26.11.2013 14:50:00

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile Hediye Bonus kazanmak isteyenlerin15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ayrı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmaları ve harcama yapmadan önce POAS yazıp 33

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi'in başlatmış olduğu Garanti Bonus Kampanyası kapsamında Garanti Bonus kart sahipleri yaşadı.Petrol Ofisi ve Garanti işbirliğinde başlayan kampanya kapsamında Bonus Kart sahipleri akaryakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 40 TL Bonus kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile Hediye Bonus kazanmak isteyenlerin15 Kasım – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ayrı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmaları ve harcama yapmadan önce POAS yazıp 3340’a göndermeleri yeterli olacak.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası Detayları

Petrol Ofisi’nin araçtan inmeden ödeme hizmeti olan ÖdeGeç sahipleri ise bu kampanya kapsamında 50 TL kazanma sansını elde edecek. ÖdeGeç hizmetinden yararlanmak isteyen Positive Card sahiplerinin ise Bonus kartlarını Positive Card ile esleştirmeleri yeterli olacaktır. Positive Card sahiplerinin bu kampanyaya katilimi ve ÖDE-GEÇ ayrıcalığından yararlanmaları için harcama yapmadan önce ODEGEC yazip 3340’a göndermeleri yeterli olacak. Henüz Positive Card sahibi olmayanlar ise Petrol Ofisi istasyonlarından kartlarını ücretsiz alabilecek.

Kazanılan bonuslar* 08 – 18 Ocak 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımında kullanılabilecek. Kampanya hakkında detaylı bilgi bonus.com.tr, milesandsmiles.net ve  petrolofisi.com.tr sitelerinden edinilebilecek.

Miles&Smiles Kredi Kartları 40TL indirim alacak ve bu indirim 8 Ocak 2014 tarihinde karta yansıtılacaktır. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası Bonus, Flexi, Money Visa ve Miles&Smiles Kredi Kartları, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahildir.

 Taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Katilim için harcamadan önce POAS yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a,Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Seker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404’e SMS göndermelidir.

PTT Bonus sahipleri için SMS ile katilim gerekmemektedir. Miles&Smiles Kredi Karti kampanyaya katilim için harcamadan önce BENZINPO, Bonus’la eslestirilmis Positive Card için harcamadan önce ODEGEC yazip 3340’a SMS göndermelidir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc Card'lar kampanyaya katilim için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katilim ücreti 4,99 TL dır. Tüm kartlar için katilim sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.Islemler mutlaka Garanti Bankasi POS’ undan geçmelidir. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankasi sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası katilim SMS’leri KDV ve ÖIV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.


Petrol Ofisi KampanyalarıPetrol Ofisi Markası veya Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile ilgili Petrol Ofisi Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Petrol Ofisi Garanti Bonus Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Petrol Ofisi KampanyalarıPetrol Ofisi Gold a Özel Yakıt hediye

Petrol Ofisi Gold a Özel Yakıt hediye Petrol Ofisi'in düzenlemiş olduğu Gold'a Özel Yakıt hediye promosyonu dahilinde Positive Card'ınızla 1 Ağustos 2015 tarihine kadar gold.com.tr'den yapacağınız her 250 TL'lik harcamalarınız için Petrol Ofisi'nden 10 TL yakıt kazanac...

Devamı...

Petrol Ofisi 40TL Yakıt Hediye Kampanyası

Petrol Ofisi 40TL Yakıt Hediye Kampanyası Petrol Ofisi 40TL Yakıt Hediye Kampanyası dahilinde 40 TL’lik yakıt kazanma fırsatı sunuluyor. Bu avantajlı promosyon 19 Mart 2015 tarihinde başlayacak ve 21 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek....

Devamı...

Petrol Ofisi 40TL Puan Kampanyası

Petrol Ofisi 40TL Puan Kampanyası 21 Nisan 2015 tarihleri arasında Petrol Ofisi toplamda 200TL yakıt alan, Migros Toplamda 200TL alışveriş yapan 40 TL değerinde Puan kazanıyor....

Devamı...

Tüm Petrol Ofisi Kampanyaları
Kelimeler: petrol ofisi 2014 kampanyası, petrol ofisi indirim kampanyası, petrol ofisi akaryakıt kampanyası, garanti kampanyası, petrol ofisi garanti bonus kampanyası