26.06.2013 14:23:00

Turkcell Fayda Bende Kampanyası

Turkcell'in başlatmış oldugu Fayda Bende Kampanyası kapsamında 1 ay Turkcell’lilerle mesajlaşabileceğiniz 1,000 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell Fayda Bende Kampanyası

Turkcell'in başlatmış oldugu Fayda Bende Kampanyası kapsamında 1 ay Turkcell’lilerle mesajlaşabileceğiniz 1,000 SMS kazanabilirsiniz.Faturasız Mesajlaşma , Faturalı Mesajlaşma,1 ay Turkcell'lilerle BEDAVA mesajlaşma.Size uygun kampanyaları ve avantajlı tekliflerimizi sunabilmek için, aboneliğiniz süresince hatlarınıza ait bilgileri işleyip fırsatları iletebiliriz. Onay vermek için KABUL yazıp 2222'ye gönderin. Üstelik hemen 1 ay Turkcell'lilerle BEDAVA mesajlaşma fırsatlarını kazanın Bu avantajlı kampanyaya katılmak için sizde hemen KABUL yaz, 2222'ye gönderin.24 Temmuz 2013 tarihine kadar geçerlidir

Turkcell Fayda Bende Kampanyası için hemen KABUL yazıp 2222’ye göndererek veya size ilettiğimiz tanıtım mesajına yanıt dönerek aboneliğiniz süresince hatlarınıza ait bilgileri incelememize izin verebilir ve 1 ay Turkcell’lilerle mesajlaşabileceğiniz 1,000 SMS kazanabilirsiniz. Mesajı göndermenizi takiben, veri işleme izninizin hatlarınız için alındığına ilişkin bilgi mesajı gönderilecektir. Ardından 1 ay Turkcell’lilerle mesajlaşabileceğiniz 1,000 SMS’in hattınıza yüklendiğine dair bilgilendirme SMS'i ile birlikte, SMS'leri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu teklifte hediye SMS’ler 1,000 adet ile sınırlı olup, diğer teklifler ve detayları ‘Sıkça Sorulan Sorular’ bölümünde yer almaktadır.

Müşterinin katılım için her teklife ait geçerli olan mesaj metnini belirtilen kısa numaraya mesaj atması veya Turkcell tarafından iletilen kampanya bilgi mesajına istenilen yanıtın dönülmesi gereklidir.

Teklifler aşağıdaki gibi olup, belirtilen kısa numaraya belirtilen mesajı gönderen, bireysel ve veri işleme izni olmayan aboneler, o teklifin katılım kriterlerine uyuyor olmaları durumunda söz konusu faydadan yararlanabilirler.

1 ay geçerli Turkcell’lilerle ücretsiz mesajlaşma: 1000 yazip 3557'ye veya KABUL yazıp 2222'ye gönderen faturalı hat sahibi aboneler, (Maksimum 1,000 SMS ile sınırlıdır)
1 gün geçerli Turkcell’lilerle 30dk konuşma: 30DK yazip 2197'ye gönderen faturalı ve faturasız hat sahibi aboneler (Genc veya GencPlus tarifedeki faturasız hat sahibi aboneler bu tekliften faydalanmaz)
1 gün geçerli 10 TL: FIRSAT yazıp 2197'ye gönderen faturasız hat sahibi üyeleridir. (Genc veya GencPlus tarifedeki faturasız hat sahibi aboneler bu tekliften faydalanmaz.Sınırsız ve aşımsız paketlerle birlikte kullanılamaz.Ses,data ve SMS için geçerlidir.)

1 ay geçerli her yöne 100SMS: UYGUN yazip,2197'ye gönderen faturalı hat sahibi aboneler, (Maksimum 1,000,000 kişi bu tekliften faydalanabilir,sonrasında teklif kapanacaktır),

1 ay geçerli Turkcell’lilerle 60dk konuşma: IZIN yazıp 2197'ye gönderen faturalı hat sahibi üyeleri,
1 gün geçerli heryöne 30dk konuşma: ONAY yazıp 2197'ye gönderen faturalı hat sahibi üyeleri,
1 gün geçerli heryöne 60dk konuşma:TEKLIF yazıp 2197'ye gönderen faturalı hat sahibi üyeleri,
1 hafta geçerli 100MB: 100MB yazıp 2197'ye gönderen faturalı ve faturasız hat sahibi üyeleri,

1 ay geceleri geçerli 100 MB: GECE100 yazıp 2197'ye gönderen faturalı ve faturasız hat sahibi üyeleri,(Gece 02:00-Sabah 11:00 arası geçerlidir.Sınırsız ve aşımsız paketlerle birlikte kullanılamaz),

1 ay geçerli Facebook Paketi: EVET yazıp 2197'ye gönderen faturalı ve faturasız hat sahibi üyeleri,(Maksimum 1,000,000 kişi bu tekliften faydalanabilir,sonrasında teklif kapanacaktır.Sınırsız ve aşımsız paketlerle birlikte kullanılamaz.Facebook paketi olan üyeleri bu paketi alamazlar )

Sarı Kutu'da 300 Puan: OZEL yazıp 2197'ye gönderen Sarı Kutu üyesi faturalı ve faturasız hat sahibi aboneler,
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcell Fayda Bende Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Fayda Bende Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell’den Işık Hızında İnternet

Turkcell’den Işık Hızında İnternetTurkcell’in Fiber İnternetini duymayan, görmeyen, bilmeyen kalmasın! ...

Devamı...

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!Turkcell Enerjiden Serbest Tüketicilere Özel İndirimli Tarife!...

Devamı...

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led Kampanyası

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led KampanyasıTurkcell Enerjiden kaçırılmaz bir kampanya!...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: turkcell kampanyası, turkcell hazır kartlılar kampanyası, turkcell fayda bende kampanyası, turkcell faturalı hatlar, turkcell avatajlı fatura kampanyası