17.12.2012 10:43:00

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası kapsamında Cinemaximum'da Maximum kredi kartı ile Hobbit filmi bileti alanlara ortaboy patlamış mısır veriliyor.

Maximum Beklenmedik Yolculuk Kampanyası


Maximum’un düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında sinema sevenler yaşadı. Bu kampanya sayesinde hem güzel bir filim seyretmiş olacaklar hem de patlamış mısırlarını bedava yiyecekler. Bu kampanyayı  kaçırmak istemeyenler  için  14-23 Aralık 2012 tarihine kadar devam etmektedir.
14 Aralık'ta merakla beklenen "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" Türkiye'de gösterime giriyor. 14-23 Aralık arasında Cinemaximum'larda bu muhteşem filme biletinizi Maximum Kart'ınızla alın, orta boy patlamış mısır hediyemiz olsun.

Kampanya detayları:

Bu avantajlı kampanya kapsamında, 14-23 Aralık 2012 tarihleri arasında "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filminin gösterildiği tüm Cinemaximum sinema gişelerinden alınan biletler için en önemli şartlardan biridir.
"Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filmine bilet alınırken ödemenin Maximum Kart'la yapılması halinde, gişe görevlisi tarafından alınan her bilet için bir adet orta boy patlamış mısır barkodu verilecektir.
Mısır barkodu Cinemaximum sinema büfelerinden orta boy patlamış mısır alınırken büfe görevlisine teslim edilecektir.
Bu sinema severleri sevindirecek Kampanyaya Maximiles, Bankamatik Kartı ve Maximum Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler de dahildir.
Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil kampanya kapsamındadır.
İnternet üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil kapsamına girmez.

 
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum’dan İnternete Özel Kampanya

Cinemaximum’dan İnternete Özel Kampanyaİnternette 2. Biletin %50 indirimli! Cinemaximum com.tr ya da mobil uygulama üzerinden alacağın 2. Biletine indirim fırsatını kaçırma. ...

Devamı...

Cinemaximum’un İş Bankasına Özel Kampanyası

Cinemaximum’un İş Bankasına Özel KampanyasıCinemaximum İş Bankasına özel Maximum kart’lara her gün ilk seanslarında sinema biletini yalnızca 7 TL’ye sunuyor!...

Devamı...

Cinemaximum Gençlere Özel Kampanya

 Cinemaximum Gençlere Özel KampanyaEğer sende 25 yaşın altındaysan bu kampanya senide ilgilendiriyor! ...

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: Cinemaximum, Cinemaximum Kampanyalar, Sinema Kampanyaları, Sinema Kampanyaları 2013, Sinema Bileti Kampanya