Kampanyalar
Ana Sayfa Kategoriler Markalar Yeni Kampanyalar Sorgulamalar İletişim
  Akaryakıt
  Alışveriş
  Banka
  Beyaz Eşya
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Dijital Yayıncılık
  Eğitim
  Eğlence
  Elektrik
  Elektronik
  Giyim
  İnternet Firmaları
  Kredi Kartı
  Mobilya
  Otomobil
  Saat Takı
  Sağlık
  Sigorta
  Tatil
  Telekominikasyon
  Ulaşım

 

 

» Turkcell Kampanyaları
» Avea Kampanyaları
» Vodafone Kampanyaları
» TTNET Kampanyaları
» Bonus Kampanyaları
» Arçelik Kampanyaları
» Digiturk Kampanyaları
» THY Kampanyaları
» Opet Kampanyaları
» Telekom Kampanyaları
» Axess Kampanyaları
» Superonline Kampanyaları
» World Kampanyaları
» THY Acenteleri
» Gün Öğrenme
» Akbank Şubeleri
» Telekom Bayileri
» Garanti Bankası
» Vodafone Bayileri
» Arçelik Bayileri


Tüm Markaların Kampanyaları
 

05.11.2012 17:16:00

TTNET Üniversiteli Kampanyası

TTNET Üniversiteli Kampanyası kapsamında üniversite öğrencileri indirimli fiyatlar üzerinden TTNET internet aboneliği yapabiliyorlar. Kampanya 31 Aralık 2012 tarihinde sona eriyor.

Sadece üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği "TTNET Üniversiteli Kampanyası" ile öğrenciler Yalın NET6 paketini aylık 47 TL yerine 29,99 TL’ye, Yalın Netlimitsiz paketini ise aylık 74 TL yerine 49,99 TL’ye kullanabiliyorlar. Ayrıca taahhüt süresi (12 ay) boyunca 15 TL olan aylık yalın erişim ücreti kampanya kapsamında alınmıyor.

Üniversiteli Kampanyası Yalın DSL internet paketlerinin, Tivibu Web Maxi paketinin ve de istenirse ProG ürününün bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.
Kampanya 5 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;
Kampanyaya dahil olan Yalın DSL paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay**) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
Aylık 15 TL olan Yalın DSL erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay***) müşteriden alınmayacaktır.
Müşteriler dilerse, 1 adet modem ücretsiz verilecektir.
TİVİBU WEB MAXİ Paketi**** ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulmaktadır.
Müşteriler dilerse, ilk 3 ay ücretsiz ProG Üniversiteli paketinden***** yararlanabilmektedir.

* 12 ay sonrasında yürürlükteki tarife fiyatları uygulanacaktır.
** 12 aylık taahhüt süresi sonrasında 15 TL’lik Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.
*** Kampanyadan yararlanan tüm müşterilera, her hangi bir işlem yapmalarına gerek olmaksızın TİVİBU WEB MAXİ paket üyeliği otomatik olarak tanımlanacaktır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak faturalandırılacaktır.
**** Üniversiteli Kampanyasından yararlanan müşteriler, dilerse ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG standart paketinden yararlanabilecektir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Bayileri’ne başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak başvurabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine yönelik bu kampanya kapsamında, öğrenciler Tivibu Web ile dilerse 12 ay taahhüt vererek ProG eğitim paketini, ilk 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilecektir.

 


Sık Kullanılanlara Ekleyin
Açılış sayfanız yapın

TTNET KampanyalarıTTNET Markası veya TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili TTNET Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TTNET
Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET Üniversiteli Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer TTNET KampanyalarıTTNet Öğretmenler Günü Kampanyası

TTNet Öğretmenler Günü Kampanyası 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyası kapsamında 22 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Kamuluya Her Şey Dâhil Kampanyası’na başvuruda bulunan tüm müşterilerimiz CarrefourSa’larda kullanılmak üzere 50 TL hediye çeki hakkı kazanıyor....

Devamı...

TTNET Samsung S5 Mini Akıllı Telefon Kampanyası

TTNET Samsung S5 Mini Akıllı Telefon Kampanyası 06 Kasım 2014 tarihi itibariyle bu akılı telefona sahip olmak artık çok kolay TTNET müşterilerine, TTNET ADSL faturası üzerinden 24 ay taksit avantajıyla, Samsung Galaxy S5 Mini Smartphone kampanyası satışa sunulmuştur. ...

Devamı...

TTNET Yalın İnternet Kampanyası

TTNET Yalın İnternet Kampanyası TTNet'in başlatmış olduğu Yalın İnternet kampanyası kapsamında Sadece İnternet İsteyenlere TTNet Yalın internetle ev telefonu gerekmeksizin kullanabilirsiniz....

Devamı...

TTNet Tivibu Ev 3 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası

TTNet Tivibu Ev 3 Ay Maxi Paket Hediye Kampanyası TTNet Hem yeni internet satışlarında, hem mevcut TTNET internet ve Tivibu Ev abonelerine yönelik kurulum ücretsiz “Tivibu Ev 3 Ay ve 6 Ay Maxi Paket Hediye ” Kampanyaları bugün itibariyle satışa sunulmuştur....

Devamı...

TTNet Hesabını Bilen Tarife Kampanyası

TTNet Hesabını Bilen Tarife Kampanyası TTNet Esnaf ve küçük işletmelere sahip müşterileri için bütçelerine uygun bir teklifle internet alımını kolaylaştırmak için FATURANET Kampanyasına işyerim paketi eklenmiştir....

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları
Kelimeler: TTNET, TTNET Kampanyaları, TTNET Kampanyalar 2012, TTNET Kampanyalar 2013, TTNET Üniversite Kampanyası

 
 
Reklam

 
   
Reklam

 
 
 
Ana Sayfa | Kategoriler | Markalar | Firma Listesi | Yeni Kampanyalar | Müşteri Hizmetleri Telefonları | Sorgulamalar | Kampanya Forum | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 KampanyalarX. Tüm Hakları Saklıdır.