09.01.2017 11:06:00

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Finansbank ile "Premium Üyelik" kampanyasıyle 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini çıkarın.

Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Finansbank Bireysel Cep Şubesine giriş yaparak, SMS ile gönderilecek promosyon kodu yapacağınız yeni "Premium Üyelik" kampanyasıyla 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini web'de, cepte ve tablette sürün!

Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası Detayları

Finansbank Bireysel Cep Şubesi'ne girişinizin ardından bankanın sisteminde kayıtlı olan telefon numaranıza gelecek SMS ile bildirilecek kampanya kodu ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Premium Üyelik başlatılırken kredi kartı bilgileri alınır ve kampanya süresince herhangi bir ücret tahsil edilmez. Kampanyanın bitiminde, belirtilen kredi kartından, aboneliğin 8 TL aylık ücreti her ay tahsil edilecektir.

Abonelik için herhangi bir taahhüt istenmez.

Kampanyadan faydalanmak için Digiturk Play’e abone olunması gereklidir. Digiturk Abonesi olmayanlar da Digiturk Play'den yararlanabilir.

Kampanyadan kapsamında sadece yeni Premium Üyelik başlatan üyeler faydalanabilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için alınan kodun aynı anda veya aynı günde kullanılması zorunlu değildir.

Kampanyaya ilişkin hediye edilen Premium Üyelik sadece yurt içinde kullanılır.

Kullanım süresi biten kupon kodları yenisiyle değiştirilmez.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Digiturk KampanyalarıDigiturk Markası veya Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:

 Diğer Digiturk KampanyalarıVodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası

Vodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası Vodafone Redli aboneler tuttuğunuz takımın Süper Lig maçlarını ek ücret ödemeden izleme şansını yakalıyor....

Devamı...

Digiturk + Sınırsız İnternet Kampanyası

Digiturk + Sınırsız İnternet Kampanyası Digiturk + Sınırsız İnternet, NETLİMİTSİZ Paketi ve bağlantı ücreti olmadan ayda sadece 53,99 TL !...

Devamı...

Digiturk Telefonsuz İnternet Fırsatı

Digiturk Telefonsuz İnternet Fırsatı Digiturk’lü sınırsız telefonsuz internet hizmeti modem dahil ayda sadece 67,99 TL. ...

Devamı...

Tüm Digiturk Kampanyaları
Kelimeler: digiturk kampanyaları, Finansbank ile Digiturk Play kampanyası, Premium Üyelik 3 ay ücretsiz Kampanyası , Digiturk Play ücretsiz kampanyası, digiturk 2017 kampanyaları