14.03.2017 11:13:00

CardFinans'tan Beymen Business'ta 75 TL ParaPuan ve 9 Taksit Fırsatı

Beymen Business mağazalarında yapacağınız alışverişlerde Nisan ayı sonuna kadar kullanabileceğiniz ParaPuanlar kazanıyorsunuz.

75 TL ParaPuan ve 9 Taksit Fırsatı

Kampanya kapsamında tek seferde 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL ParaPuan hediye ediliyor. Ayrıca Beymen Business mağazalarında yapacağınız alışverişlerde 9'a varan taksit fırsatına sahip oluyorsunuz.

75 TL ParaPuan ve 9 Taksit Fırsatı Detayları

Kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecek olup, en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir. Kazanılan ParaPuan'lar harcama yapılan kartınıza yüklemesi sağlanacaktır.

Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, kalan alışveriş tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstrenize yansıtılacaktır.

Kampanyada sadece tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde hediye ParaPaunını alabilirsiniz.

Beymen Business mağazalarında yapacağınız alışverişlerde 9'a varan taksit fırsatına sahip oluyorsunuz.
CardFinans Kampanyaları


CardFinans Markası veya CardFinans'tan Beymen Business'ta 75 TL ParaPuan ve 9 Taksit Fırsatı ile ilgili CardFinans Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

CardFinans

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.CardFinans'tan Beymen Business'ta 75 TL ParaPuan ve 9 Taksit Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer CardFinans Kampanyaları


CardFinans Kampanyası

CardFinans KampanyasıCardFinanslılara özel Webuplic Akmerkez mağazasında QNB Finansbank Postundan yapacağınız kozmetik ürünlerde 7 taksit imkânını unutmayın!...

Devamı...

CardFinans Yeni Yılda 200 TL ParaPuan Kazandırıyor!

CardFinans Yeni Yılda 200 TL ParaPuan Kazandırıyor!CardFinans'ın yeni yıl kampanyası ile kampanyaya kayıt olup 200 TL ParaPuan kazanma fırsatını yakalayın....

Devamı...

CardFinans'ta 25 TL İndirim Fırsatı

CardFinans'ta 25 TL İndirim FırsatıCardFinans kartınızla Trendyol.com'da yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. ...

Devamı...

Tüm CardFinans KampanyalarıAçıklamalar: cardfinans kampanyaları, cardfinans beymen business kampanyası, cardfinans parapuan kampanyaları, cardfinans taksit fırsatları, cardfinans 2017 kampanyaları