12.07.2013 10:27:00

Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası

Garanti Banka'sının başlatmış olduğu Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası kapsamında sosyal medya hesaplarını Link’leyenler Garanti Link’e özel kampanyalardan faydalanıyor.

 

Garanti Banka'sının başlatmış olduğu Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası kapsamında  sosyal medya hesaplarını Link’leyenler Garanti Link’e özel kampanyalardan faydalanıyor. 02.07.2013 – 31.07.2013 tarihleri arasında sosyal medya hesapları ile kartını Link’leyen kullanıcılar, çekilişle 30 adet Kensington Teknoloji Ürünleri setinden bir şanslı müşterisine kazanma şansı sunuyor.Üstelik Twitter hesabını Link’ledikten sonra Twitter’dan #garantilinkkensington hashtag’iyle tweet atanlar 1 çekiliş hakkı kazanıyor.

Haydi siz de link.garanti.com.tr 'yi kullanın sosyal medya hesaplarınızı Link’leyin, bu fırsattan faydalanın.

Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası Şartları

Çekiliş kampanyası 02 Temmuz – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerlidir.Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası tarihleri arasında kartını Link’leyenler ve Twitter’dan hashtag paylaşanlar çekilişle Kensington Yenilikçi Teknoloji Ürünleri ile G Data Internet Security seti kazanacaklardır.

Kensington Yenilikçi Teknoloji Ürünleri ile G Data Internet Security seti Kensington Klavyeli ve Fermuarlı Deri iPad Kılıf, Kensington Proximo iPhone Çalınmaya/Unutmaya Karşı Uyarı Anahtarlık ve G Data Internet Security ürünlerinden oluşmaktadır.

Kazananlar, Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası süresi boyunca hesabını Facebook’tan Link’leyen kullanıcılar ve hesabını Twitter’dan Link’ledikten sonra #garantilinkkensington hashtag’iyle tweet atan kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası tarihleri arasında kartını sosyal medya hesaplarıyla Link’leyenler (Facebook ve/veya Twitter) 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır. Twitter hesabını Link’ledikten sonra Twitter’dan #garantilinkkensington hashtag’iyle tweet atanlar 1 çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.

Bir kişi en fazla 2 çekiliş hakkı kazanabilir ve en fazla bir Kensington Teknoloji Ürünleri seti kazanabilir.Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası sadece Garanti Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir.

Bu çekilişe T. Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, Mum Organizasyon çalışanları ve TRN Teknoloji çalışanları katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Diğer mevzuattaki hükümler saklı kalmak kaydıyla düzenlenen piyangolar için, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden on beş gün içerisinde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’ne (İdare) itiraz veya şikâyette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise İdarece herhangi bir işlem yapılmaz.

Ayrıca, asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgiye +90 212 274 46 93 no’lu Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti Bankası Markası veya Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası ile ilgili Garanti Bankası Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Garanti Kensington Teknoloji Ürünleri Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Garanti Bankası Kampanyaları


Garantiden 30 TL Şampiyonluk Bonusu!

Garantiden 30 TL Şampiyonluk Bonusu!Garanti şampiyonlukları 30 TL Bonus ile kutluyor! ...

Devamı...

Garantiden 20 TL Bonus Kampanyası

Garantiden 20 TL Bonus KampanyasıBonus üye iş yerlerinde tek seferde yapacağın 100 TL üzeri giyim ve kozmetik alışverişlerine özel 10 TL bonus, toplamda 20 TL bonus kazanabileceğini biliyor musun? ...

Devamı...

Garanti’den Arzum Kampanyası

Garanti’den Arzum KampanyasıEğer 28 Şubat tarihine kadar Garanti Cep üzerinden fatura ödeme yada kredi kartı işlemlerinden birini gerçekleştirirseniz Arzum’dan %35 indirim kodu kazanırsınız. ...

Devamı...

Tüm Garanti Bankası KampanyalarıAçıklamalar: garanti, garanti kampanyalar, garanti kampanyalar 2013, garanti kampanyalar 2014, 2014 kampanyalar