15.07.2013 13:08:00

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası

Turkcel'den gnctrkcll'lere 3 ay boyunca toplam 15Tl'ye Sınırsız facebook + Twitter her yöne 5000 SMS hemen başvurmak isteyenler YAZ BOYU yazıp 2222 gönderebilirler.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası

Turkcel'den gnctrkcll'lere 3 ay boyunca toplam 15Tl'ye Sınırsız facebook + Twitter her yöne 5000 SMS hemen başvurmak isteyenler YAZ BOYU yazıp 2222 gönderebilirler.

Bir kere 15 TL vereceksin ve 3 ay için her yöne 5000 SMS atacaksın, sınırsız Facebook ve Twitter kullanacaksın" desek? Dilediğimiz yöne mesajlaşmak, "beğen" tuşunu coşturmak ve retweet rekoru kırmak istiyorsak "YAZ BOYU" paketini alıyoruz ve rahat rahat takılıyoruz. Yapmamız gereken tek şey YAZ BOYU" yazıp 2222'ye yollamak ve onay mesajını alınca keyif yapmaya başlamak!

Bireysel Hazırkart genç Tarife, Gençplus tarife ve faturalı Yeni Genç tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer faturalı ve hazırkart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin.
Paketi yurt içinde kullanabilirsin.
Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası 3 ay için geçerlidir.
3 aylık sürede Her Yöne 5000 SMS, SINIRSIZ Facebook ve Twitter, 20 MB internet kullanabilirsin.
Paket içindeki SMS kullanımların bittiğinde kendi tarifen, internet paketin bittiğinde paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsin.
Yaz Boyu Paketi’ni hız kısıtlı/sınırsız internet paketleri ve URL paketleriyle birlikte alınamaz.
Yaz Boyu Paketi ücreti, tüm vergiler dahil 15 TL’dir.

Bireysel Hazırkart gençTarife, Gençplus tarife ve faturalı Yeni Genç tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer faturalı ve hazırkart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin.

Yaz Boyu Paketi ile sadece 15 TL’ye 90 gün boyunca HER YÖNE 5000 SMS, SINIRSIZ Facebook ve Twitter, 20 MB internet paketine sahip olabilirsin.
Paketlere başvurduktan sonra telefonuna, paketini kullanmaya başlayabilirsin diye bir SMS gönderilir.

Yaz Boyu Paketi KDV ve ÖİV dahil 15 TL’dir.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası aboneler 5.000 SMS paketi için *123*846# tuşlayarak kalan SMS’lerini ücretsiz öğrenebilirler.

Yaz Boyu Paketi’yle sahip olduğun SMSler ve internet 90 günün sonunda bir sonraki döneme devrolmaz.90 gün içinde sadece 1 kez satın alabilirsin. Yaz Boyu Paketi 90 günlük süre tamamlandığında yenilenmeyecektir.

Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası paketteki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcel 3 Ay Boyunca 15TL Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar

Irmak    24.09.2013 23:06:20

Ne zamana kadar bu kampanya devam edecek? Uzun sürse cok sevinirim.

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell’den Işık Hızında İnternet

Turkcell’den Işık Hızında İnternetTurkcell’in Fiber İnternetini duymayan, görmeyen, bilmeyen kalmasın! ...

Devamı...

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!Turkcell Enerjiden Serbest Tüketicilere Özel İndirimli Tarife!...

Devamı...

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led Kampanyası

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led KampanyasıTurkcell Enerjiden kaçırılmaz bir kampanya!...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: turkcell 2014 kampanyası, turkcell 3 ay 15 tl kampnyası, turkcell yazlık paket kampanyası, turkcell facebook kampanyası, turkcell 15tl kampanyası