22.03.2018 10:18:00

Digiturk Filmin Yıldızı Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Ayda yalnızca 39 TL karşılığında Digiturk Filmin Yıldızı kampanyasına dahil olabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya özel Sporun Yıldızı Paketi 1 ay hediye!

Digiturk Kampanyası

Ödüllü oyunculardan, ünlü yönetmenlere, aksiyondan, komediye 40 film! Her yaşa ve her türe hitap eden kanallar.

Kampanya Detayları

12 ay taahhütle başvurulması durumunda aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.

80’lik-90’lık Çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa; Hizmet bedeli olarak Digiturk’e ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

Kredi Kartınıza dilerseniz 12 aylık toplam bedeli tek çekim olarak veya anlaşmalı bankaların(Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank) kredi kartlarına 12 ay taksitle ödenebilir.

Üyeliğinizin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri Kurumuna uygun bir şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

12 ay kullanım sözü vermeniz durumunda belirtilen toplam bedel tek çekim olarak ödenebilir. Taksit özelliği olan Garanti, İş Bankası, HSBC, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Akbank kredi kartlarıyla da 12 taksit olarak ödenebilir.