26.11.2013 14:50:00

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile Hediye Bonus kazanmak isteyenlerin15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ayrı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmaları ve harcama yapmadan önce POAS yazıp 33

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi'in başlatmış olduğu Garanti Bonus Kampanyası kapsamında Garanti Bonus kart sahipleri yaşadı.Petrol Ofisi ve Garanti işbirliğinde başlayan kampanya kapsamında Bonus Kart sahipleri akaryakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 40 TL Bonus kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile Hediye Bonus kazanmak isteyenlerin15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ayrı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmaları ve harcama yapmadan önce POAS yazıp 3340’a göndermeleri yeterli olacak.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası Detayları

Petrol Ofisi’nin araçtan inmeden ödeme hizmeti olan ÖdeGeç sahipleri ise bu kampanya kapsamında 50 TL kazanma sansını elde edecek. ÖdeGeç hizmetinden yararlanmak isteyen Positive Card sahiplerinin ise Bonus kartlarını Positive Card ile esleştirmeleri yeterli olacaktır. Positive Card sahiplerinin bu kampanyaya katilimi ve ÖDE-GEÇ ayrıcalığından yararlanmaları için harcama yapmadan önce ODEGEC yazip 3340’a göndermeleri yeterli olacak. Henüz Positive Card sahibi olmayanlar ise Petrol Ofisi istasyonlarından kartlarını ücretsiz alabilecek.

Kazanılan bonuslar* 08 – 18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımında kullanılabilecek. Kampanya hakkında detaylı bilgi bonus.com.tr, milesandsmiles.net ve  petrolofisi.com.tr sitelerinden edinilebilecek.

Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde karta yansıtılacaktır. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles Kredi Kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahildir.

 Taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Katilim için harcamadan önce POAS yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a,Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Seker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404’e SMS göndermelidir.

PTT Bonus sahipleri için SMS ile katilim gerekmemektedir. Miles&Smiles Kredi Karti kampanyaya katilim için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eslestirilmis Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazip 3340’a SMS göndermelidir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card'lar kampanyaya katilim için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katilim ücreti 4,99 TL dır. Tüm kartlar için katilim sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.Islemler mutlaka Garanti Bankasi POS’ undan geçmelidir. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankasi sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası katilim SMS’leri KDV ve ÖIV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Petrol Ofisi Kampanyaları


Petrol Ofisi Markası veya Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile ilgili Petrol Ofisi Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Petrol Ofisi Kampanyaları


Petrol Ofisinden İş Bankası Maximum Kampanyası

Petrol Ofisinden İş Bankası Maximum KampanyasıPETROL OFİSİ istasyonlarında; Maximum üyeleri tek seferde ya da farklı günlerde yapacakları 100 TL ve 100 TL üzeri 4. yakıt alışverişinde 30 TL MaxiPuan, ödemelerini Maximum Mobil Öde-Geç ile yaptıkları taktirde toplam 50 TL MaxiPuan kazanırlar....

Devamı...

Akaryakıtı Petrol Ofislerin'den Alanlara 40 TL Bonus Kazanma Fırsatı !

Akaryakıtı Petrol Ofislerin'den Alanlara 40 TL Bonus Kazanma Fırsatı !Petrol Ofisin'den Bonus kartınız ile 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ve oto gaz alımlarında 40 TL Bonus kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Fırsat 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir. ...

Devamı...

Petrol Ofisi Yazın Ferahlatan Fırsatı

Petrol Ofisi Yazın Ferahlatan FırsatıPetrol Ofisi’nden Positive Card veya Money Club Card ile yapılan benzin alımlarını artırmak amacı ile kişilerin kartları ile önceden yaptıkları benzin alımlarına uygun ve eşit oranda teklifler oluşturulmuştur. ...

Devamı...

Tüm Petrol Ofisi KampanyalarıAçıklamalar: petrol ofisi 2014 kampanyası, petrol ofisi indirim kampanyası, petrol ofisi akaryakıt kampanyası, garanti kampanyası, petrol ofisi garanti bonus kampanyası