26.07.2016 16:44:00

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline'in Kablosuz TV+ Fırsat kampanyası kapsamında Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. bu anantajlı fırsat katılım 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları


Cihazlardan birisi modeminizin yanında diğeri ise Turkcell TV+ kutunuzun yanında durarak kablosuz iletişim kurarlar.

Böylece İnternet modeminiz ve Turkcell TV+ kutunuz arasında kablolama yaptırmadan TV izleme keyfi size kalır.

Mevcut ve yeni Turkcell TV+ müşterilerimize özel faturalarına ek Kablosuz TV+ fırsat 24 ay taahhüdünüze ayda 19,90 TL taksitle ya da peşin 477,6 TL!

Promosyon dahilinde mevcut veya yeni fiber internet ve Turkcell TV+ üyelik taahhüdü karşılığında üyeler bu promosyondan peşin ya da 24 ay taksitle yararlanabilir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat yararlanabilmek için abonelerin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.

Abonelerbirden fazla internet aboneliği olsa dahi abone bu promosyon dahilinde toplamda en çok 3 tane cihaz satın alabilir.

Promosyon yer alan cihaz/cihazlar ve kurulum bedeline tüm vergiler dâhildir.

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsat Detayları için Tıklayınız.


Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

Turkcell Superonline AKKsız Gece FırsatAKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Superonline 2017 kampanyası, Turkcell 4g fırsatı, Turkcell 3g kampanyası, Turkcell 4,5 g kampanyası, Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı