13.06.2017 11:21:00

Türk Telekom’lulara Sahur Kampanyası

Bu fırsat kaçmaz! Bu ramazanda Türk Telekom’lular doyasıya internette gezinebilecek.

Türk Telekom’dan Sahur Kampanyası

Türk Telekom dan sahur dönemi süresince 10GB internet hediye! Doyasıya internet keyfini Türk Telekom’la yaşayın.

Türk Telekom Sahur Kampanyası Detayları

Bu kampanya’ya Sahur yazıp 5555’e göndererek katılabilirsiniz. Bu kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555'e gönderilir.

Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.
Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom Markası veya Türk Telekom’lulara Sahur Kampanyası ile ilgili Türk Telekom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Türk Telekom’lulara Sahur Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Türk Telekom Kampanyaları


Türk Telekom’dan Konut Sigortası Kampanyası

Türk Telekom’dan Konut Sigortası KampanyasıTürk Telekom’un müşterilerine özel Aralık ayı sonuna kadar geçerli bir kampanyası olduğunu biliyor musunuz? ...

Devamı...

Türk Telekom’dan Ramazana Özel Kampanya

Türk Telekom’dan Ramazana Özel KampanyaRamazan ayı süresince Türk Telekom’a gelenler kazandıkça kazanıyor! Bereketi Bol bir kampanya sizi bekliyor. ...

Devamı...

Türk Telekom’dan iPhone X Kampanyası

Türk Telekom’dan iPhone X KampanyasıTürk Telekom’a özel iPhone X’i kaçırmayın! “iPhone X ile geleceğe MERHABA” de! ...

Devamı...

Tüm Türk Telekom KampanyalarıAçıklamalar: Türk Telekom kampanya, Türk Telekom kampanyası, Türk Telekom kampanyaları, Türk Telekom sahur kampanyası, Türk Telekom