04.12.2012 09:59:00

TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası

TTNET tarafından düzenlenen Tatlıya Bağlayalım Kampanyası kapsamında TTNET'e fatura borcu olanlara taksitlendirme imkanı ile borçlarını ödeme imkanı sunuluyor.

TTNET’le Tatlıya Bağlayalım Kampanyası


TTNET'in düzenlemiş olduğu tatlıya bağlayalım kampanya kapsamında, 31.12.2010 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş müşterilerimiz ile başvuru tarihinde taksitlendirmesi avantajları tüm hızıyla devam ediyor müşterilerine, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlularımız ile haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlu abonelere %100 faiz indirimi ile peşin veya taksitle ödeme avantajı sağlanmasının yanında bu kişilerden faturasız gecikme bedeli tahsil edilmeyecektir.

Müşterilerden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekâlet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir.

Ödemeler peşin veya kredi kartı ile taksitlendirme şeklinde yaparak kendinizi sıkıntıya sokmadan isteğiniz şekilde ödeme imkanı sağlıyor.

Bu kampanya kapsamında bir Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom/TTNET Bayileri’ne uğrayın, ödeme kolaylıklarından yararlanın.

Hasardan kaynaklanan dosya ödemeleri TTNET Hukuk ve Regülasyon Direktörlüğü’ne yapılabilecektir.

Anlaşmalı banka kredi kartları ile taksitle ödeme yapılabilmektedir.
Tatlıya Bağlayalım, 31.10.2010 tarihinden önce aboneliği iptal olan ve halen borcunu ödememiş müşterilerimiz ile başvuru tarihinde taksitlendirmesi devam eden müşterilere, alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan, dava dosyası bulunan borçlularımız ile haberleşme hizmetleri dışında, Kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlularımıza %100 faiz indirimi ile peşin veya taksitle ödemelerini sağlayan bir kampanyadır.


Kampanya , 01.11.2012 - 31.12.2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya geçerlilik süresi içerisinde başvuru yapan borçlulara % 100 faiz indirimi yapılacak ve faturasız gecikme bedeli alınmayacaktır. Müşterilerimizden sadece anapara, faturalı gecikme bedeli, masraflar ve vekâlet ücretinin bir kısmı tahsil edilecektir.

Haberleşme Hizmetlerinden doğan borçlara ilişkin olarak, 31.12.2010 tarihinden önce aboneliği iptal edilmiş ve halen borcunu ödememiş borçlular.
alacağın doğduğu tarihe bakılmaksızın hasardan kaynaklanan dava dosyası bulunan borçlular.
haberleşme hizmetleri dışında, kampanya başladığında temerrüde düşmüş borçlular.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler borçlarını peşin ödeyebilecekleri gibi , anlaşmalı Bankaların kredi kartlarıyla 6 aya varan taksit yapılabilecektir.

Başvurularınızı Türk Telekom Ofis ve Türk Telekom/TTNET Bayilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hukuka aktarılmış dosyalar bakımından ilgili sözleşmeli avukatlara da başvuru ve ödeme yapılabilecektir. Hasardan kaynaklanan dosya ödemeleri için ise TTNET Hukuk ve Regülasyon Direktörlüğü’ne başvurulabilecektir.
Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.
TTNET KampanyalarıTTNET Markası veya TTNET Tatlıya Bağlayalım Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET

Yorumlar

taner akbaş    27.11.2013 15:23:21

kredı kartımız yok nasıl taksıt yapabiliriz

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TTNET Kampanyaları2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'te interneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

TTNet Casper VIA T27 Tablet Kampanyası

TTNet Casper VIA T27 Tablet Kampanyası 31 Mart 2015 tarihi itibariyle, TTNET abonelerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Casper Via T27 tablet kampanyası satışa sunuluyor. Kampanya fiyatına 24 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Maxi ve sınırsız TTNET Wi-Fi hediye. ...

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları
Kelimeler: TTNET, TTNET Kampanyalar, TTNET Kampanyalar 2013, TTNET Borç Ödeme, TTNET Borç Taksitlendirme