20.11.2012 10:13:00

TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası

TTNET'in hizmeti olan TiviBu'dan Web Maxi Paket Hediye kampanyası yapılıyor. Kampanyadan Kazanmakmak üyeleri yararlanabiliyor.

TTNET TİVİBU tarafından yapılan Web Maxi Paket Bedava Kampanyası Devam ediyor.

Bu kampanya dahilinde İlk 150.000 KAZANMAKMAK üyesine Tivibu Web Maxi paketi 3 ay bedava! Sizde bu Fırsatı Kaçırmak istemiyorsanız hemen KAZANMAKMAK’a kayıt olun, bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız ile istediğiniz belgesel, çocuk, müzik ve spor içeriklerini, istediğiniz  zaman Tivibu seçenekleri ile izlemenin sansını yakalayın. Şimdi KAZANMAKMAK'a üye ol, kampanyadan Yararlan!Sadece Tivibu Web Maxi paketi üyeliği olmayan TTNET aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Bu avantajlı kampanyada Tivibu Maxi paketi ilk 3 ay bedavadır.

Bu aşamada kampanya kodunuz, KAZANMAKMAK üyelik girişinde paylaştığınız cep telefonu numarasına gönderilmektedir..

Tivibu Web Maxi paketinizi aktif etmek için https://uyelik.tivibu.com.tr/uyelikpaketinizisecin?act=ust  internet sayfasına giriş yaparak “Kampanya Kodu” alanına size gönderilen kodu girmeniz gerekir.

İlk 3 ay bedava kullanımdan sonra aylık 3,90 TL ücretlendirilecektir.

Tivibu Web Maxi aboneliğiniz 444 0 375 TTNET Müşteri Temsilcilerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Bu kampanyada dikkat etmemiz gereken kampanya kodunu 1 defaya mahsus kullanılabilirsiniz. Kampanya kodunuz ilebedava faydalanacağınız 3 aylık Tivibu Web Maxi paketiniz, kampanya sonunda aylık 3,90 TL olarak ücretlendirilecektir.
TiviBu KampanyalarıTiviBu Markası veya TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili TiviBu Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TiviBu

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TiviBu KampanyalarıTiviBu Seni Çağırıyor

TiviBu Seni Çağırıyor TİVİBU'un başlatmış olduğu Şimdi Seni Çağırıyor kampanyası kapsamında Tivibu dışında başka bir TV platformu aboneliği olan müşterilere Tivibu teklifleri 255 TL’ye varan indirimle sunuluyor....

Devamı...

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı

Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu Uydu Sinema paketi üyelerin Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket üyelerine Tivibu Go Süper Paket bedavadır....

Devamı...

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı

Tivibu IPTV 12 Ay Taahhüt Fırsatı 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti yoktur.Tivibu 12 Ay Taahhüt promosyonu Tivibu Ev paketleri için geçerlidir....

Devamı...

Tüm TiviBu Kampanyaları
Kelimeler: TiviBu, TiviBu Kampanyaları, TiviBu Kampanyalar 2013, TiviBu Paketleri, TiviBu Üyelik