28.11.2013 14:17:00

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası

"Erkek Tarafı" filmi için Maximum Kart ile alınan her bir bilet, aynı film için bir adet hediye bilet kazandıracaktır.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası

Maximum'un başlatmış olduğu Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası sayesinde 1 bilet alana 2. bilet bedava hem de sinemaya yeni girmiş olan Erkek Tarafı filmi için geçerlidir.Son zamanların en eğlenceli bu filmini eşinizle arkadaşlarınızla veya kalabalık guruplar halinde izlemek isteyeler için kaçırılmaz bir kampanyadır.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası detayları

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile 22 Kasım'da vizyona girecek "Erkek Tarafı" filmine, Cinemaximum'lardan Maximum Kart'ınızla biletinizi alın, bir adet "Erkek Tarafı" filmi için biletiniz hediyemiz olsun.

Kampanya, film yayında kaldığı sürece, "Erkek Tarafı" filminin gösterildiği tüm Cinemaximum sinema gişelerinden Maximum Kart ile alınan biletler için geçerlidir.

"Erkek Tarafı" filmi için Maximum Kart ile alınan her bir bilet, aynı film için bir adet hediye bilet kazandıracaktır.

Hediye sinema bileti, asıl biletin seansından farklı bir seans için düzenlenemez.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası Bankamatik Kartı ve Maximum Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler de dahildir.

Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil değildir.

İnternet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum KampanyasıHaftasonu gelip, hafta içi yararlanmak isteyenler burada kalsın! Cinemaximum’un onları ilgilendiren, çok özel bir kampanyası var....

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum Kampanyası1 bilet alan herkes “Kazı Kazan” kuponu hediyesi kazanıyor. Kazandıkça kazanmak isteyen herkes “Cinemaximum”’da!...

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum KampanyasıCinemaximum Mars Cinema Club üyelerine mükemmel bir fırsat! Mars Cinema Club üyeleri Pazartesi günleri 1 bilet aldıkları taktirde 2. biletleri %50 indirimli oluyor....

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: cinemaximum 2014 sinema kampanyası, cinemaximum bedava bilet, maximum 2014 kampanyası, erkek tarafı film, maximum cinemaximum erkek tarafı 1+1 bilet kampany