28.11.2012 17:30:00

Hepsiburada.com World kampanyası

Hepsiburada.com tarafından yapılan World kampanyasında 500TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde 50TL World puan ve şimdi al 2 ay sonra öde imkanları sağlanıyor.

Hepsiburada.com World kampanyası

Hepsiburada.com'un başlatmış olduğu World'e özel 500 TL ve üzeri harcamalarınızda 50 TL World puan kazanma fırsatı. Bu kampanyanın en büyük avantajlarından biri ise şimdi alıp 2 ay sonra ödemeye başlamanızdır.

Kampanya Koşulları


Bu avantajlı kampanya kapsamında 1 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında bir seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda  50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez World puan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır.
Kazanılan World puan'lar 5 Ekim 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. World puan'ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2012'dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 17 Ekim 2012 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar ve World puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bu kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri 6 taksitli alışverişlerde "kargo bedava" kampanyası 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır. Chip gold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
www.hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.
Bu kampanya yapısı gereği Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolu bank, Teb ve Vakıfbank World card'lar dahildir.

Şimdi al, 2 ay sonra öde  kampanya koşulları:


Bu avantajlı kampanya da01 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak taksitli ödemeler 2 ay sonraya ertelenecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
Hepsiburada.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya Yapı Kredi Kredi Kartları ile Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olacaktır.
HepsiBurada KampanyalarıHepsiBurada Markası veya Hepsiburada.com World kampanyası ile ilgili HepsiBurada Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

HepsiBurada

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Hepsiburada.com World kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer HepsiBurada KampanyalarıHepsiburada.com eJOYA Pırlanta Kampanyası

Hepsiburada.com eJOYA Pırlanta Kampanyası 14 Şubat sevgiler gününe özel eJOYA Pırlanta Kalp Kolye- Sevgililer Günü Özel Hediye Kulesi indirimler ile sizleri bekliyor....

Devamı...

Hepsiburada.com Yılbaşı Süsü Kampanyası

Hepsiburada.com Yılbaşı Süsü Kampanyası Hepsiburada.com'un başlatmış olduğu Yılbaşı Süsü Kampanyası kapsamında Yılbaşınıza Özel Yılbaşı ağacı ile evinizi işyerinizi süsleye bilir eğlenceli bir yılbaşı geçirebilirsiniz....

Devamı...

Hepsiburada.com CardFinas ParaPuan Kampanyası

Hepsiburada.com CardFinas ParaPuan Kampanyası hepsiburada.com 'dan tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 300 - 499 TL arasında ise 30 TL, 500 - 999 TL arasında ise 75 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 150 TL değerinde 7 - 17 Aralık arası geçerli ParaPuan kazanabilir ve peşin fiyatına 6 veya 12 Taksit...

Devamı...

Tüm HepsiBurada Kampanyaları
Kelimeler: HepsiBurada World, World Hepsi Burada Kampanyası, HepsiBurada Kampanyalar 2013, Hepsi Burada Kampanyalar Aralık, Hepsi Burada Kampanyalar Ocak