27.08.2012 15:55:00

Turkcell Superonline T11 Cep Telefonu Kampanyası

Turkcell Superonline fiber internete abone olucaklara yönelik düzenlenen kampanyada 24 ay taahhüt verilmesi durumunda Turkcell T11 akıllı telefon hediye ediliyor.

Turkcell Superonline fiber internet müşterilerine yapılan kampanyada 24 ay taahütle abone olanlara Turkcell T11 akıllı telefon hediye ediliyor. Hediye telefonun yanında mobil internet paketi, konuşma süresi ve çeşitli servisler hediye olarak veriliyor.

 

T11 Maxiphone ile birlikte 3 ay boyunca aşağıdaki hizmetler veriliyor.

Her yöne 250 dakika konuşma,
250 MB Mobil İnternet paketi
Mobil TV aboneliği
Toplam 50 şarkı hediyesiyle verilmektedir.

Turkcell Superonline T11 kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki fiber interent tarifeleri arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Tarifeleri

Kampanyadan yararlanabilmek için 24 ay abonelik garantisinde bulunmanız gerekiyor. Kampanya bitiş tarihi ise 31 Ağustos 2012.

Kampanyadan mevcut Turkcell Superonline aboneleri yararlanamıyor. Yeni abone olucak Turkcell Superonline fiber internet müşterileri kampanyadan yaralanabiliyor. Kampanya 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda ve sabit telefonun Turkcell Superonline'a taşınması durumunda geçerli olmaktadır.

Abonelik başlangıcında 29TL aktivasyon ücreti alınmaktadır. Bu üsret 1 defalığına alınmaktadır ve faturaya yansıtılıyor.

Turkcell Superonline T11 kampanyasından yararlanan Turkcell aboneleri (Hazır Kart ve faturalı) 3 ay boyunca her ay kullanabileceği 250 MB internet paketi ve 250 dakika her yöne konuşma paketinden yararlanabilir. 3 ay boyunca verilecek 250 MB internet paketi ve 250 dakika her yöne konuşma hediyesi Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Turkcell) tarafından Turkcell kullanıcılarına verilmektedir.

 

 

 
Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Markası veya Turkcell Superonline T11 Cep Telefonu Kampanyası ile ilgili Turkcell Superonline Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Yorumlar

vip    01.09.2012 23:51:35

Gercekten güzel kampanyaymış


caner balakar    02.09.2015 22:15:22

Bizde bu kampanyadan aldık 80 lira ödüyoruz ama akk var bizde limitsiz olması gerekmiyor mu?

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Superonline Kampanyası

Turkcell Superonline KampanyasıSuperonlinedan süper bir kampanya! Platin Paketlerle fiber internette tüm limitler kalkıyor! Artık evde internet hızım düşer derdi yok! Film, dizi, maç rahatça izleyebileceksiniz....

Devamı...

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada Kampanyası

Superonline Yalın İnternet ve D-Smart Bir Arada KampanyasıD-Smart Aile Plus paketi hediyeli Yalın ADSL İnternet ayda sadece 69,90 TL sunuyor....

Devamı...

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ Fırsatı

Turkcell Superonline Kablosuz TV+ FırsatıKablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir....

Devamı...

Tüm Turkcell Superonline KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell, Turkcell Superonline, Superonline Kampanyaları, Turkcell Kampanyaları, Turkcell Superonline Fiber internet