27.09.2013 17:08:00

Turkcell Platin Paket Kampanyası

Turkcell'in başlatmış olduğu Platin Paket Kampanyası dahilinde Platin Paket ile tüm ihtiyaçlarınız tek bir pakette. Platin Paket ile hem yurt içinde hem de yurt dışında paketsiz kullanımın olmadığı konforlu bir dünya sizi bekliyor.

Turkcell Platin Paket Kampanyası

Turkcell'in başlatmış olduğu Platin Paket Kampanyası dahilinde Platin Paket ile tüm ihtiyaçlarınız tek bir pakette. Platin Paket ile hem yurt içinde hem de yurt dışında paketsiz kullanımın olmadığı konforlu bir dünya sizi bekliyor. Turkcell Platin Paket Kampanyası kapsamında Turkcell Platinum ayrıcalıkları ile birlikte.Hemde Her yöne 2.000 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 2 GB

Aylık Abonelik Ücreti 75 TL
Yıllık Abonelik Ücreti 85 TL

Turkcell Platin Paket Kampanya Hakkında Detaylar

Paket dahilindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli ek paketler hattınıza tanımlanır. Böylece paketli kullanım avantajınız hep devam eder. Ek paketler bittikçe yenisi tanımlanır.

Ek Paket İçerik Ücret
Ek Konuşma Paketi Her yöne 250 dakika 5 TL
Ek Mesajlaşma Paketi Her yöne 250 SMS/MMS 5 TL
Ek İnternet Paketi 250 MB 5 TL

Turkcell Platin Paket Kampanyası fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.

Platin Paketi alanlar Deniz Taksi, AVM'lerde Ucretsiz Vale ve Otopark ayrıcalığı ve Özel Hizmet ekibi dışında kalan tüm Turkcell Platinum ayrıcalıklarından yararlanabilirler.

Turkcell Platin Paket Kampanyası Satın Alma

Yıllık Abonelik (INDIRIM PLATIN yaz 2222’ye gönder)
Aylık Abonelik (PLATIN PAKET yaz 2222’ye gönder)
Online İşlemler
Turkcell İletişim Merkezleri
532 yada 0532 532 0000'ı arabilirsiniz
0532 757 22 22

Turkcell Platin Paket Kampanyası Kampanyası Detayları bilgi için Tıklayınız.