06.12.2012 10:15:00

Halkbank Paraf

Halkbank tarafından yeni çıkarılan kredi kartı hizmet Paraf ile abonelere taksit, indirim, ödeme erteleme gibi avantajlar sağlanıyor.

HALKBANK PARAF

Halkbank'ın düzenlemiş olduğu, yeni kredi kartı markası Paraf’ı “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sunuldu. Paraf’la müşterilerinin kişisel tercih ve ihtiyaçlarına yönelik özel hizmet sunmayı planlıyor Halkbank, kredi kartı dünyasında pek çok “ilk”e imza atmaya devam ediyor.

Bu yenilikle Kart sahiplerine ayın belirli bir gününü kendi kampanya günleri olarak seçme ve bu günde ek indirim, taksit, puan ve ödeme erteleme imkanlarından tercih ettiklerini kullanma fırsatı sunma, Paraf’ın yenilikçi uygulamaları arasında yer alıyor.

2013 Mart sonuna kadar Paraf sahibi olan aboneler kart bedeli ödemezken ilk ekstredeki harcamaların yüzde 25’ini de 100 TL’ye kadar Halkbank karşılıyor.
Paraf’ın ayrıcalıklar dünyasını denemek isteyen abonelerine de kart bedeli almayacaklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, “Kredi kartı pazarındaki payımızı 5 yıl içinde yüzde 6’ya çıkarmayı planlıyoruz” dedi.

Halkbank kredi kartı dünyasında etkinliğini artırmaya yönelik yeni markası Paraf’ı “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sundu. Yeni kredi kartı Paraf’la sektörde “ilk”lere imza atan Halkbank, 2013 Mart sonuna kadar Paraf sahibi olan abonelerine kart bedel almayacak.

Kart sahiplerinin ilk ekstrelerindeki harcamalarının yüzde 25’ini de 100 TL’ye kadar Halkbank ödeyecektir.

Paraf markalı ürünlerde Klasik, Gold, Platin ve Business kredi kartlarının yanı sıra seyahat harcamalarına yönelik tasarlanan Parafly
ve üniversite öğrencilerine yönelik tasarlanan Parafree olarak yer alacak.

Paraf’la müşteriye özel kredi kartı dönemini tüm hızıyla başlattı. Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan şunları ifade etti: “Halkbank her dönem müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi dinleyen, doğru anlayan ve onları en mutlu edecek çözümleri sunan banka olmuştur dedi ve Paraf da bu yaklaşımımızın bir örneğidir. Artık herkese aynı fırsatları sunan kitlesel kampanya uygulamaları kredi kartı dünyasında ayrışmak için yeterli değil. Kaldı ki kart sahipleri de kendilerini özel hissedecekleri bir hizmet istiyorlar dedi.

 Biz Paraf’la abonelerine bu ayrıcalığı sunuyor, her bir kredi kartını müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda özelleştiriyoruz. Paraf’ı herkesin beklentisine yanıt verebilecek bir kredi kartı programı olarak tasarladık.”


Paraf sahipleri kampanya günlerini kendileri belirleyecek Halkbank, Paraf’la Türkiye’de ilk kez kart sahiplerine ayın belirli bir gününü kendi kampanya günleri olarak seçme ve bu günde ek indirim, taksit, puan ve ödeme erteleme seçeneklerinden tercih ettiklerini kullanma fırsatı sunuyor.

Paraf’la yapılan kira ödemelerinden de komisyon alınmıyor. Üniversite öğrencilerine özel Parafree ise kart sahiplerinin tercihlerine göre üye işyerlerindeki sürpriz kampanyalardan yararlanma imkanı sağlıyor.

Türkiye’de bir ilk olan, cumartesi günleri tüm restoranlarda geçerli indirim uygulamasından ise Paraf Gold ve Paraf Platin sahipleri yararlanabiliyor. Cumartesi günleri ayrım olmaksızın restoranlarda yapılan tüm harcamalar için Paraf Gold’a yüzde 10, Paraf Platin’e yüzde 25 indirim uygulanıyor. Paraf Platin sahiplerine ayrıca şehir içinde ücretsiz kurye hizmeti sunuluyor.

