07.12.2012 10:24:00

Teknosa Digiturk Kampanyası

Teknosa Digiturk Kampanyası kapsamında Teknosa'dan Televisyon aldığınız zaman 2 ay ücretsiz Digiturk paketi veriliyor. Digiturk paketi 200TL değerindedir.

DIGITURK 2 AY DENEMESİ BEDAVA PAKETİ

Teknosa’nın düzenlemiş olduğu Televizyon Alana 200 TL Değerindeki 2 Ay Digitürk Deneme Paketi bedava kampanyası devam ediyor.


Bu kampanya kapsamında deneme Paketi LCD, PLAZMA ve LED LCD Televizyonlar ile birlikte alındığında ücretsizdir. Deneme Paketi tek satılamaz. Tek satın alınan deneme paketi siparişleri iptal edilecektir.

Kampanya sayesinde deneme Paketi taahhütsüz sunulan bir paket olup ücretsizdir. 2 ay ücretsiz deneme süresinin sonunda Deneme Paketiniz otomatik olarak kapanacaktır.

Uydu alicisi tüketicinin kullanımına tahsis edilir, deneme süresinin sonunda hizmet almaya devam etmek istemeyen tüketicilerden geri alınır.

Üyeliğine devam etmek isteyen tüketiciler 0212 473 73 73 Müşteri Hizmetlerini arayarak güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Deneme Paketinde kurulum ücretsiz olup, 30 TL aktivasyon bedeli tüketiciye aittir. Paketi aktive etmek için Digitürk Üyelik Sözleşmesi yapılacaktır. Bu hizmet, 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sinirlidir.

Digiturk, kampanyalarda, kanallarda ve yayınlarda değişiklik yapma hakkini gizli tutar.

Kampanya yalnızca bir Digitürk üyeliğinde kullanılabilir. Mevcut Digitürk üyesi bu hizmetten yan oda üyeliği olarak yararlanabilir, aktivasyon bedeli yan oda için 10 TL’dir.

 Teknosa Iç ve Dis Tic. A.S.’nin kampanya ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için (0212) 473 73 73 telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 


 

Teknosa KampanyalarıTeknosa Markası veya Teknosa Digiturk Kampanyası ile ilgili Teknosa Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Teknosa
Yorumlar

kadir altan has    07.12.2012 16:23:10

2 ay bedavaysa Digiturk'u Teknosa'dan almak daha mantıklı.

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Teknosa KampanyalarıTeknosa Turuncu İndirim Kampanyası

Teknosa Turuncu İndirim Kampanyası 02 Şubat 2015 Pazartesi Teknosa.com’da her haftaya özel indirim ve ürün seçenekleri sizi bekliyor. Üstelik tüm ürünlerde kargo bedava...

Devamı...

Teknosa Karne Hediyesi Kampanyası

Teknosa Karne Hediyesi Kampanyası Bu avantajlı kampanya kapsamında çocuklarınıza bu yıl karne hediyesi olarak, Oyun Konsolları, Oyun Bilgisayarları, Pc Oyunları,Konsol Oyunları, PC monitorler, Cep Telefonu, Akıllı Telefonlar, Notebooklar, Tabletler, Ultrabooklar, MP3 Playerlar, Docking St...

Devamı...

Teknosa 14 Şubat Kampanyası

Teknosa 14 Şubat Kampanyası Teknosa, Instagram'a #askicinteknoloji hashtag'i ile sevgiyi anlatan fotoğraf yükleyerek Samsung Galaxy S4 kazanma şansı sunuyor....

Devamı...

Teknosa.com LG Curved OLED TV Kampanyası

Teknosa.com LG Curved OLED TV Kampanyası Teknosa.com LG Curved OLED TV Kampanyası sayesinde 3D sinema keyfini evde yaşayın indirimli fiyatların keyfini çıkarın....

Devamı...

Teknosa SAMSUNG WB250F Dijital Fotograf Makinesi %47 indirim Kampanyası

Teknosa SAMSUNG WB250F Dijital Fotograf Makinesi %47 indirim Kampanyası Teknosa SAMSUNG WB250F Dijital Fotograf Makinesi %47 indirim Kampanyası sayesinde 2 ürünü bir arda almak isteyenler yaşadı. ...

Devamı...

Tüm Teknosa Kampanyaları
Kelimeler: Teknosa Kampanyalar 2013, Teknosa Digiturk, Teknosa, Digiturk, Digiturk Paketleri