Kampanyalar
Ana Sayfa Kategoriler Markalar Yeni Kampanyalar Sorgulamalar İletişim
  Akaryakıt
  Alışveriş
  Banka
  Beyaz Eşya
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Dijital Yayıncılık
  Eğitim
  Eğlence
  Elektrik
  Elektronik
  Giyim
  İnternet Firmaları
  Kredi Kartı
  Mobilya
  Otomobil
  Saat Takı
  Sağlık
  Sigorta
  Tatil
  Telekominikasyon
  Ulaşım

 

 

» Turkcell Kampanyaları
» Avea Kampanyaları
» Vodafone Kampanyaları
» TTNET Kampanyaları
» Bonus Kampanyaları
» Arçelik Kampanyaları
» Digiturk Kampanyaları
» THY Kampanyaları
» Opet Kampanyaları
» Telekom Kampanyaları
» Axess Kampanyaları
» Superonline Kampanyaları
» World Kampanyaları
» THY Acenteleri
» Gün Öğrenme
» Akbank Şubeleri
» Telekom Bayileri
» Garanti Bankası
» Vodafone Bayileri
» Arçelik Bayileri


Tüm Markaların Kampanyaları
 

03.12.2012 15:23:00

Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell tarafından düzenlenen Paylaşımlı Konuşma Paketi kampanyasında paylaşımlı konuşma paketi ile aylık dakikalarınızı siz ve sevdiklerinizle ortak olarak kullanabiliyorsunuz.

Turkcell'den Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell'in hazırlamış olduğu kampanya kapsamında Türkiye'de bir ilk! Tek Fatura, Ortak Kullanılabilen Dakikalar için Paylaşımlı Konuşma Paketi, Daha çok para ödemeyin, aylık sadece 14,90 TL’ye Paylaşımlı Konuşma Paketi ile siz ve sevdikleriniz tüm sabit hatlarla konuşma fırsatını birlikte sahip olun. Üstelik bu kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler Paylaşımlı Konuşma Paketi 14,90 TL Sabit hatlar yönüne;
300dk + Sabah 6 Akşam 6 1000dk PAYLASIM >>2222 kısa mesaj gönderin bu kadar kolay.

Bu paket kapsamında  dakikaları abonelerin ve üyelerin tarifesindeki dakikalardan bağımsız olarak devreye girer ve dakikaların aktif edilmesinden itibaren fatura dönemi boyunca geçerli olur ve iptal edilmediği sürece aylık ücreti karşılığında her ay yenilenir.


Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i bedavadır.


Paket dahilindeki konuşmaların fiyatlandırma  periyodu 6 sn.dir.


Paket dakikaları bittiğinde mevcut dakika paketlerinden sahip olduğunuz dakikalarından faydalanırsınız eğer sahip olduğunuz ek dakikalar yoksa tarife görüşme ücretleri üzerinden fiyatlandırılırsınız. Bu fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften faydalanabilir.


Dilerseniz paket dakikalarınızı başka 2 faturalı Turkcelli ile ücretsiz paylaşarak birlikte harcayabilirsiniz.

Paylaşımlı konuşma paketi, faturalı Turkcell'lilerin tarifeleri üzerine alabilecekleri ve paket dakikalarını dilerlerse yalnız dilerlerse de birden fazla hat ile ortak kullanabilecekleri pakettir.


Paylaşımlı Konuşma Paketi aylık 14,90 TL'dir (KDV ve ÖİV dahil). Sabit hatlar yönüne 300 dakika ve Sabah 06:00 Akşam 18:00 saatleri arasında geçerli 1000 dk. içermektedir.


Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeleri ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirler.


Paketi sadece ücret ödeyen paket sahibi iptal edebilir. Üyeler çıksa bile paket devam eder, iptal olmaz.


Paket iptali paket sahibi ve üyeler için iptal talebi alındıktan sonraki ilk fatura döneminde paketi iptal olur.


Bu paketi iptal etmek istiyorsanız  IPTAL PAYLASIM yazıp 2222’ye mesaj atabilesiniz.


Üyeleri çıkartmak için IPTAL UYE 5??????? (üyenin numarası) yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.


Paket kullanıcısı numara değişikliği yapabilmesi için paylaşımlı paketini iptal etmeniz gerekir. Paket üyeleri numara değişikliği yapabilir. Üyelikleri devam eder.


Paket sahibi ve üyeler fatura dönemlerini değiştirebilmesi için paylaşımlı paketi / üyeliğini iptal etmesi gerekir


Paket sahibi ve üyeler ödeme tipi değişikliği ya da devir işlemini yapmadan önce paylaşımlı paketlerini iptal etmesi gerekir.
Hat iptalinde paylaşımlı Paket iptal olur.


daha detaylı bilgiyi  (PAYLASIM yaz 2222’ye gönder) , Turkcell İletişim Merkezleri yada Turkcell Çağrı merkezi +90 532 532 0000 'den detaylı bilgi alabilirsiniz.


Sık Kullanılanlara Ekleyin
Açılış sayfanız yapın

Turkcell KampanyalarıTurkcell Markası veya Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell
Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Paylaşımlı Konuşma Paketi ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Turkcell KampanyalarıTurkcell Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası Turkcell'in başlatmış olduğu Akıllı Kadınlara Akıllı Telefon Kampanyası kapsamında Eski cep telefonunu getiren Akıllı Kadınlar Kulubu üyeleri yepyeni akıllı telefonlara kavuşuyor. ...

Devamı...

Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası

Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası Turkcell iPhone 6 16GB Kampanyası ile iPhone 6 16GB'a sahip olabilirsiniz. Aylık ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir bütçenizi sarsmadan kullanabilirsiniz....

Devamı...

Turkcell Hediye 1GB Kampanyası

Turkcell Hediye 1GB Kampanyası turkcell.com.tr'den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyenler 1 hafta geçerli 1 GB internet kazanıyor. Bu avantajlı kampanyaya katılım 21 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. ...

Devamı...

Turkcell Çocuklara Karne Hediyesi Kampanyası

Turkcell Çocuklara Karne Hediyesi Kampanyası 12 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Turkcell.com.tr’ye giriş yapan Turkcell’liler 20 TL indirim kuponunu anında alıyor. Hemen giriş yapın tüm cihaz ve aksesuarlarda geçerli 20 TL indirimi anında kazanma şansı yakalayın. ...

Devamı...

Turkcell Babalar için Özel Tablet Kampanyası

Turkcell Babalar için Özel Tablet Kampanyası Babalar Günü'ne özel kampanya dahilindeki tabletleri %20 indirimle alabilirsiniz.14 Haziran 2014 tarihine kadar geçerlidir. ...

Devamı...

Tüm Turkcell Kampanyaları
Kelimeler: Turkcell Paketleri, Turkcell Tarifeleri, Turkcell Konuşma Paketleri, Turkcell Kampanyaları, Turkcell Kampanyalar Aralık

 
 
Reklam

 
   
Reklam

 
 
 
Ana Sayfa | Kategoriler | Markalar | Firma Listesi | Yeni Kampanyalar | Müşteri Hizmetleri Telefonları | Sorgulamalar | Kampanya Forum | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 KampanyalarX. Tüm Hakları Saklıdır.