14.03.2018 09:55:00

BP’nin Maximum Kart’a Özel Kampanyası

Mart sonuna kadar geçerli olan bu kampanya Maximum Kart sahibi müşterilerine özeldir. Bp’ye gelen kazanıyor!

BP Kampanyası

Sende BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günler içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişini yap 4. Alışverişine 30 TL Maxipuan kazan!

Kampanya Detayları

Bu kampanyada katılımını Maximum Mobilden gerçekleştiren müşterilere özel 40 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. Her müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilecektir.

Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasından kayıt olabilir ya da “BP” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazarak 4402’ye SMS gönderiminde bulunabilirsiniz.

Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ziraat Maximum Kart sahipleri en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilmektedir.
BP Kampanyaları


BP Markası veya BP’nin Maximum Kart’a Özel Kampanyası ile ilgili BP Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

BP

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.BP’nin Maximum Kart’a Özel Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer BP Kampanyaları


BP’nin Yaza Özel Kampanyası!

BP’nin Yaza Özel Kampanyası!Şimdi BP’ye gel BP ve Worldcard’ın yaza özel kampanyasına sende dâhil ol! Bu fırsat kaçmaz, kaçırılmaz....

Devamı...

BP İzmir Otogaz Hediye Puan Kampanyası

BP İzmir Otogaz Hediye Puan KampanyasıKampanyadan yararlanabilmek için 50 TL ve üzeri otogaz alımlarında 2.5 TL hediye puanı kazanabilirsiniz....

Devamı...

BP ve Turkcell 25 TL Yakıt Hediye

BP ve Turkcell 25 TL Yakıt HediyeBP’den 400 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Turkcell aboneleri 25 TL’lik hediye akaryakıt kazanacak ....

Devamı...

Tüm BP KampanyalarıAçıklamalar: bp kampanyası, bp maximum karta özel kampanya, bp maximum kampanya, bp kampanyaları, bp