20.11.2012 10:13:00

TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası

TTNET'in hizmeti olan TiviBu'dan Web Maxi Paket Hediye kampanyası yapılıyor. Kampanyadan Kazanmakmak üyeleri yararlanabiliyor.

TTNET TİVİBU tarafından yapılan Web Maxi Paket Bedava Kampanyası Devam ediyor.

Bu kampanya dahilinde İlk 150.000 KAZANMAKMAK üyesine Tivibu Web Maxi paketi 3 ay bedava! Sizde bu Fırsatı Kaçırmak istemiyorsanız hemen KAZANMAKMAK’a kayıt olun, bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız ile istediğiniz belgesel, çocuk, müzik ve spor içeriklerini, istediğiniz  zaman Tivibu seçenekleri ile izlemenin sansını yakalayın. Şimdi KAZANMAKMAK'a üye ol, kampanyadan Yararlan!Sadece Tivibu Web Maxi paketi üyeliği olmayan TTNET aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Bu avantajlı kampanyada Tivibu Maxi paketi ilk 3 ay bedavadır.

Bu aşamada kampanya kodunuz, KAZANMAKMAK üyelik girişinde paylaştığınız cep telefonu numarasına gönderilmektedir..

Tivibu Web Maxi paketinizi aktif etmek için https://uyelik.tivibu.com.tr/uyelikpaketinizisecin?act=ust  internet sayfasına giriş yaparak “Kampanya Kodu” alanına size gönderilen kodu girmeniz gerekir.

İlk 3 ay bedava kullanımdan sonra aylık 3,90 TL ücretlendirilecektir.

Tivibu Web Maxi aboneliğiniz 444 0 375 TTNET Müşteri Temsilcilerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Bu kampanyada dikkat etmemiz gereken kampanya kodunu 1 defaya mahsus kullanılabilirsiniz. Kampanya kodunuz ilebedava faydalanacağınız 3 aylık Tivibu Web Maxi paketiniz, kampanya sonunda aylık 3,90 TL olarak ücretlendirilecektir.


TiviBu Kampanyaları


TiviBu Markası veya TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili TiviBu Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TiviBu

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TiviBu Kampanyaları


Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper Paket

Tivibu’dan “İlk 6 Ay Ücretsiz” Süper PaketBu kampanyada Süper Paket ilk 6 ay süresince tarafınızca ücretsiz sunulmaktadır. ...

Devamı...

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL Kampanyası

Tivibu Mobil'e Özel Ayda 1 TL KampanyasıTürk Telekom mobil faturalı tarifelesine yeni gelen müşterileren özel Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 1 TL! Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da mobil faturalı hatları referans gösteren aboneler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten yarar...

Devamı...

Tivibu’dan Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu’dan Mobil İndirim KampanyasıTivibunun bu kampanyasını kaçırmayın! Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür....

Devamı...

Tüm TiviBu KampanyalarıAçıklamalar: TiviBu, TiviBu Kampanyaları, TiviBu Kampanyalar 2013, TiviBu Paketleri, TiviBu Üyelik