05.11.2012 17:16:00

TTNET Üniversiteli Kampanyası

TTNET Üniversiteli Kampanyası kapsamında üniversite öğrencileri indirimli fiyatlar üzerinden TTNET internet aboneliği yapabiliyorlar. Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona eriyor.

Sadece üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği "TTNET Üniversiteli Kampanyası" ile öğrenciler Yalın NET6 paketini aylık 47 TL yerine 29,99 TL’ye, Yalın Netlimitsiz paketini ise aylık 74 TL yerine 49,99 TL’ye kullanabiliyorlar. Ayrıca taahhüt süresi (12 ay) boyunca 15 TL olan aylık yalın erişim ücreti kampanya kapsamında alınmıyor.

Üniversiteli Kampanyası Yalın DSL internet paketlerinin, Tivibu Web Maxi paketinin ve de istenirse ProG ürününün bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.
Kampanya 5 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;
Kampanyaya dahil olan Yalın DSL paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay**) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
Aylık 15 TL olan Yalın DSL erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay***) müşteriden alınmayacaktır.
Müşteriler dilerse, 1 adet modem ücretsiz verilecektir.
TİVİBU WEB MAXİ Paketi**** ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulmaktadır.
Müşteriler dilerse, ilk 3 ay ücretsiz ProG Üniversiteli paketinden***** yararlanabilmektedir.

* 12 ay sonrasında yürürlükteki tarife fiyatları uygulanacaktır.
** 12 aylık taahhüt süresi sonrasında 15 TL’lik Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
*** Kampanyadan yararlanan tüm müşterilera, her hangi bir işlem yapmalarına gerek olmaksızın TİVİBU WEB MAXİ paket üyeliği otomatik olarak tanımlanacaktır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak faturalandırılacaktır.
**** Üniversiteli Kampanyasından yararlanan müşteriler, dilerse ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG standart paketinden yararlanabilecektir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak başvurabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine yönelik bu kampanya kapsamında, öğrenciler Tivibu Web ile dilerse 12 ay taahhüt vererek ProG eğitim paketini, ilk 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilecektir.

 


TTNET KampanyalarıTTNET Markası veya TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TTNET KampanyalarıTTNet Casper VIA T27 Tablet Kampanyası

TTNet Casper VIA T27 Tablet Kampanyası 31 Mart 2015 tarihi itibariyle, TTNET abonelerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Casper Via T27 tablet kampanyası satışa sunuluyor. Kampanya fiyatına 24 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Maxi ve sınırsız TTNET Wi-Fi hediye. ...

Devamı...

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası Zorunlu trafik sigortasını Sigortayeri’nden yaptıran TTNET’liler 20 TL indirim kazanıyor Sigortayeri’nden, uygun fiyatlarla zorunlu trafik sigortası teklifleriniz hazır....

Devamı...

TTNET Multi WiFi Kampanyası

TTNET Multi WiFi Kampanyası Kablosuz Ağ Genişletici ile evinizde internetin daha önce ulaşamadığı noktalarda kablosuz erişim imkanı sağlayabilirsiniz....

Devamı...

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası

Asus ZenFone 5 Smartphone Kampanyası 08 Ocak 2015 tarihi itibariyle, TTNET müşterilerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Asus ZenFone 5 Smartphone kampanyası satış sunulmuştur....

Devamı...

TTNet FaturaNet Kampanyası

TTNet FaturaNet Kampanyası Akıllı Kota ULTANET16 paketinde müşterinin kullanımı 16 GB’a geldiğinde, internet erişimi otomatik olarak durdurulur böylece müşterilerimiz kota aşım ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Bu durumda ek kota satın alınarak kullanıma devam edilebilecektir....

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları
Kelimeler: TTNET, TTNET Kampanyaları, TTNET Kampanyalar 2012, TTNET Kampanyalar 2013, TTNET Üniversite Kampanyası