05.11.2012 17:16:00

TTNET Üniversiteli Kampanyası

TTNET Üniversiteli Kampanyası kapsamında üniversite öğrencileri indirimli fiyatlar üzerinden TTNET internet aboneliği yapabiliyorlar. Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona eriyor.

Sadece üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği "TTNET Üniversiteli Kampanyası" ile öğrenciler Yalın NET6 paketini aylık 47 TL yerine 29,99 TL’ye, Yalın Netlimitsiz paketini ise aylık 74 TL yerine 49,99 TL’ye kullanabiliyorlar. Ayrıca taahhüt süresi (12 ay) boyunca 15 TL olan aylık yalın erişim ücreti kampanya kapsamında alınmıyor.

Üniversiteli Kampanyası Yalın DSL internet paketlerinin, Tivibu Web Maxi paketinin ve de istenirse ProG ürününün bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.
Kampanya 5 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;
Kampanyaya dahil olan Yalın DSL paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay**) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
Aylık 15 TL olan Yalın DSL erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay***) müşteriden alınmayacaktır.
Müşteriler dilerse, 1 adet modem ücretsiz verilecektir.
TİVİBU WEB MAXİ Paketi**** ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulmaktadır.
Müşteriler dilerse, ilk 3 ay ücretsiz ProG Üniversiteli paketinden***** yararlanabilmektedir.

* 12 ay sonrasında yürürlükteki tarife fiyatları uygulanacaktır.
** 12 aylık taahhüt süresi sonrasında 15 TL’lik Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
*** Kampanyadan yararlanan tüm müşterilera, her hangi bir işlem yapmalarına gerek olmaksızın TİVİBU WEB MAXİ paket üyeliği otomatik olarak tanımlanacaktır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak faturalandırılacaktır.
**** Üniversiteli Kampanyasından yararlanan müşteriler, dilerse ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG standart paketinden yararlanabilecektir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak başvurabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine yönelik bu kampanya kapsamında, öğrenciler Tivibu Web ile dilerse 12 ay taahhüt vererek ProG eğitim paketini, ilk 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilecektir.