Kampanyalar
Ana Sayfa Kategoriler Markalar Yeni Kampanyalar Sorgulamalar İletişim
  Akaryakıt
  Alışveriş
  Banka
  Beyaz Eşya
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Dijital Yayıncılık
  Eğitim
  Eğlence
  Elektrik
  Elektronik
  Giyim
  İnternet Firmaları
  Kredi Kartı
  Mobilya
  Otomobil
  Saat Takı
  Sağlık
  Sigorta
  Tatil
  Telekominikasyon
  Ulaşım

 

 

» Turkcell Kampanyaları
» Avea Kampanyaları
» Vodafone Kampanyaları
» TTNET Kampanyaları
» Bonus Kampanyaları
» Arçelik Kampanyaları
» Digiturk Kampanyaları
» THY Kampanyaları
» Opet Kampanyaları
» Telekom Kampanyaları
» Axess Kampanyaları
» Superonline Kampanyaları
» World Kampanyaları
» THY Acenteleri
» Gün Öğrenme
» Akbank Şubeleri
» Telekom Bayileri
» Garanti Bankası
» Vodafone Bayileri
» Arçelik Bayileri


Tüm Markaların Kampanyaları
 

04.12.2012 09:59:00

TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası

TTNET tarafından düzenlenen Tatlıya Bağlayalım Kampanyası kapsamında TTNET'e fatura borcu olanlara taksitlendirme imkanı ile borçlarını ödeme imkanı sunuluyor.

TTNET’le Tatlıya Bağlayalım Kampanyası


TTNET'in düzenlemiş olduğu tatlıya bağlayalım kampanya kapsamında, 31.12.2010 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş müşterilerimiz ile başvuru tarihinde taksitlendirmesi avantajları tüm hızıyla devam ediyor müşterilerine, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlularımız ile haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlu abonelere %100 faiz indirimi ile peşin veya taksitle ödeme avantajı sağlanmasının yanında bu kişilerden faturasız gecikme bedeli tahsil edilmeyecektir.

Müşterilerden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekâlet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir.

Ödemeler peşin veya kredi kartı ile taksitlendirme şeklinde yaparak kendinizi sıkıntıya sokmadan isteğiniz şekilde ödeme imkanı sağlıyor.

Bu kampanya kapsamında bir Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom/TTNET Bayileri’ne uğrayın, ödeme kolaylıklarından yararlanın.

Hasardan kaynaklanan dosya ödemeleri TTNET Hukuk ve Regülasyon Direktörlüğü’ne yapılabilecektir.

Anlaşmalı banka kredi kartları ile taksitle ödeme yapılabilmektedir.
Tatlıya Bağlayalım, 31.10.2010 tarihinden önce aboneliği iptal olan ve halen borcunu ödememiş müşterilerimiz ile başvuru tarihinde taksitlendirmesi devam eden müşterilere, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan, dava dosyası bulunan borçlularımız ile haberleşme hizmetleri dışında, Kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlularımıza %100 faiz indirimi ile peşin veya taksitle ödemelerini sağlayan bir kampanyadır.


Kampanya , 01.11.2012 - 31.12.2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya geçerlilik süresi içerisinde başvuru yapan borçlulara % 100 faiz indirimi yapılacak ve faturasız gecikme bedeli alınmayacaktır. Müşterilerimizden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekâlet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir.

Haberleşme Hizmetlerinden doğan borçlara ilişkin olarak, 31.12.2010 tarihinden önce aboneliği iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş borçlular.
alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlular.
haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlular.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler borçlarını peşin ödeyebilecekleri gibi , anlaşmalı Bankaların kredi kartlarıyla 6 aya varan taksit yapılabilecektir.

Başvurularınızı Türk Telekom Ofis ve Türk Telekom/TTNET Bayilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hukuka aktarılmış dosyalar bakımından ilgili sözleşmeli avukatlara da başvuru ve ödeme yapılabilecektir. Hasardan kaynaklanan dosya ödemeleri için ise TTNET Hukuk ve Regülasyon Direktörlüğü’ne başvurulabilecektir.
Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.
Sık Kullanılanlara Ekleyin
Açılış sayfanız yapın

TTNET KampanyalarıTTNET Markası veya TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET
Yorumlar

taner akbaş    27.11.2013 15:23:21

kredı kartımız yok nasıl taksıt yapabiliriz

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TTNET KampanyalarıTTNet Tivibu platform Kampanyası

TTNet Tivibu platform Kampanyası TTNET Tivibu platformu Tivibu'un yeni yatırımı sinetivi ile 12 yeni sinema kanalını devreye geçirmiştir.Bu kampanya kapsamında Toplamda 24 sinema kanalı ile 2015 yılında, 2 bin 500 film yayınlanacak. ...

Devamı...

TTNet Öğretmenler Günü Kampanyası

TTNet Öğretmenler Günü Kampanyası 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyası kapsamında 22 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Kamuluya Her Şey Dâhil Kampanyası’na başvuruda bulunan tüm müşterilerimiz CarrefourSa’larda kullanılmak üzere 50 TL hediye çeki hakkı kazanıyor....

Devamı...

TTNET Samsung S5 Mini Akıllı Telefon Kampanyası

TTNET Samsung S5 Mini Akıllı Telefon Kampanyası 06 Kasım 2014 tarihi itibariyle bu akılı telefona sahip olmak artık çok kolay TTNET müşterilerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Samsung Galaxy S5 Mini Smartphone kampanyası satışa sunulmuştur. ...

Devamı...

TTNET Yalın İnternet Kampanyası

TTNET Yalın İnternet Kampanyası TTNet'in başlatmış olduğu Yalın İnternet kampanyası kapsamında Sadece İnternet İsteyenlere TTNet Yalın internetle ev telefonu gerekmeksizin kullanabilirsiniz....

Devamı...

TTNet Tivibu Ev 3 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası

TTNet Tivibu Ev 3 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası TTNet Hem yeni internet satışlarında, hem mevcut TTNET internet ve Tivibu Ev abonelerine yönelik kurulum ücretsiz “Tivibu Ev 3 Ay ve 6 Ay Maxi Paket Hediye ” Kampanyaları bugün itibariyle satışa sunulmuştur....

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları
Kelimeler: TTNET, TTNET Kampanyalar, TTNET Kampanyalar 2013, TTNET Borç Ödeme, TTNET Borç Taksitlendirme

 
 
Reklam

 
   
Reklam

 
 
 
Ana Sayfa | Kategoriler | Markalar | Firma Listesi | Yeni Kampanyalar | Müşteri Hizmetleri Telefonları | Sorgulamalar | Kampanya Forum | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 KampanyalarX. Tüm Hakları Saklıdır.