28.11.2012 17:30:00

Hepsiburada.com World kampanyası

Hepsiburada.com tarafından yapılan World kampanyasında 500TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde 50TL World puan ve şimdi al 2 ay sonra öde imkanları sağlanıyor.

Hepsiburada.com World kampanyası

Hepsiburada.com'un başlatmış olduğu World'e özel 500 TL ve üzeri harcamalarınızda 50 TL World puan kazanma fırsatı. Bu kampanyanın en büyük avantajlarından biri ise şimdi alıp 2 ay sonra ödemeye başlamanızdır.

Kampanya Koşulları


Bu avantajlı kampanya kapsamında 1 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında bir seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda  50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez World puan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır.
Kazanılan World puan'lar 5 Ekim 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. World puan'ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2012'dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 17 Ekim 2012 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar ve World puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bu kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri 6 taksitli alışverişlerde "kargo bedava" kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır. Chip gold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
www.hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.
Bu kampanya yapısı gereği Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolu bank, Teb ve Vakıfbank World card'lar dahildir.

Şimdi al, 2 ay sonra öde  kampanya koşulları:


Bu avantajlı kampanya da01 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak taksitli ödemeler 2 ay sonraya ertelenecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
Hepsiburada.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya Yapı Kredi Kredi Kartları ile Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olacaktır.


HepsiBurada Kampanyaları


HepsiBurada Markası veya Hepsiburada.com World kampanyası ile ilgili HepsiBurada Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

HepsiBurada

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Hepsiburada.com World kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer HepsiBurada Kampanyaları


2018 Hepsiburada Kampanyası

2018 Hepsiburada Kampanyası Aralık ayının belirli günlerinde E402NA – GA046T alanlara özel 100 TL D&R HEDİYE çeki! ...

Devamı...

Hepsiburada Uygulamasıyla Her Cuma İndirim Kampanyası

Hepsiburada Uygulamasıyla Her Cuma İndirim KampanyasıHepsiburada mobil uygulaması ile birçok mağazada ekstra indirim fırsatı yakalıyorsunuz. Fırsat her cuma günleri yaptığınız alışverişlerde geçerlidir. ...

Devamı...

Hepsiburada.com eJOYA Pırlanta Kampanyası

Hepsiburada.com eJOYA Pırlanta Kampanyası14 Şubat sevgiler gününe özel eJOYA Pırlanta Kalp Kolye- Sevgililer Günü Özel Hediye Kulesi indirimler ile sizleri bekliyor....

Devamı...

Tüm HepsiBurada KampanyalarıAçıklamalar: HepsiBurada World, World Hepsi Burada Kampanyası, HepsiBurada Kampanyalar 2013, Hepsi Burada Kampanyalar Aralık, Hepsi Burada Kampanyalar Ocak