03.12.2012 15:23:00

Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell tarafından düzenlenen Paylaşımlı Konuşma Paketi kampanyasında paylaşımlı konuşma paketi ile aylık dakikalarınızı siz ve sevdiklerinizle ortak olarak kullanabiliyorsunuz.

Turkcell'den Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell'in hazırlamış olduğu kampanya kapsamında Türkiye'de bir ilk! Tek Fatura, Ortak Kullanılabilen Dakikalar için Paylaşımlı Konuşma Paketi, Daha çok para ödemeyin, aylık sadece 14,90 TL’ye Paylaşımlı Konuşma Paketi ile siz ve sevdikleriniz tüm sabit hatlarla konuşma fırsatını birlikte sahip olun. Üstelik bu kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler Paylaşımlı Konuşma Paketi 14,90 TL Sabit hatlar yönüne;
300dk + Sabah 6 Akşam 6 1000dk PAYLASIM >>2222 kısa mesaj gönderin bu kadar kolay.

Bu paket kapsamında  dakikaları abonelerin ve üyelerin tarifesindeki dakikalardan bağımsız olarak devreye girer ve dakikaların aktif edilmesinden itibaren fatura dönemi boyunca geçerli olur ve iptal edilmediği sürece aylık ücreti karşılığında her ay yenilenir.


Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i bedavadır.


Paket dahilindeki konuşmaların fiyatlandırma  periyodu 6 sn.dir.


Paket dakikaları bittiğinde mevcut dakika paketlerinden sahip olduğunuz dakikalarından faydalanırsınız eğer sahip olduğunuz ek dakikalar yoksa tarife görüşme ücretleri üzerinden fiyatlandırılırsınız. Bu fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften faydalanabilir.


Dilerseniz paket dakikalarınızı başka 2 faturalı Turkcelli ile ücretsiz paylaşarak birlikte harcayabilirsiniz.

Paylaşımlı konuşma paketi, faturalı Turkcell'lilerin tarifeleri üzerine alabilecekleri ve paket dakikalarını dilerlerse yalnız dilerlerse de birden fazla hat ile ortak kullanabilecekleri pakettir.


Paylaşımlı Konuşma Paketi aylık 14,90 TL'dir (KDV ve ÖİV dahil). Sabit hatlar yönüne 300 dakika ve Sabah 06:00 Akşam 18:00 saatleri arasında geçerli 1000 dk. içermektedir.


Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeleri ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirler.


Paketi sadece ücret ödeyen paket sahibi iptal edebilir. Üyeler çıksa bile paket devam eder, iptal olmaz.


Paket iptali paket sahibi ve üyeler için iptal talebi alındıktan sonraki ilk fatura döneminde paketi iptal olur.


Bu paketi iptal etmek istiyorsanız  IPTAL PAYLASIM yazıp 2222’ye mesaj atabilesiniz.


Üyeleri çıkartmak için IPTAL UYE 5??????? (üyenin numarası) yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.


Paket kullanıcısı numara değişikliği yapabilmesi için paylaşımlı paketini iptal etmeniz gerekir. Paket üyeleri numara değişikliği yapabilir. Üyelikleri devam eder.


Paket sahibi ve üyeler fatura dönemlerini değiştirebilmesi için paylaşımlı paketi / üyeliğini iptal etmesi gerekir


Paket sahibi ve üyeler ödeme tipi değişikliği ya da devir işlemini yapmadan önce paylaşımlı paketlerini iptal etmesi gerekir.
Hat iptalinde paylaşımlı Paket iptal olur.


daha detaylı bilgiyi  (PAYLASIM yaz 2222’ye gönder) , Turkcell İletişim Merkezleri yada Turkcell Çağrı merkezi +90 532 532 0000 'den detaylı bilgi alabilirsiniz.


Turkcell KampanyalarıTurkcell Markası veya Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Turkcell KampanyalarıTurkcell 4G Kampanyası

Turkcell 4G Kampanyası Turkcell 4G'li sim kartları ve 4G’li akıllı cihazları ile hazır. Turkcell 4G ile mobil internette hız devrimi yakında başlamak üzere....

Devamı...

Turkcell Lenovo VIBE X2 Kampanyası

Turkcell Lenovo VIBE X2 Kampanyası Turkcell'in başlatmış olduğu Lenovo VIBE X2 Kampanyası kapsamında telefon faturanıza ek dilediğiniz tarifeyi seçerek teknolojik bir telefona sahip olabilirsiniz İsterseniz de İnternet paketi ve konuşma paketi alabilirsiniz. ...

Devamı...

Turkcell Faturalı Nar Avantaj Kampanyası

Turkcell Faturalı Nar Avantaj Kampanyası Hazır Kart Nar Paketi avantajları şimdi Faturalı hat'lılarda faydalanabileceklerdir. Hemde bu avantajlı kampanya kapsamında, ücretsiz....

Devamı...

Turkcell Kamu 1000 Kampanyası

Turkcell Kamu 1000 Kampanyası Turkcell Kamu 1000 Yıllık abonelik kampanyasına katılın 54 TL yerine 49 TL'ye sahip olabilirsiniz....

Devamı...

Turkcell Emekliye Özel İnternetli Cihaz Kampanyası

Turkcell Emekliye Özel İnternetli Cihaz Kampanyası Turkcell 60 yaş üzeri bireysel faturalı üyelerine özel 3 ay boyunca 500MB Emekli İnternet Paketi bedava....

Devamı...

Tüm Turkcell Kampanyaları
Kelimeler: Turkcell Paketleri, Turkcell Tarifeleri, Turkcell Konuşma Paketleri, Turkcell Kampanyaları, Turkcell Kampanyalar Aralık