24.09.2012 15:43:00

Markafoni Lays, Ruffles, Doritos Kampanyası

Markafoni Lays, Ruffles, Doritos kampanyası kapsamında Lays, Ruffles, Doritos paketlerinde çeşitli tutarlarda indirim kuponları bulunuyor. Kuponlar Markafoni'de alıveriş yaparken indirim olarak kullanılabiliyor.

Markafoni'de yapılan kampanyada Lays, Ruffles, Doritos paketlerinde Markafoni indirim kuponu kazanılabiliyor. Markafoni'de yapılan kampanyada 5TL, 15TL ve 25TL indirim kazanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında Lays, Ruffles, Doritos paketlerinden çıkan indirim kodunuwww.markafoni.com internet sitesinde alıveriş sırasında ödeme sayfasında "İndirim Kodunuz" bölümüne girerek kampanyadan indirim sağlayabiliyorsunuz.

5TL değerinden hediye kuponu 30 TL ve üzeri alışverişlerde, 15TL hediye kuponu 70TL ve üzeri alışverişlerde, 25TL hediye kuponu 100TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor.

Markafo kampanyasında verilen indirim kodlarının 1 Mart 2013 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kada kullanılmayan indirim kuponları iptal ediliyor. Kampanyadan birden fazla sefer yararlanabiliyorsunuz. Yanlız her alışveriş için bir adet kupon kullanabiliyorsunuz. İndirim kodları tek kullanımlık olarak veriliyor.

 

 

 


Markafoni Kampanyaları


Markafoni Markası veya Markafoni Lays, Ruffles, Doritos Kampanyası ile ilgili Markafoni Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Markafoni

Yorumlar

yeşim    01.10.2012 00:16:15

merhaba, ben sıkı markafoni takipsiyim ama doritos indirim paketimden çıkan 25tl lik indirim kodlarım okunacak halde değil. Diğer çıkan 5 tl lik kodlar okunurken neden 25tl lik indirim kodu okunmuyor anlamış değilim.


busra    08.10.2012 22:05:54

Aynen hele 3 karakter okuncak halde degil.


hale    10.10.2012 19:54:28

Birkaç karaktere kadar okunaklı sonrasında ne olduğu belli olmayan karakterler yazıyor.

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Markafoni Kampanyaları


Morhipo People by Fabrika Özel %50 İndirim Fırsatı

Morhipo People by Fabrika Özel %50 İndirim FırsatıStil sahibi kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markalarından People by Fabrika geniş ürün çeşitliliğiyle Morhipo Özel İndirim Kulübü’nde sizi bekliyor....

Devamı...

markafoni.com Disney Junior İndirim Kampanyası

markafoni.com Disney Junior İndirim Kampanyasımarkafoni.com'un başlatmış olduğu Disney Junior indirim kampanyası sayesinde çocuk ürünlerinden büyük indirimler devam ediyor....

Devamı...

Markafoni Converse İndirim Kampanyası

Markafoni Converse İndirim KampanyasıMarkafoni Converse İndirim Kampanyası ile %30'lara varan indirimler çanta, ayakkabı,şapka ve botlarda sizleri bekliyor....

Devamı...

Tüm Markafoni KampanyalarıKelimeler:Markafoni, Markafoni Kampanyaları, Markafoni Doritos Kampanyası, Doritos Kampanyaları, Ruffles Kampanyaları