28.11.2013 14:17:00

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası

"Erkek Tarafı" filmi için Maximum Kart ile alınan her bir bilet, aynı film için bir adet hediye bilet kazandıracaktır.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası

Maximum'un başlatmış olduğu Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası sayesinde 1 bilet alana 2. bilet bedava hem de sinemaya yeni girmiş olan Erkek Tarafı filmi için geçerlidir.Son zamanların en eğlenceli bu filmini eşinizle arkadaşlarınızla veya kalabalık guruplar halinde izlemek isteyeler için kaçırılmaz bir kampanyadır.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası detayları

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile 22 Kasım'da vizyona girecek "Erkek Tarafı" filmine, Cinemaximum'lardan Maximum Kart'ınızla biletinizi alın, bir adet "Erkek Tarafı" filmi için biletiniz hediyemiz olsun.

Kampanya, film yayında kaldığı sürece, "Erkek Tarafı" filminin gösterildiği tüm Cinemaximum sinema gişelerinden Maximum Kart ile alınan biletler için geçerlidir.

"Erkek Tarafı" filmi için Maximum Kart ile alınan her bir bilet, aynı film için bir adet hediye bilet kazandıracaktır.

Hediye sinema bileti, asıl biletin seansından farklı bir seans için düzenlenemez.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası Bankamatik Kartı ve Maximum Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler de dahildir.

Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil değildir.

İnternet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.


Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Markası veya Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye....

Devamı...

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava....

Devamı...

Cinemaximum Mars Cinema Club Kart Fırsatı

Cinemaximum Mars Cinema Club Kart Fırsatı Mars Cinema Club Kart olanlara ücretsiz üyelik ve ilk rezervasyonda %10 indirim kazanıyor....

Devamı...

Tüm Cinemaximum Kampanyaları
Kelimeler: cinemaximum 2014 sinema kampanyası, cinemaximum bedava bilet, maximum 2014 kampanyası, erkek tarafı film, maximum cinemaximum erkek tarafı 1+1 bilet kampany