27.02.2014 13:47:00

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası ile Anne Babalara Müjde:24 Ay Taksitle Bebek Kamerası.

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Bebek Kamerası Kampanyası kapsamında Türk Telekom abonelerine avantajlı koşullarla sunulan bebek kamerası; gece görüşü, Android ve IOS için ücretsiz mobil uygulama, çift yönlü ses alışverişi, 720p HD çözünürlük, hareket algılayıcı, görüntü ve video yakalama özellikleriyle anne babalara güven ve huzur vaat ediyor. Bu avantajlı kampanya kapsamında, 30 Haziran tarihine kadar sürecek.

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası Detayları

Bu avantajlı kampanya kapsamında Türkiye’nin lider iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni promosyon ile bebek sahibi aboneleri ayda 4 TL veya 19 TL’lik ek ödemeyle, bebek kamerası sahibi oluyor.

Ev Avantaj 100 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 200 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 600 Dört Dörtlük, Ev Avantaj Özgür Dört Dörtlük tarifelerinden herhangi birini kullanan Türk Telekomlular, dört dörtlük ek paket tarifelerine 24 ay taahhüt vererek ve ayda sadece 4 TL’lik ek ödeme yaparak bebek kamerası alabilecek.

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası sayesinde gerçek ve tüzel tarife faturalarına sahip tüm Türk Telekom müşterileri ise, 24 ay taahhüt vererek, ayda 19 TL’lik ek ödemelerle bebek kamerasına sahip olabilecek.

Bebek Kamerası Üstün teknolojik özellikleri

Bebek kamerası, gelişmiş pek çok özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor. 5 metreye kadar gece görüş özelliğine sahip olan sahip olan kamera ile birlikte, Android ve IOS platformları için ücretsiz mobil uygulamalar sunuluyor. Kamera, çift yönlü ses alışverişi, 720p HD çözünürlük, micro SD ile 32GB'a kadar artırılabilir hafıza, dijital zoom, hareket algılayıcı, görüntü ve 15 saniyeye kadar video yakalama, e-posta ile gönderim gibi üstün özelliklere sahip.

Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası 30 Haziran tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ofis ve bayilerinden başvuru yapmak yeterli olacak.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom Bebek Kamerası Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


2018 TTNET KAMPANYASI

2018 TTNET KAMPANYASI İnternetini Türk Telekom’dan alanların interneti hızlanır, fiyatları aynı kalır! Üstelik yalnızca 63,90 TL! ...

Devamı...

2018 TTNET Kampanyaları

2018 TTNET Kampanyaları Fiber hızlı hepsi dâhil kampanyasında evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatınız olur. ...

Devamı...

Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom KampanyasıFiber interneti, eve kadar ücretsiz kurulumu üstelik 12 ay indirimli ve sabit fiyatı ile her mevsime uyan Türk Telekom kampanyası!...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: türk telekom 2014 kampanyası, bebek kamerası kampanyası, türk telekom avantajlı kampanyası, bebek kamerası özellikleri, türk telekom bebek kamerası kampanyası