20.11.2012 10:13:00

TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası

TTNET'in hizmeti olan TiviBu'dan Web Maxi Paket Hediye kampanyası yapılıyor. Kampanyadan Kazanmakmak üyeleri yararlanabiliyor.

TTNET TİVİBU tarafından yapılan Web Maxi Paket Bedava Kampanyası Devam ediyor.

Bu kampanya dahilinde İlk 150.000 KAZANMAKMAK üyesine Tivibu Web Maxi paketi 3 ay bedava! Sizde bu Fırsatı Kaçırmak istemiyorsanız hemen KAZANMAKMAK’a kayıt olun, bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız ile istediğiniz belgesel, çocuk, müzik ve spor içeriklerini, istediğiniz  zaman Tivibu seçenekleri ile izlemenin sansını yakalayın. Şimdi KAZANMAKMAK'a üye ol, kampanyadan Yararlan!Sadece Tivibu Web Maxi paketi üyeliği olmayan TTNET aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Bu avantajlı kampanyada Tivibu Maxi paketi ilk 3 ay bedavadır.

Bu aşamada kampanya kodunuz, KAZANMAKMAK üyelik girişinde paylaştığınız cep telefonu numarasına gönderilmektedir..

Tivibu Web Maxi paketinizi aktif etmek için https://uyelik.tivibu.com.tr/uyelikpaketinizisecin?act=ust  internet sayfasına giriş yaparak “Kampanya Kodu” alanına size gönderilen kodu girmeniz gerekir.

İlk 3 ay bedava kullanımdan sonra aylık 3,90 TL ücretlendirilecektir.

Tivibu Web Maxi aboneliğiniz 444 0 375 TTNET Müşteri Temsilcilerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Bu kampanyada dikkat etmemiz gereken kampanya kodunu 1 defaya mahsus kullanılabilirsiniz. Kampanya kodunuz ilebedava faydalanacağınız 3 aylık Tivibu Web Maxi paketiniz, kampanya sonunda aylık 3,90 TL olarak ücretlendirilecektir.
TiviBu KampanyalarıTiviBu Markası veya TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili TiviBu Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TiviBu

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TiviBu Web Maxi Paket Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TiviBu KampanyalarıUEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi Tivibu Spor Paketinde

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi Tivibu Spor Paketinde Şimdi Tivibu’ya erken abonelik yapan müşterilerine Tivibu spor içeriklerini de içeren yeni paket yapısı ile birlikte Tivibu 2 ay spor paketi hediye edilecekdir....

Devamı...

Tivibu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Tivibu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Bu avantajlı kampanya kapsamında Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir. ...

Devamı...

Her Eve Tivibu Kampanyası

Her Eve Tivibu Kampanyası Her Eve Tivibu Kampanyası TTNET üyeliği olmayanların Tivibu hizmetimizden yararlanabilmeleri için 12 ay taahhütlü olarak sunulmaktadır. 01 Ocak - 01 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir....

Devamı...

Tivibu 6 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası

Tivibu 6 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası Tivibu 6 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ayrıca Bu avantajlı kampanya kapsamında ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti bedavadır...

Devamı...

Avrupa Ligleri TiviBu'da

Avrupa Ligleri TiviBu'da Avrupa Ligleri TRT Spor işbirliği ile TiviBu platformundan izlenebiliyor....

Devamı...

Tüm TiviBu Kampanyaları
Kelimeler: TiviBu, TiviBu Kampanyaları, TiviBu Kampanyalar 2013, TiviBu Paketleri, TiviBu Üyelik