’den 40 TL değerinde yakıt kazanıyor....

Devamı...

Shell 25 TL Bonus hediye Kampanyası

Shell 25 TL Bonus hediye Kampanyası 1 Ocak- 15 Şubat 2015'de Bonus üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL ve üzeri yakıt alımına 25 TL Bonus hediye edilecektir....

Devamı...

Shell 25 TL MaxiPuan kampanyası

Shell 25 TL MaxiPuan kampanyası Shell 25 TL MaxiPuan kampanyası Peşin harcamalarızda 25 TL MaxiPuan bedava. Maximum üyesi Shell istasyonlarından Maximum kartınızla yapacağınız 75 TL ve üzeri 3. Peşin akaryakıt/otogaz harcamalarında Shell’den 25 TL MaxiPuan bedava....

Devamı...

Shell 25 TL MaxiPuan Hediye Kampanyası

Shell 25 TL MaxiPuan Hediye Kampanyası Shell 25 TL MaxiPuan Hediye Kampanyası kapsamında ilave 25 TL MaxiPuan kazanmak için anlaşmalı SHELL istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri 3 peşin akaryakıt veya otogaz harcaması yapılması gerekmektedir....

Devamı...

Shell 25 TL MaxiPuan Kampanyası

Shell 25 TL MaxiPuan Kampanyası Shell istasyonlarından Maximum kartınızla yapacağınız 75 TL ve üzeri 3. Peşin akaryakıt/otogaz harcamalarınızda Shell’den 25 TL MaxiPuan bedava!...

Devamı...

Tüm Shell Kampanyaları
Kelimeler: shell ve axess kampanyası, axess 20 TL yakıt hediye Kampanyası, axess ile shellden 20 TL yakıt hediye Kampanyası, yakıt hediye Kampanyası, shellden 20 TL yakıt hediye Kampanyası