Kampanyalar
Ana Sayfa Kategoriler Markalar Yeni Kampanyalar Sorgulamalar İletişim
  Akaryakıt
  Alışveriş
  Banka
  Beyaz Eşya
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Dijital Yayıncılık
  Eğitim
  Eğlence
  Elektrik
  Elektronik
  Giyim
  İnternet Firmaları
  Kredi Kartı
  Mobilya
  Otomobil
  Saat Takı
  Sağlık
  Sigorta
  Tatil
  Telekominikasyon
  Ulaşım

 

 

» Turkcell Kampanyaları
» Avea Kampanyaları
» Vodafone Kampanyaları
» TTNET Kampanyaları
» Bonus Kampanyaları
» Arçelik Kampanyaları
» Digiturk Kampanyaları
» THY Kampanyaları
» Opet Kampanyaları
» Telekom Kampanyaları
» Axess Kampanyaları
» Superonline Kampanyaları
» World Kampanyaları
» THY Acenteleri
» Gün Öğrenme
» Akbank Şubeleri
» Telekom Bayileri
» Garanti Bankası
» Vodafone Bayileri
» Arçelik Bayileri


Tüm Markaların Kampanyaları
 

15.07.2013 13:08:00

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası

Turkcel'den gnctrkcll'lere 3 ay boyunca toplam 15Tl'ye Sınırsız facebook + Twitter her yöne 5000 SMS hemen başvurmak isteyenler YAZ BOYU yazıp 2222 gönderebilirler.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası

Turkcel'den gnctrkcll'lere 3 ay boyunca toplam 15Tl'ye Sınırsız facebook + Twitter her yöne 5000 SMS hemen başvurmak isteyenler YAZ BOYU yazıp 2222 gönderebilirler.

Bir kere 15 TL vereceksin ve 3 ay için her yöne 5000 SMS atacaksın, sınırsız Facebook ve Twitter kullanacaksın" desek? Dilediğimiz yöne mesajlaşmak, "beğen" tuşunu coşturmak ve retweet rekoru kırmak istiyorsak "YAZ BOYU" paketini alıyoruz ve rahat rahat takılıyoruz. Yapmamız gereken tek şey YAZ BOYU" yazıp 2222'ye yollamak ve onay mesajını alınca keyif yapmaya başlamak!

Bireysel Hazırkart genç Tarife, Gençplus tarife ve faturalı Yeni Genç tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer faturalı ve hazırkart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin.
Paketi yurt içinde kullanabilirsin.
Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası 3 ay için geçerlidir.
3 aylık sürede Her Yöne 5000 SMS, SINIRSIZ Facebook ve Twitter, 20 MB internet kullanabilirsin.
Paket içindeki SMS kullanımların bittiğinde kendi tarifen, internet paketin bittiğinde paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsin.
Yaz Boyu Paketi’ni hız kısıtlı/sınırsız internet paketleri ve URL paketleriyle birlikte alınamaz.
Yaz Boyu Paketi ücreti, tüm vergiler dahil 15 TL’dir.

Bireysel Hazırkart gençTarife, Gençplus tarife ve faturalı Yeni Genç tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer faturalı ve hazırkart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin.

Yaz Boyu Paketi ile sadece 15 TL’ye 90 gün boyunca HER YÖNE 5000 SMS, SINIRSIZ Facebook ve Twitter, 20 MB internet paketine sahip olabilirsin.
Paketlere başvurduktan sonra telefonuna, paketini kullanmaya başlayabilirsin diye bir SMS gönderilir.

Yaz Boyu Paketi KDV ve ÖİV dahil 15 TL’dir.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası aboneler 5.000 SMS paketi için *123*846# tuşlayarak kalan SMS’lerini ücretsiz öğrenebilirler.

Yaz Boyu Paketi’yle sahip olduğun SMSler ve internet 90 günün sonunda bir sonraki döneme devrolmaz.90 gün içinde sadece 1 kez satın alabilirsin. Yaz Boyu Paketi 90 günlük süre tamamlandığında yenilenmeyecektir.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası paketteki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.


Sık Kullanılanlara Ekleyin
Açılış sayfanız yapın

Turkcell KampanyalarıTurkcell Markası veya Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell
Yorumlar

Irmak    24.09.2013 23:06:20

Ne zamana kadar bu kampanya devam edecek? Uzun sürse cok sevinirim.

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Turkcell KampanyalarıTurkcell Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası Turkcell'in başlatmış olduğu Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası kapsamında Eski cep telefonunu getiren Akıllı Kadınlar Kulubu üyeleri yepyeni akıllı telefonlara kavuşuyor. ...

Devamı...

Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası

Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası ile iPhone 6 16GB'a sahip olabilirsiniz. Aylık ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir bütçenizi sarsmadan kullanabilirsiniz....

Devamı...

Turkcell Hediye 1GB Kampanyası

Turkcell Hediye 1GB Kampanyası turkcell.com.tr'den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyenler 1 hafta geçerli 1 GB internet kazanıyor. Bu avantajlı kampanyaya katılım 21 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. ...

Devamı...

Turkcell Çocuklara Karne Hediyesi Kampanyası

Turkcell Çocuklara Karne Hediyesi Kampanyası 12 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Turkcell.com.tr’ye giriş yapan Turkcell’liler 20 TL indirim kuponunu anında alıyor. Hemen giriş yapın tüm cihaz ve aksesuarlarda geçerli 20 TL indirimi anında kazanma şansı yakalayın. ...

Devamı...

Turkcell Babalar için Özel Tablet Kampanyası

Turkcell Babalar için Özel Tablet Kampanyası Babalar Günü'ne özel kampanya dahilindeki tabletleri %20 indirimle alabilirsiniz.14 Haziran 2014 tarihine kadar geçerlidir. ...

Devamı...

Tüm Turkcell Kampanyaları
Kelimeler: turkcell 2014 kampanyası, turkcell 3 ay 15 tl kampnyası, turkcell yazlık paket kampanyası, turkcell facebook kampanyası, turkcell 15tl kampanyası

 
 
Reklam

 
   
Reklam

 
 
 
Ana Sayfa | Kategoriler | Markalar | Firma Listesi | Yeni Kampanyalar | Müşteri Hizmetleri Telefonları | Sorgulamalar | Kampanya Forum | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 KampanyalarX. Tüm Hakları Saklıdır.