04.07.2014 11:46:00

Garanti Bankası Esnafa Bayram Kampanyası

Esnafa özel %0,95’den başlayan faiz oranları ile ilk 3 aya kadar ödemesiz dönemlerle 24 aya varan vadelerde taksitli kredi fırsatı.

Garanti Bankası Esnafa Bayram Kampanyası

Garanti Bankasının başlatmış olduğu Esnafa Bayram Kampanyası kapsamında bu bayram Esnaf rahat bir nefes alacak.Esnafa özel %0,95’den başlayan faiz oranları ile ilk 3 aya kadar ödemesiz dönemlerle 24 aya varan vadelerde taksitli kredi fırsatı. Ödemesiz dönemli Esnafa Destek avantajı için sizi en yakın Garanti şubesine bekliyor.

Son başvuru tarihi: 31 Temmuz 2014.

Garanti Esnafa Bayram Kampanyası Detayları

Bu avantajlı kampanya taksitli kredisi ilk 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve minimum 3 ay, maksimum 24 ay vadeli kredi kullanılabilir.

Ödemesiz dönemli kredi kullanımı için kredi alt limiti 10.000 TL dir.

Garanti Esnafa Bayram Kampanyası %0,95’den başlayan faiz oranlı TL taksitli kredileri kapsamaktadır.

Maksimum kredi tutarı 50.000 TL’dir.

Aylık eşit taksit ödemeli bireysel nitelikli taksitli kredi için örnek ödeme planıdır. Ödemesiz dönemli krediler için hazırlanmamıştır. Ödemesiz dönemli kredi planı için şubeniz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Garanti Esnafa Bayram Kampanyası  ilk 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve minimum 3, maksimum 24 ay vadeli kredi kullanılabilir. Garanti Esnafa Bayram Kampanyası ödemesiz dönemli kredi avantajında alt limit 10.000 TL’dir. Kredi üst limiti 50.000 TL’dir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır.

Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir.

Belirtilen faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, promosyon tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu promosyon bankadaki diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Garanti Esnafa Bayram Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız