Açıklamalar: ttnet 2015 kampanyası, ttnet netLimitsiz kampanyası, ttnet internet kampanyası, ttnet kampanyası, TTNET Multi WiFi Kampanyası

14.01.2015 15:36:00

TTNET Multi WiFi Kampanyası - Detay

Kablosuz Ağ Genişletici ile evinizde internetin daha önce ulaşamadığı noktalarda kablosuz erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

TTNET Multi WiFi Kampanyası

TTNet'in düzenlemiş olduğu Multi WiFi Kampanyası sayesinde Kablosuz Ağ Genişletici ile evinizde internetin daha önce ulaşamadığı noktalarda kablosuz erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Bu avantajlı kampanya kapsamında 10 Temmuz 2014 tarihinden başlayarak, 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

24 Ay Taksitle 5 TL
12 Ay Taksitle 10 TL

TTNET Multi WiFi Kampanyası Detayları

TTNET Multi WiFi Kampanyası hem yeni hem de mevcut TTNET müşterileri, promosyona katılım tarihinden başlayarak 12 ay yada 24 ay boyunca TTNET'in İnternet Erişim Hizmeti paketlerinden herhangi birine üye olmak koşuluyla promosyondan yararlanabilir.

Aşağıdaki şartları sağlayan TTNET'in yeni veya mevcut internet erişim hizmeti paketi üyeliği TTNET Multi WiFi Kablosuz Ağ Genişletici promosyonu katılmaları mümkündür:

TTNET Multi WiFi Kampanyası başlangıç ve bitiş tarihleri arasında belirlenmiş kanallar aracılığıyla Kampanya'ya başvuruda bulunuyor olmak, TTNET Multi WiFi Kampanyası katılım tarihinden başlayarak müşteri seçimine göre 12 ay ya da 24 ay boyunca TTNET'in İnternet paketlerinden herhangi birine üye olmak.

Yukarıda yer alan şartları taşıyan bireysel ve kurumsal üyeler, promosyon boyunca üyeliği üzerine en fazla 3 adet Multi WiFi Kablosuz Ağ Genişletici için talepte bulunabilir ve promosyon katılabilir.

Bireysel üyeye her bir Ürün için ayrı promosyona katılım taahhütnamesini imzalamak ile yükümlüdür. Multi WiFi cihazı üzerinden TTNET tarafından üyenin kablosuz ağını uzaktan yönetmeye imkan verici ve kablosuz ağ performansını iyileştirici uygulamalar yapılabilecektir.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET Multi WiFi Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TTNET Kampanyaları


TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası

TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası35 GB AKN Limitsiz Fiber Hızlı Net Kampanya her şey dahil ayda sadece 64,90 TL! Üstelik ilk 3 ay boyunca ek 25 GB Hediye!...

Devamı...

Türk Telekom Hesaplı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hesaplı İnternet KampanyasıKampanya kapsamında evde internet müşterileri için sınırsız, fiber hızlı internet keyfini ayda 54,90 TL'den başlayan fiyatlara sahip olabileceklerdir.​ ...

Devamı...

2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'teinterneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları