14.06.2017 11:10:00

Turkcell Superonline Kampanyası

Superonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz.

Turkcell Superonline’dan Süper Kampanya

İnternetim bitiyor derdi ortadan kalktı! Video, film, dizi, TV izleme, video paylaşma, online oyun, online alışveriş, kaliteli bir şekilde internette sörf yapma hakkı sizde!

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Detayları

Bu kampanya da aşım yok, AKK yok! Fiber Platin Paketler kampanyası yalnızca 89 TL’den başlayan fiyatlar ile!

Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.

Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline (KİB) dâhildir.
Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superonline Kampanyası ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell Superonline Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Turkcell Superonline AKKsız Gece Fırsat

Turkcell Superonline AKKsız Gece FırsatAKK’sız Gece ile Turkcell Superonline müşterileri 00.00 - 06.00 aralığında özgürce ışık hızında fiber internet keyfini yaşıyor....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Superonline kampanyası, Turkcell Superonline kampanyaları, Turkcel Superonline kampanyası detayları, Superonline kampanyası, Superonline kampanyaları