Kampanyalar
Ana Sayfa Kategoriler Markalar Yeni Kampanyalar Sorgulamalar İletişim
  Akaryakıt
  Alışveriş
  Banka
  Beyaz Eşya
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Dijital Yayıncılık
  Eğitim
  Eğlence
  Elektrik
  Elektronik
  Giyim
  İnternet Firmaları
  Kredi Kartı
  Mobilya
  Otomobil
  Saat Takı
  Sağlık
  Sigorta
  Tatil
  Telekominikasyon
  Ulaşım

 

 

» Turkcell Kampanyaları
» Avea Kampanyaları
» Vodafone Kampanyaları
» TTNET Kampanyaları
» Bonus Kampanyaları
» Arçelik Kampanyaları
» Digiturk Kampanyaları
» THY Kampanyaları
» Opet Kampanyaları
» Telekom Kampanyaları
» Axess Kampanyaları
» Superonline Kampanyaları
» World Kampanyaları
» THY Acenteleri
» Gün Öğrenme
» Akbank Şubeleri
» Telekom Bayileri
» Garanti Bankası
» Vodafone Bayileri
» Arçelik Bayileri


Tüm Markaların Kampanyaları
 

27.02.2013 12:44:00

FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası

Finansbank'in düzenlemiş olduğu FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası kapsamında Finansbank müşterilerine özel Para Puan kazandırmaya devam ediyor 25 Şubat-31 Mart 2013 tarihleri arasında sizde Finansbank'a gidin bol bol kaznın.

FinansMaaşlılar Bol Bol

Finansbank'in başlatmış olduğu bu avantajlı kampanya sayesinde 25 Şubat-31 Mart 2013 tarihleri arasında, Bireysel İnternet Şubesi'ne ilk kez giren FinansMaaşlı bireysel müşteriler bu tarihler arasında yapacakları ilk finansal işlemde 7-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerli 10 TL değerinde ParaPuan kazanıyor.

Üstelik 21 Ocak-31 Mart 2013 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartlarından veya Finansbank hesaplarından yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı verip, verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatı için 15 TL olmak üzere, hesaplar için en fazla 45, kredi kartları için en fazla 45, toplamda 90 TL değerinde 15 gün geçerli ParaPuan fırsatını yakalıyor.

Bireysel İnternet Şubesine Giriş Kampanyası

FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası kapsamında Bireysel İnternet Şubesi'ne giriş kampanyasından kazanılan ParaPuan'ın yüklemesi 7 Nisan 2013 tarihinde Finansbank bireysel banka kartlarına, banka kartı mevcut değilse Finansbank bireysel kredi kartlarına yapılacak olup, herhangi bir bireysel banka veya kredi kartı bulunmuyorsa ParaPuan yüklemesi yapılamayacaktır. 30 Nisan 2013'e kadar kullanılmayan ParaPuan'lar 1 Mayıs 2013'te geri alınacaktır.
ParaPuan yüklemesi asıl kart sahiplerine yapılacaktır.

Otomatik Fatura Talimatı Kampanyası

FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası 21 Ocak-31 Mart 2013 tarihleri arasında verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları için geçerlidir. FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.Talimat başına 15,000 ParaPuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan olmak üzere, toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanabilirsiniz.
FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası ile Bireysel kredi kartınızdan verdiğiniz talimatlarda dilediğinizde 100 TL ile 1000 TL arasındaki dönem içi faturalarınızı vade farksız ve işlem ücretsiz 3 taksite bölünebilecektir. Taksitlendirme yapılabilmesi için faturanın dönem içinde olup, ekstreye yansımamış olması gerekmektedir. En fazla 3 taksit yapılabilir.
ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar başka Promosyon sayılamaz.
Promosyondan kazanılan ödüller faturaya ilk borcun yansıdığı ayın sonunda talimat verilen kredi kartına veya CardFinans Nakit banka kartına yüklenecektir. CardFinans Nakit banka kartınız yok ise talebinize istinaden kartınızın gönderilmesini sağlayabiliriz.
Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 15 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan para puanlar geri alınacaktır.
Verilen talimatların 30 Haziran 2013 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan'ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı kredi kartınıza veya vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.
FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası süresi içinde Fix Card'lardan verilecek yeni talimatlardan ücret alınmayacaktır.
Bireysel ek kredi kartları da kampanyadan faydalanabilirler. Kazanılacak ParaPuan ödülleri ek karta yansıtılacaktır.

Genel Kampanya Detayları

FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası yukarıda yer verilen her iki Promosyon birden katılım olması halinde toplamda kazanılabilecek ParaPuan tutarı en fazla 100 TL'dir.
ParaPuan kampanyasına ticari kredi kartları ile yapılan işlemler dahil değildir.
Promosyon kapsamında kazanılan ParaPuanlar değerli ParaPuan kullanımı kapsamında kullanılamayacaktır.
FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyasıdan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Promosyon içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
Finansbank Şubeleri'nden, Finansbank İnternet Şubesi'nde Ödemeler menüsünden ya da Finansbank Telefon Bankacılığı'ndan otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız..


Sık Kullanılanlara Ekleyin
Açılış sayfanız yapın

Finansbank Kampanyaları



Finansbank Markası veya FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası ile ilgili Finansbank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Finansbank




Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.FinansMaaşlılar Bol Bol ParaPuan Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 



Diğer Finansbank Kampanyaları



Finansbank Kasım Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Finansbank  Kasım Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası 1 Kasım-31 Aralık 2014 arasında CardFinans kredi kartları ile anlaşmalı Bridgestone üye işyerlerinde Finansbank POS'larından yapılacak 2-4 arası taksitli alışverişlerde +5 taksit fırsatı sunuyor....

Devamı...

Finansbank Sevgililer Günü Kampanyası

Finansbank Sevgililer Günü Kampanyası 01 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında promosyon kaydolduktan sonra yapacağınız 50 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve restoran harcamalarınızda %10 ParaPuan Promosyon dahilinde maksimum 50 TL ParaPuan kazanabilirsiniz....

Devamı...

Finansbank Ciceksatis.com %25 İndirim Kampanyası

Finansbank Ciceksatis.com %25 İndirim Kampanyası Ciceksatis.com üzerinden yapacağınız harcamalarda Encard’ınızla ödeyerek anında %25 indirimden faydalanabilirsiniz....

Devamı...

Finansbank Anı Tur Kampanyası

Finansbank Anı Tur Kampanyası 07 Şubat 2013-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Anı Tur'larda Finansbank POS’larından yapılacak harcamalara peşin fiyatına 12 Taksit fırsatı ile tatil yapma imkanı sunuyor....

Devamı...

FinansBank Herkese Finansçı Lazım Kampanyası

FinansBank Herkese Finansçı Lazım Kampanyası FinansBank Herkese Finansçı Lazım Kampanyası uzaman finansçı kadrosu ile avantajlar sunmaya devam ediyor....

Devamı...

Tüm Finansbank Kampanyaları




Kelimeler: finansbank 2013 kampanyası, finansbank bireysel abone, finansbank para puan kampanyası, otomatik gatura talimatı kampanyası, finansbank kazandıran kampanya





 
 
Reklam

 
   
Reklam

 
 
 
Ana Sayfa | Kategoriler | Markalar | Firma Listesi | Yeni Kampanyalar | Müşteri Hizmetleri Telefonları | Sorgulamalar | Kampanya Forum | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 KampanyalarX. Tüm Hakları Saklıdır.