15.07.2016 15:18:00

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

AKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

Turkcell Superonline'in başlatmış olduğu AKKsız Gece Fırsat kampanyası dahilinde Gece 00.00'dan sabah 06.00'a kadar sınırsız download ve upload. AKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Detayları


Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterileri AKK’sız Gece ürününden yararlanabilir.

Turkcell Superonline'nin başlatmış olduğu AKK’sız Gece aldığında mevcut promosyondan gece 00:00 - 06.00 aralığındaki kullanımların AKK’dan düşmez. Fakat AKK’nı belirtilen saatler dışında aşarsan, 00:00 – 06:00 arasında da AKK şartlarına tabi olursun ve download hızın 3 Mbps, yükleme hızın 1 Mbps olarak güncellenir.

Turkcell Superonline AKKsız Gece fiyatı aylık 9,90 TL olup iptal edilene kadar her ay yenilenerek ilgili ayki faturana yansıtılır.

Ürünü iptal etmek için “İPTAL GECE” yazarak 2220’ye SMS atabilir veya Online İşlem Merkezinden iptal talebi verebilirsin.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Ürün iptal talebi verilen ay sonuna kadar kullanılabilir ve ay sonunda iptal edilerek o aydaki faturaya tam olarak yansıtılır.

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat Detayları için Tıklayınız.


Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Superonline 2017 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Turkcell 4,5 g kampanyası, Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat