05.11.2012 17:16:00

TTNET Üniversiteli Kampanyası

TTNET Üniversiteli Kampanyası kapsamında üniversite öğrencileri indirimli fiyatlar üzerinden TTNET internet aboneliği yapabiliyorlar. Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona eriyor.

Sadece üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği "TTNET Üniversiteli Kampanyası" ile öğrenciler Yalın NET6 paketini aylık 47 TL yerine 29,99 TL’ye, Yalın Netlimitsiz paketini ise aylık 74 TL yerine 49,99 TL’ye kullanabiliyorlar. Ayrıca taahhüt süresi (12 ay) boyunca 15 TL olan aylık yalın erişim ücreti kampanya kapsamında alınmıyor.

Üniversiteli Kampanyası Yalın DSL internet paketlerinin, Tivibu Web Maxi paketinin ve de istenirse ProG ürününün bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.
Kampanya 5 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;
Kampanyaya dahil olan Yalın DSL paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay**) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
Aylık 15 TL olan Yalın DSL erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay***) müşteriden alınmayacaktır.
Müşteriler dilerse, 1 adet modem ücretsiz verilecektir.
TİVİBU WEB MAXİ Paketi**** ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulmaktadır.
Müşteriler dilerse, ilk 3 ay ücretsiz ProG Üniversiteli paketinden***** yararlanabilmektedir.

* 12 ay sonrasında yürürlükteki tarife fiyatları uygulanacaktır.
** 12 aylık taahhüt süresi sonrasında 15 TL’lik Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
*** Kampanyadan yararlanan tüm müşterilera, her hangi bir işlem yapmalarına gerek olmaksızın TİVİBU WEB MAXİ paket üyeliği otomatik olarak tanımlanacaktır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak faturalandırılacaktır.
**** Üniversiteli Kampanyasından yararlanan müşteriler, dilerse ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG standart paketinden yararlanabilecektir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak başvurabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine yönelik bu kampanya kapsamında, öğrenciler Tivibu Web ile dilerse 12 ay taahhüt vererek ProG eğitim paketini, ilk 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilecektir.

 
TTNET Kampanyaları


TTNET Markası veya TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TTNET Kampanyaları


Türk Telekom Hesaplı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hesaplı İnternet KampanyasıKampanya kapsamında evde internet müşterileri için sınırsız, fiber hızlı internet keyfini ayda 54,90 TL'den başlayan fiyatlara sahip olabileceklerdir.​ ...

Devamı...

2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'teinterneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

Tüm TTNET KampanyalarıAçıklamalar: TTNET, TTNET Kampanyaları, TTNET Kampanyalar 2012, TTNET Kampanyalar 2013, TTNET Üniversite Kampanyası