17.12.2012 10:43:00

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası kapsamında Cinemaximum'da Maximum kredi kartı ile Hobbit filmi bileti alanlara ortaboy patlamış mısır veriliyor.

Maximum Beklenmedik Yolculuk Kampanyası


Maximum’un düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında sinema sevenler yaşadı. Bu kampanya sayesinde hem güzel bir filim seyretmiş olacaklar hem de patlamış mısırlarını bedava yiyecekler. Bu kampanyayı  kaçırmak istemeyenler  için  14-23 Aralık 2012 tarihine kadar devam etmektedir.
14 Aralık'ta merakla beklenen "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" Türkiye'de gösterime giriyor. 14-23 Aralık arasında Cinemaximum'larda bu muhteşem filme biletinizi Maximum Kart'ınızla alın, orta boy patlamış mısır hediyemiz olsun.

Kampanya detayları:

Bu avantajlı kampanya kapsamında, 14-23 Aralık 2012 tarihleri arasında "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filminin gösterildiği tüm Cinemaximum sinema gişelerinden alınan biletler için en önemli şartlardan biridir.
"Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filmine bilet alınırken ödemenin Maximum Kart'la yapılması halinde, gişe görevlisi tarafından alınan her bilet için bir adet orta boy patlamış mısır barkodu verilecektir.
Mısır barkodu Cinemaximum sinema büfelerinden orta boy patlamış mısır alınırken büfe görevlisine teslim edilecektir.
Bu sinema severleri sevindirecek Kampanyaya Maximiles, Bankamatik Kartı ve Maximum Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler de dahildir.
Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil kampanya kapsamındadır.
İnternet üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil kapsamına girmez.

 


Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Markası veya Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye....

Devamı...

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava....

Devamı...

Cinemaximum Mars Cinema Club Kart Fırsatı

Cinemaximum Mars Cinema Club Kart Fırsatı Mars Cinema Club Kart olanlara ücretsiz üyelik ve ilk rezervasyonda %10 indirim kazanıyor....

Devamı...

Tüm Cinemaximum Kampanyaları
Kelimeler: Cinemaximum, Cinemaximum Kampanyalar, Sinema Kampanyaları, Sinema Kampanyaları 2013, Sinema Bileti Kampanya