17.12.2012 10:43:00

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası

Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası kapsamında Cinemaximum'da Maximum kredi kartı ile Hobbit filmi bileti alanlara ortaboy patlamış mısır veriliyor.

Maximum Beklenmedik Yolculuk Kampanyası


Maximum’un düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında sinema sevenler yaşadı. Bu kampanya sayesinde hem güzel bir filim seyretmiş olacaklar hem de patlamış mısırlarını bedava yiyecekler. Bu kampanyayı  kaçırmak istemeyenler  için  14-23 Aralık 2012 tarihine kadar devam etmektedir.
14 Aralık'ta merakla beklenen "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" Türkiye'de gösterime giriyor. 14-23 Aralık arasında Cinemaximum'larda bu muhteşem filme biletinizi Maximum Kart'ınızla alın, orta boy patlamış mısır hediyemiz olsun.

Kampanya detayları:

Bu avantajlı kampanya kapsamında, 14-23 Aralık 2012 tarihleri arasında "Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filminin gösterildiği tüm Cinemaximum sinema gişelerinden alınan biletler için en önemli şartlardan biridir.
"Hobbit: Beklenmedik Yolculuk" filmine bilet alınırken ödemenin Maximum Kart'la yapılması halinde, gişe görevlisi tarafından alınan her bilet için bir adet orta boy patlamış mısır barkodu verilecektir.
Mısır barkodu Cinemaximum sinema büfelerinden orta boy patlamış mısır alınırken büfe görevlisine teslim edilecektir.
Bu sinema severleri sevindirecek Kampanyaya Maximiles, Bankamatik Kartı ve Maximum Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler de dahildir.
Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil kampanya kapsamındadır.
İnternet üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil kapsamına girmez.

 


Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Markası veya Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Cinemaximum Hobbit Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Cinemaximum KampanyalarıCinemaximum Kova Menüsünde %25 indirim Kampanyası

Cinemaximum Kova Menüsünde %25 indirim Kampanyası Cinemaximum Kova Menüsünde %25 indirim Kampanyası Marsgate üzerinden tek seferde yapılan her işlem başına kova menülerde geçerli bir tane %25 indirim kuponu kazanılır....

Devamı...

Cinemaximum LG IMAX Sinema Bileti İle Çekiliş Kampanyası

Cinemaximum LG IMAX Sinema Bileti İle Çekiliş Kampanyası 31 Ekim-21 Kasım 2014 tarihleri arasında Yıldızlararası LG IMAX filmine sinema bileti alan Mars Cinema Club kart üyeleri , çift kişilik 5 gece 6 gün Amerika,Orlando tatili ve Kennedy Uzay Üssü’nde Astronot Eğitimi Deneyimi kazanma şansı yakalıyor....

Devamı...

Cinemaximum 3 TL Sinema Kampanyası

Cinemaximum 3 TL Sinema Kampanyası Cinemaximum 3 TL Sinema Kampanyası 06 Haziran – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya süresince seçili filmleri sadece 3TL’ye izleyebilecekler....

Devamı...

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası

Maximum Cinemaximum Erkek Tarafı 1+1 Bilet Kampanyası "Erkek Tarafı" filmi için Maximum Kart ile alınan her bir bilet, aynı film için bir adet hediye bilet kazandıracaktır....

Devamı...

Maximim Çılgın Hırsız2 Kampanyası

Maximim Çılgın Hırsız2 Kampanyası Maximim'un düzenlemiş olduğu yeni kampanya kapsamında Çılgın Hırsız2 filmi patlamış mısır ile sizinle.4 Ekim'de merakla beklenen "Çılgın Hırsız 2" filmi Türkiye'de gösterime giriyor. ...

Devamı...

Tüm Cinemaximum Kampanyaları
Kelimeler: Cinemaximum, Cinemaximum Kampanyalar, Sinema Kampanyaları, Sinema Kampanyaları 2013, Sinema Bileti Kampanya