Paraf sahipleri, alışverişlerinde kazandıkları puanlar açısından da daha fazla ayrıcalığa sahip oluyor. Katlı puan uygulaması kapsamında Paraf Klasik, Gold ve Platin sahipleri aylık harcamalarının 2 katına kadar puan kazanabiliyor. Halkbank, Paraf sahiplerine İstanbul Atatürk Havaalanı İç ve Dış Hatlar Prime Class CIP Lounge hizmetinden de yararlanma imkanı sağlıyor.

Paraf sadece bir kredi kartı değil, bir platform Türkiye’deki kredi kartı pazarının hızlı bir gelişim gösterdiğini de sözlerine ekleyen Aslan, sektöre yeni bir bakış açısı getiren Paraf’ın yüksek bir ivmeyle yaygınlaşmasını beklediklerini söyledi.

Türkiye’de 2007 yılında toplam kart sayısı 37 milyon 335 binken bu sayının 2012 Ekim ayı itibariyle 53 milyon 783 bine ulaştığını ifade eden Aslan şöyle konuştu:“Bu kartların toplam işlem hacmi 2007’de 141 milyar 420 milyon TL iken 2012 Ekim ayı itibariyle 296 milyar 131 milyon TL’ye yükseldi.

 Bugün sektörde bireysel bankacılık hizmeti sunan 19 aktör, toplam 6 farklı kredi kartı programının şemsiyesi altında yer alıyor.

Biz de Paraf’la bu yelpazeye 7. rengi eklemekten büyük onur ve mutluluk duyarız.

Paraf bir platform olarak artık sadece Halkbank’ın markası olarak kalmayacaktır..

Bu da bizim için çok önemli bir adım. Bu programa üye banka sayısının önümüzdeki dönemde artacağına ve kart pazarında iddialı bir oyuncu olacağımıza inanıyorum. Hedefimiz pazardaki payımızı 5 yıl içinde yüzde 6’ya çıkarmak.”

Paraf’ta her ay yeni bir ilk Paraf’ı hazırlarken çıkış noktalarının bir kredi kartından çok daha fazlasını yaratmak olduğunu söyleyen Aslan, kredi kartına dahil ettikleri ve sektörde örneği olmayan özelliklerle bunu başarmak yolunda önemli mesafe kaydettiklerini ifade etti.

Kısa ve orta vadede Paraf’ın donanımını ve kabiliyetini daha da artıracaklarını vurgulayan Aslan sözlerini şöyle tamamladı: “Önümüzdeki üç ayı çok yoğun geçireceğiz. Neredeyse her ay Paraf sahiplerini şaşırtacak yeni bir uygulamamız devreye girecek.

Nakit avans kullanımında özel indirimler, kredi kartı borcunu erken ödeyenler için ödül uygulaması, Platin kart sahiplerine yönelik özel hizmetler
Halkbank Kampanyaları


Halkbank Markası veya Halkbank Paraf ile ilgili Halkbank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Halkbank

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Halkbank Paraf ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Halkbank Kampanyaları


Halkbank Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank Özel İhtiyaç Kredisi KampanyasıHalkbank özel ihtiyaç kredisini Halkbank'tan tercih edin ödemelerinizi isterseniz 2017'de ödemeye başlayın....

Devamı...

Halkbank Özel İhtiyaç Kredi Kampanyası

Halkbank Özel İhtiyaç Kredi KampanyasıHalkbank Maaşını halkBank'dan alan çalışanlara özel ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır....

Devamı...

HalkBank Bordro 24 Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HalkBank Bordro 24 Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi KampanyasıMaaşını HalkBank'dan alan çalışanlara özel ihtiyaç kredisi fırsatı sunulmuştur. Üstelik bu kampanya kapsamında İster masrafsız, ister düşük faizli kredi kullanarak bütçenizi zorlamadan kredinizi kolayca geri ödeyebilirsiniz....

Devamı...

Tüm Halkbank KampanyalarıAçıklamalar: Halbank, Halkbank Kampanyalar, Paraf, Paraf Kampanyalar, Paraf Kart