Açıklamalar: ttnet 2015 kampanyası, ttnet hızlı internet kampanyası, ttnet internet kampanyası, ttnet kampanyası, TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası

20.01.2015 12:20:00

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası - Detay

Zorunlu trafik sigortasını Sigortayeri’nden yaptıran TTNET’liler 20 TL indirim kazanıyor Sigortayeri’nden, uygun fiyatlarla zorunlu trafik sigortası teklifleriniz hazır.

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası kapsamında Zorunlu trafik sigortasını Sigortayeri’nden yaptıran TTNET müşterileri 20 TL indirim kazanıyor Sigortayeri uygun fiyatlarla zorunlu trafik sigortası teklifleriniz hazır. Bu avantajlı kampanya sayesinde TTNET faturanızda 20 TL indirim kazanın.

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası Detayları


Bu avantajlı kampanya kapsamınında Sigortayeri Reasürans ve Sigorta Brokerligi A.Ş. ve TTNET A.Ş. işbirliği ile sağlanmakta olup, 1 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

TTNET ve Sigortayeri Kampanyası süresince, TTNET TC Kimlik Numarası PLAKA yazarak 3950'ye mesaj gönderen TTNET Bireysel müşterilerine Zorunlu Trafik Sigortası ile ilgili sistemdeki en iyi fiyatlı teklif Sigortayeri tarafından iletilecektir.

TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası kapsamında sadece, Zorunlu Trafik Sigorta poliçesi satın alan TTNET Bireysel müşterilerine TTNET faturasında 20 TL indirim sağlanacaktır.

20 TL indirim promosyon yararlanmak için Zorunlu Trafik Sigortası satın alımı yapılması gerekmektedir.

TTNET Bireysel Müşterisi, promosyon katılım sağlamakla tüm TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası koşullarını kabul ettiğini ve ayrıca Sigortayeri Reasürans ve Sigorta Brokerligi A.Ş şirketini kendi adına teklif almakla yetkili kıldığını kabul etmiş sayılır.

Bu şekilde Sigortayeri, abone adına hareket ederek Sigorta şirketlerinden teklif almaya, abonenin onayı halinde sigorta poliçelerini hazırlatmaya ve teslim etmeye yetkilidir.

3950'ye gönderilen SMS'lerden Sigortayeri tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır.
Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.TTNET ve Sigortayeri 20 TL indirim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer TTNET Kampanyaları


TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası

TTNET Fiber Hızlı Net Kampanyası35 GB AKN Limitsiz Fiber Hızlı Net Kampanya her şey dahil ayda sadece 64,90 TL! Üstelik ilk 3 ay boyunca ek 25 GB Hediye!...

Devamı...

Türk Telekom Hesaplı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hesaplı İnternet KampanyasıKampanya kapsamında evde internet müşterileri için sınırsız, fiber hızlı internet keyfini ayda 54,90 TL'den başlayan fiyatlara sahip olabileceklerdir.​ ...

Devamı...

2 Yıl Bedava internet TTNet'te

2 Yıl Bedava internet TTNet'teinterneti olmayanlara 2 yıl boyunca internet hediye. Şimdi internetin olanaklarından tüm Türkiye’nin yararlanma zamanı. Hemen Başvurun, 24 ay boyunca Bedava 4 GB internet fırsatını yakalayın....

Devamı...

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL

TTNet Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL TTNET'in Limitsiz internet ve Tivibu 57.90TL kampanyası kapsamında 24 ay limitsiz internet ve Tivibu sadece 57,90 TL. ...

Devamı...

Tüm TTNET Kampanyaları