24.06.2016 13:47:00

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps. Hemde ayda sadece 59,90 TL'ye.

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı

Superonline'in başlatmış olduğu Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat kampanyası dahilinde 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps. Hemde ayda sadece 59,90 TL'ye.

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat Detayları


Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı 15 Şubat 2016 - 01 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon 24 ay taahhütlüdür.

Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.

İnternet hızı sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır.

Promosyon kapsamında erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Hız 100 Mbps
AKK 125 GB
Kota Limitsiz
Tarife Fiyatı 124 TL
24 Ay Taahhütlü Fiyatı 89,90 TL

 

Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsat Kampanyası Detayları için Tıklayınız.


Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Superonline 2017 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fırsatı, Superonline Fiberin Liderinden 2 Kat Hız Hediye Fı