07.12.2012 10:24:00

Teknosa Digiturk Kampanyası

Teknosa Digiturk Kampanyası kapsamında Teknosa'dan Televisyon aldığınız zaman 2 ay ücretsiz Digiturk paketi veriliyor. Digiturk paketi 200TL değerindedir.

DIGITURK 2 AY DENEMESİ BEDAVA PAKETİ

Teknosa’nın düzenlemiş olduğu Televizyon Alana 200 TL Değerindeki 2 Ay Digitürk Deneme Paketi bedava kampanyası devam ediyor.


Bu kampanya kapsamında deneme Paketi LCD, PLAZMA ve LED LCD Televizyonlar ile birlikte alındığında ücretsizdir. Deneme Paketi tek satılamaz. Tek satın alınan deneme paketi siparişleri iptal edilecektir.

Kampanya sayesinde deneme Paketi taahhütsüz sunulan bir paket olup ücretsizdir. 2 ay ücretsiz deneme süresinin sonunda Deneme Paketiniz otomatik olarak kapanacaktır.

Uydu alicisi tüketicinin kullanımına tahsis edilir, deneme süresinin sonunda hizmet almaya devam etmek istemeyen tüketicilerden geri alınır.

Üyeliğine devam etmek isteyen tüketiciler 0212 473 73 73 Müşteri Hizmetlerini arayarak güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Deneme Paketinde kurulum ücretsiz olup, 30 TL aktivasyon bedeli tüketiciye aittir. Paketi aktive etmek için Digitürk Üyelik Sözleşmesi yapılacaktır. Bu hizmet, 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sinirlidir.

Digiturk, kampanyalarda, kanallarda ve yayınlarda değişiklik yapma hakkini gizli tutar.

Kampanya yalnızca bir Digitürk üyeliğinde kullanılabilir. Mevcut Digitürk üyesi bu hizmetten yan oda üyeliği olarak yararlanabilir, aktivasyon bedeli yan oda için 10 TL’dir.

 Teknosa Iç ve Dis Tic. A.S.’nin kampanya ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak için (0212) 473 73 73 telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 
Teknosa Kampanyaları


Teknosa Markası veya Teknosa Digiturk Kampanyası ile ilgili Teknosa Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Teknosa

Yorumlar

kadir altan has    07.12.2012 16:23:10

2 ay bedavaysa Digiturk'u Teknosa'dan almak daha mantıklı.

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Teknosa Kampanyaları


Teknosa’dan Samsung Kampanyası

Teknosa’dan Samsung KampanyasıGalaxy S9 (SM-G960) ve Samsung Galaxy S9+ (SM-G965) ürünleri için geçerli sayılacak bu kampanyanın katılımı 22 Mart tarihine kadardır....

Devamı...

Teknosa “Vestel” Kampanyası

Teknosa “Vestel” KampanyasıVestelden herkesi mutlu edecek müthiş bir kampanya! ...

Devamı...

Teknosa Babalar Günü Kampanyası

Teknosa Babalar Günü KampanyasıBu kampanya kaçmaz! Teknosa, babalar gününe özel 500 TL’ye varan hediye çeki veriyor. ...

Devamı...

Tüm Teknosa KampanyalarıAçıklamalar: Teknosa Kampanyalar 2013, Teknosa Digiturk, Teknosa, Digiturk, Digiturk Paketleri