18.11.2013 14:29:00

Türk Telekom Acıbadem Sigorta Kampanyası

Türk Telekom'un müşterilerine özel Ayda 12,99TL'ye Sağlık destek paketi Kampanyası devam ediyor.

Türk Telekom Acıbadem Sigorta Kampanyası

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Sağlığınıza Destek kampanyası Türk Telekom müşterilerine özel Ayda 12,99TL'ye Sağlık destek paketi.Başınıza ne zaman ne geleceğini bilemezsiniz.Sağlık destek paketi ile kendinizi güvende altına alabilirsiniz.

Medisana Tansiyon Aleti ve Sağlık
Paketi Kampanyası 12 ay Aylık Taksit Tutarı 12,90-TL

Kampanya Paket İçeriği:
- Aritmi fonksiyonuna sahip, bilekten ölçüm yapabilen Medisana marka Dijital Tansiyon Ölçme  Cihazı
- 7/24 Doktor ile görüşme imkânı sunulan Medikal Koçluk Hizmeti
- Acil durumlarda 7/24 hizmet alınabilecek, 9 saate kadar yoğun bakım sağlayan ve içinde doktor bulunan uluslararası standartlardaki Acil Ambulans Hizmeti
- Hat sahibi ve 3 aile ferdinin yararlanabileceği, 7.500TL teminat sunan Acil Durumlar Sağlık  Sigortası

Türk Telekom Sağlığınıza Destek kampanyası Detayları

Bu avantajlı kampanyaya başvuru yapmak için Türk Telekom Ofis ve Bayilerine gidebilirsiniz.

Türk Telekom Müşterilerine ve aynı EV’de yaşadıkları ailelerine özel hazırlanan Sağlık Destek Paketi ile; Aritmi fonksiyonuna sahip, bilekten ölçüm yapan Medisana marka tansiyon cihazı ile tansiyonlarını istedikleri zaman ölçebileceklerdir.

1 yıl boyunca sağlıkla ilgili tüm soruları için; ev telefonları üzerinden Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin alanında deneyimli doktorları ile 7 gün 24 saat görüşebileceklerdir.

İhtiyaç duyulan Acil Durumlarda, hat sahibi ve ailesi tam donanımlı ambulans hizmetinden, 1 yıl boyunca sadece bir telefon aracılığı ile bulunduğunuz her yerden acil durum şartları kapsamında ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

Acıbadem Mobil Sağlık tarafından, değerli Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paketten faydalanan müşterilerimiz ve +3 kişilik aileleri, 1 yıl boyunca; Türkiye’deki tüm özel hastanelerde acil durumlarda kullanabileceği 7.500 TL tutarındaki Acil Sağlık Sigortası’ndan da limitler ve özel şartlar dâhilinde ücretsiz olarak yararlanıyor olacaklardır. Acil Sağlık Sigortası kapsamında, hat sahibi ve ailesinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar Acıbadem Sigorta tarafından karşılanacaktır.

15.11.2013 – 15.11.2014 tarihleri arasında, 1 yıl taahhüt veren müşteriler ayda 12,90 TL ödeyerek Medisana marka Dijital Tansiyon Ölçme Cihazı ve Sağlık Hizmetleri içeren Sağlık Destek Paketine sahip olabilecektir.