28.03.2014 12:59:00

Türk Telekom Ebebek %20 İndirim Kampanyası

3-31 Mart 2014 tarihleri arasında tüm Ebebek satış noktalarında ve internet satışlarında Baby Jem, Nuk, Bebedor, Mycey, K'S Kids, Recaro ve Korbell ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom Ebebek %20 İndirim Kampanyası

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Ebebek %20 İndirim Kampanyası kapsamında Türk Telekom  müşterileri büyük indirimlerden faydalanmaya devam ediyor. Bu avantajlı kampanya kapsamında 3-31 Mart 2014 tarihleri arasında tüm Ebebek satış noktalarında ve internet (e-bebek.com) satışlarında Baby Jem, Nuk, Bebedor, Mycey, K'S Kids, Recaro ve Korbell ürünlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom Ebebek %20 İndirim Kampanyası Detayları

Bu avantajlı kampanyadan faydalanmak isteyen  Türk Telekom müşterilerileri şifre alınması gerekmektedir.

İndirimden yararlanılabilmesi için kampanya şifresinin harcamalar esnasında yetkiliye bildirilmesi veya e-bebek.com ‘da sepetim bölümde indirim kodu girilmelidir.

Türk Telekom Ebebek %20 İndirim Kampanyası katılım sınırı bulunmamaktadır. Promosyon her katılım için yeni şifre alınması ve şifrenin alışveriş sırasında mağaza görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Bu kampanya başka promosyonlarla birleştirilemez.

Promosyon süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ebebek ve Türk Telekom’da saklıdır. Türk Telekom ev telefonu müşterileri EBEBEK boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616'ya (örnek: EBEBEK 2121234567) kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir.

Türk Telekom Ebebek %20 İndirim Kampanyası ile 6616’ya gönderilen SMSler Turkcell için 50KRŞ; Vodafone için 41,5KRŞ; Avea için 40KRŞ olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Online Hizmet iPhone ve Android Uygulaması kullanıcıları uygulama üzerinden ücretsiz şifre alabilirler.