20.03.2017 11:32:00

Fiber Hızında İnternet Kampanyası

24 ay tahhütle Ayda 49 TL'ye 10 Mbps'ye kadar 50 GB AKN Sınırsız Fiber İnternet!

Fiber Hızında İnternet Kampanyası

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi ücretsiz olup Abone olduğunuz ayın bedeli de hediyedir! Abonelerimizin ihtiyacına uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile D-Smart'ta!

Fiber Hızında İnternet Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli sabit fiyatla yararlanılacaktır.

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi ücretsizdir.

İlk Ayın kullanım bedeli ücretsizdir.

Talep edilmesi durumunda kablolu ADSL modem için 2 TL, kablosuz ADSL modem için 5 TL, VDSL modem için 8 TL aylık kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem hediyedir.

Tarifelerde belirtilen hızlar indirme hızlarıdır. ADSL tarifelerinde yükleme hızı 1 Mbps, fiber tarifelerinde lokasyona göre 2 Mbps ya da 5 Mbps’dir. Tarifelerde belirtilen AKN seviyeleri aşıldığında yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

Farklı bir firmadan internet hizmeti alıyorsanız D-Smart'a geçişlerde 200 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden hediye!

FİYATLAR:

Fiber
10 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 49 TL

Adsl
8 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz internet (50 GB AKN) 56 TL
D-Smart Net Kampanyaları


D-Smart Net Markası veya Fiber Hızında İnternet Kampanyası ile ilgili D-Smart Net Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

D-Smart Net

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Fiber Hızında İnternet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer D-Smart Net Kampanyaları


D-Smart Net Limitli Fiyatına Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart Net Limitli Fiyatına Limitsiz İnternet KampanyasıD-Smart Net Limitli Fiyatına Limitsiz İnternet Kampanyası kapsamında 8Mb’e kadar limitsiz internet aboneliği 6 ay 29TL'den veriliyor. Kampanyada 24 ay abonelik taahhütü vermek gerekiyor....

Devamı...

D-Smart Net Fiber İnternet Kampanyası

D-Smart Net Fiber İnternet KampanyasıD-Smart Fiber internet kampanyasında, fiber internet hizmeti verilen yerlerde, 24 ay abonelik garanti ile abone olanlara aylık 59TL'den fiber internet hizmeti veriliyor....

Devamı...

Tüm D-Smart Net KampanyalarıAçıklamalar: d-smart net kampanyaları, d-smart internet kampanyası , fiber internet kampanyası, 49 TL ye fiber internet kampanyası, d-smart net 2017 kampanyaları