05.05.2014 17:32:00

Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası

Türk Telekom’dan Ev Avantaj Tarifelerine Geçiş İçin Özel Fırsat sunmaktadır.Bu avantajlı kampanya sayesinde Standart HATT ve Klasik HATT tarifelerinden Ev Avantaj 100 tarifesine geçen müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom müşterisi olarak kalmalarını t

Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası

Türk Telekom'un başlatmış olduğu Elektrik İndirim Kampanyası kapsamında Türk Telekom’dan Ev Avantaj Tarifelerine Geçiş İçin Özel Fırsat sunmaktadır.Bu avantajlı kampanya sayesinde  Standart HATT ve Klasik HATT  tarifelerinden Ev Avantaj 100 tarifesine geçen müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom müşterisi olarak kalmalarını taahhüt ettikleri takdirde 9 ay boyunca Ev Avantaj 100 tarifesi paket ücreti üzerinden %30 indirim hakkı kazanacaktır ve 12 ay boyunca aylık 100 dk. Her Yöne görüşme imkânına sahip olacaktır.

Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası Detayları:


Bu avantajlı kampanya kapsamında Klasik HATT, Klasik HATT Mutlu Pazar, Standart HATT, Standart HATT Mutlu Pazar tarife paketlerinden Ev Avantaj 100 tarife paketine geçen ve 12 ay boyunca Ev Avantaj 100 tarife paketinde kalmayı taahhüt eden müşterilere, 9 ay boyunca tarife paketi ücreti üzerinden %30 indirim uygulanması ve tarife paketi kapsamında verilen bedava dakikalarına ek olarak Türk Telekom şebeke içi , yurt içi GSM ve milletler arası 1. kademe yönlere doğru kullanabilecekleri aylık 100 dakika hediye edilecektir.

Taahhüt süresi dolmadan Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj Akşam, Ev Avantaj Uzun tarife paketleri dışında tarife paketine geçiş yapan ya da hattını iptal eden müşterilerin Ev Avantaj 100 paketi için aldıkları indirim tutarlarını ve kampanya kapsamında her ay verilen hediye 100 dakikadan kullandıkları kadarını ödemeleri gerekmektedir.

Promosyonun sunulan bedava dakikalar Şehir içi, Şehirlerarası, Yurt içi GSM ve 1. Kademe Milletlerarası aramalarını kapsamaktadır.

Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası 12 Ekim 2012 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacaktır.

Promosyonun son başvuru tarihi 31 Aralık 2013’tür.Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası faydalanma süreleri 12 aydır.

Türk Telekom Elektrik İndirim Kampanyası 1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. %20 İndirimli Ev Avantaj 100 Kampanyası’na veya Türk Telekomünikasyon A.Ş.%30 İndirimli Ev Avantaj 100 Kampanyası’na veya Türk Telekomünikasyon A.Ş. %30 İndirimli Ev Avantaj Kampanyası’na ilişkin Taahhütname’yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden üyeler açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları  uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan üye’nin promosyona kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, promosyona’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından promosyon kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının, üye’nin promosyon kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu indirim tutarının ve yararlandığı hediye dakikaların TL karşılığı toplamından  daha düşük olması durumunda, üye, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür.