28.08.2013 12:27:00

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası

TTNET'in başlatmış olduğu Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası kapsamında artık TTNET faturanıza 24 ay taksitle Samsung Galaxy Tab 3 Tablet alabilirsiniz.

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası

TTNET'in başlatmış olduğu Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası kapsamında artık TTNET faturanıza 24 ay taksitle Samsung Galaxy Tab 3 Tablet alabilirsiniz. TTNET abonelerine,Bu avantajlı kampanya kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 Tablet aylık sadece 18TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Sizde Samsung Galaxy Tab 3 Tablet sahibi olmak istiyorsanız hemen en yakın TTNET bayiine yada aşıdaki linkten başvurabilrsiniz.Bu kampanya kapsamında 24 ay Taksitli: 18TL/Ay - 3 ay Tivibu Cep bedava.

Samsung Galaxy Tab3 7” Tablet Genel Özellikleri
Bağlantı: (Wi-Fi) 802.11 a/b/g/n 2,4GHz
Wi-Fi Direct: Evet
Bluetooth: Evet
Bağlantı Desteği: DLNA
PC Senkronizasyon: KIES, KIES Air
İşletim Sistemi: Android Jelly Bean
Ekran Teknolojisi: TFT kapasitif dokunmatik ekran
Renk: 16 Milyon
Boyuıt: 7 inch
Çözünürlük: 1.024 x 600
İşlemci Tipi: Çift çekirdek
İşlemci Hızı: 1,2 GHz
Hafıza: 8 GB / 1 GB RAM
Kamera Çözünürlüğü (ön): 1.3 MP
Kamera Çözünürlüğü (arka): 3 MP
Boyutlar: 111,1 x 188 x 9,9 mm
Ağırlık: 300 gr
USB: USB 2.0
Ek Hafıza: MicroSD (32 GB'a arttırılabilir)
Pil Kapasitesi: 4.000 mAh
GPS: Evet


TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası Detayları


TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası kapsamında 24 ay taksitli olarak sahip alabilirsiniz.

Kampanya’ya özel olarak, üyelere 24 (yirmidört) aylık taksit avantajlarını tercih etmesi durumunda; Samsung Galaxy Tab 3 için 24 (yirmidört) ay boyunca ödeyeceği aylık taksit ücreti KDV dâhil 18 TL (onsekiz)'dir.

Kampanya kapsamında 24 ay TTNET’ te kalma sözü veren yeni ve mevcut müşterilerimize İnternet paketi fiyatına Samsung Galaxy Tab 3 Tablet internet ile birlikte satışa sunulmaktadır. İlk 3 ay Tivibu Cep hediye verilecektir.

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası ile bireysel abonesi 1 adet tablet bilgisayar sahibi olabilir. Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir üye için 1, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 5 adet tablet bilgisayar alabileceklerdir.

Kampanya kapsamında Tivibu Cep hizmetinden yararlanma

Tivibu Cep hizmetinden faydalanmak için Google Play Store üzerinden "Tivibu Cep" uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap" ı seçerek, “Kullanıcı Adı” ve “Şifre”nizi girmeniz gerekmektedir.

Tivibu Cep 3 aylık bedava kullanım hakkınızı kullanmak için 444 0 375’i arayıp Tivibu Cep aboneliğinizi aktive etmeniz gerekmektedir. 3 aylık kullanım sonrasında iptal etmemeniz halinde yürürlükteki Tivibu Cep tarifesi üzerinden aylık olarak faturalandırılırsınız.


Kampanya Evrakları:


Bireysel müşteriler için;

Bu kampanya şartları kapsamında TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi (TCKN’nin yazılı olduğu nüfus cüzdanı veya ehliyet olabilir)

Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti , taksit süresi boyunca geçerli oturma izni belgesi

Kurumsal müşteriler için;

Yetkili kişinin kimlik belgesi fotokopisi (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.)

Kampanya kapsamında verilen üründe arıza olursa;


Üründe arıza oluşması durumunda, her türlü sorunuzu yetkili teknik servislerine iletebilir ve garanti kapsamı dahilindeki işlemler için destek alabilirsiniz. Arıza durumunda cihazınızın garanti belgesinde yer alan yetkili servis noktalarına başvurabilirsiniz.

Aboneler Kampanya’dan yararlanabilmek için, promosyon’dan yararlandıkları süre boyunca TTNET ile akdettikleri TTNET İnternet Erişim Hizmeti üyelik Sözleşmesi’ni ve/veya promosyon veya Kampanya Katılım Taahhütnamesi’ni herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devretmeleri mümkün değildir. Promosyon çerçevesinde TTNET İnternet Erişim Hizmetine ilişkin üyelik işlemlerini başka yere naklini talep edebilirsiniz. Fatura ödemelerinde nakil yaptığınız hattınız üzerinden devam edersiniz. Tüm nakil taleplerinizde ikametgah belgenizi nakil talebiniz ile birlikte TTNET’e sunmanız gerekmektedir

TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası Detayları bilgi ve Başvuru için Tıklayınız.
TTNET Kampanyaları


TTNET Markası veya TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET Samsung Galaxy Tab 3 Tablet Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TTNET Kampanyaları


Türk Telekom Hesaplı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hesaplı İnternet KampanyasıKampanya kapsamında evde internet müşterileri için sınırsız, fiber hızlı internet keyfini ayda 54,90 TL'den başlayan fiyatlara sahip olabileceklerdir.​ ...

Devamı...

2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'teinterneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

Tüm TTNET KampanyalarıAçıklamalar: ttnet cihaz kampanyası, samsung galaxy tab 3 kampanyası, ttnet 2014 kampanyaları, ttnet samsung galaxy tab 3 tablet kampanyası , samsung galaxy tab 3 özellikleri