20.09.2012 11:56:00

Turkcell BP Kampanyası

Turkcell tarafından yeni başlatılan kampanyada BP benzin istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alımlarınızda 250TL ve üzeri alım yaparsanız 25TL'lik akaryakıt hediye ediliyor. Kampanya 23 Eylül 2012 tarihinde bitiyor.

Turkcell BP kampanyasında BP istasyonlarından 250TL ve üzeri benzin veya karyakıt aldığınız zaman 25TL'lik yakıt hediye ediliyor. Kampanyadan Turkcell aboneleri yararlanabiliyor.

Turkcell BP kampanyası 23 Eylül tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılan alımlarda kampanya hediye geçerlidir.

Turkcell abonelerine özel düzenlenen BP kampanyasından yararlanabilmek için ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Bunun için KAZAN yazıp boşluk bırakarak BP Club Card numarasını 2425'e kısa mesaj ile göndermeniz gerekiyor. Turkcell BP kampanyasına katılım için gönderdiğinizmesajlar için 0,40TL ücret alınıyor. Kampanyada BP Club Card ile, BP Club üyesi BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 250 TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25 TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yükleniyor.