24.10.2013 13:14:00

Odeabak İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Odeabank'ın başlatmış olduğu İhtiyaç Kredisi Kampanyası sayesinde Siz de yaşamınızın önemli anlarında hızlı ve kolay kredi çözümleri olsun istemez misiniz.Bu avantajlı kampanya sayesinde Odeabank tüm kredi ihtiyaçlarınız için sizlere hesaplı çözümler

Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Odeabank 'ın başlatmış olduğu İhtiyaç Kredisi Kampanyası sayesinde Siz de yaşamınızın önemli anlarında hızlı ve kolay kredi çözümleri olsun istemez misiniz.Bu avantajlı kampanya sayesinde Odeabank tüm kredi ihtiyaçlarınız için sizlere hesaplı çözümler sunuyor.Evlilik hazırlıklarından eğitim masraflarına, ev dekorasyonundan tatil planlarınıza dek her türlü ihtiyacınız için İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.Doğum masrafları, mobilya alımı ve tadilat gibi harcamalarınız için kredi kullanarak peşin alımın avantajlarından faydalanır, geri ödemelerinizi ise 60 aya varan vadelerde küçük taksitlerle yaparsınız.

İhtiyaç Kredisi Ürünleri

Odea Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi
Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Hayatınızın her anındaki nakit ihtiyaçlarınız için, 60 ay vadeye kadar Odea Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak, harcamalarınızda nakit ödemenin avantajından yararlanır, ödemelerinizi bütçenize uygun olacak şekilde ayarlarsınız. Üstelik ödeme planınızı kendiniz oluşturabilir, düşük faiz ve 3 aya varan ödeme erteleme avantajından faydalanabilirsiniz.

Odea Düşük Masraflı İhtiyaç Kredisi
Masrafını düşük tutmak isteyen müşterilerimiz için. Kredinizi isterseniz düşük masraflı kullanabilirsiniz.

Odea Masrafsız İhtiyaç Kredisi
Masraf ödemek istemeyen müşterilerimiz için. İhtiyacınız olan krediyi, kredi kullandırım ücreti ödemeden alabilirsiniz. Hayat Sigortası yaptırmayı tercih eden müşterilerimizin, sigorta prim tutarını ödemesi gerekecektir.

Bireysel Finansman Kredisi

Hayallerinizi gerçekleştirmek için beklemeyin. Yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınız için, kendinize ya da bir yakınınıza ait bir gayrimenkul ipoteği ile, avantajlı faiz oranları ile Bireysel Finansman Kredisi kullanabilirsiniz. Teminat göstereceğiniz gayrimenkul, konut, işyeri ya da imarlı arsa olabilir. Odeabak İhtiyaç Kredisi Kampanyası Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %75'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. İşyeri veya imarlı arsa ipoteği alınması durumunda ipotek alınacak gayrimenkulün %50'sine kadar kredi kullandırılabilir. Kendinize ait konut ipoteği ile kredi kullanılması durumunda, krediniz Konut Finansmanı Yasası'na tabi olacağından %5 BSMV (Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisi) muafiyeti olacaktır. Bu durumda, ödeme planı haricinde bir erken ödeme yapılması durumunda, erken ödenen anapara tutarının %2'sine kadar erken ödeme ücreti alınır.

Konut ipoteği alınıyorsa, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırılmaktadır. İhtiyaç Kredisi için gerekli olan belgelere ek olarak ipotek ettirilecek gayrimenkule ait tapu fotokopisi de gerekmektedir.

Nakit Bedava

Bu yıl öğrenciler okula son teknolojiyle dönüyor!
Odeabak İhtiyaç Kredisi Kampanyası Vatan Bilgisayarlardaki alışverişlerinizi Nakit Bedava ile yapın, 100 TL İndirim fırsatını kaçırmayın.
Vatan mağazalarından yapacağınız alışverişler için artık yepyeni bir ödeme seçeneği var;

Almak istediğiniz ürüne karar verin,
VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444'e kısa mesaj atın, limitiniz cebinize gelsin
Nüfus cüzdanınız ile Vatan şubelerimize gelin,
Nakit Bedavanızı kullanın, indirimleri kaçırmayın!

10 bin TL'ye kadar ürün alımlarınız için %0,99 faiz oranı ve 36 ay vade seçenekleri, sizi Vatan mağazalarındaki Odeabank şubelerimizde bekliyor!
Nakit Bedava ile beraber temel bankacılık ürünlerine tek seferde sahip olabilirsiniz!

Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Kredili Mevduat Hesabınız ile ek bir limit sağlayabilir,
Bank'O kartınızla 7/24 tüm ATM'lerden nakit çekim yapabilir,
Internet Bankacılığından ücretsiz para transferi gerçekleştirebilirsiniz

Nakit Bedava geri ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz;

Mağaza dışındaki Odeabank şubelerinden,
Bank'O kartınızla Odeabank ATM'lerinden,
Diğer bankalardan para transferi (EFT) ile yapabilirsiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Nakit Bedava Topkapı, Bostancı, İzmir Bornova, Ankara Söğütözü ve Bursa Nilüfer Vatan Mağazaları'ndan alınan 750 TL ve üzerindeki ürünler için geçerlidir. En düşük Nakit Bedava tutarı 750 TL olup, vade farksız satış 2.500 TL'ye kadardır.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Odeabank Kampanyaları


Odeabank Markası veya Odeabak İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile ilgili Odeabank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Odeabank

Yorumlar

emin aybar    26.02.2014 00:47:27

harika bir banka çok memnun oldum

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Odeabank Kampanyaları


Bank’O Card Axess’e Özel Kampanya

Bank’O Card Axess’e Özel KampanyaBank’O Card Axess’e özel tatil harcamalarınızda +3 taksit imkanı sunuyor! ...

Devamı...

2018 Odeabank Kampanyası

2018 Odeabank KampanyasıAnahtar Oda oyunu Odeabank’a özel %20 indirimli! ...

Devamı...

Odeabank’dan Greyder Kampanyası

Odeabank’dan Greyder KampanyasıOdeabank’dan müthiş bir kampanya! Greyder. com’da geçerli 20 TL indirim fırsatına dâhil olmak isteyenler burada mı? 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Tüm Odeabank KampanyalarıAçıklamalar: odeabank 2014 kampanyası, ihtiyaç kredisi kampanyası, odebank ihtiyaç kredisi, odebank avantajları, odeabank ihtiyaç kredisi kampanyası