26.11.2012 11:52:00

Turkcell T11 Öğretmenler Günü Kampanyası

Turkcell T11 Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında 31 Aralık'a kadar 24 ay taksitli aylık 11TL'den Turkcell T11 alınabiliyor. Taksitler Turkcell faturasına yansıtılıyor.

Yeni Turkcell T11 Kampanyası

Turkcell'in öğretmenler Günü dolayısı ile T11 akıllı telefon, yeni Turkcell T11 Kampanyası'yla, Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Turbo ve Kamu Kontrol Sende Tarifeleri'ne ek, 24 ay boyunca ayda sadece 11 TL olan kampanyası devam ediyor. Aralık (31.12.2012)  ayı sonuna kadar sürecektir.

Turkcell'in avantajlı sürprizleri şimdide Yeni  T11 Kampanyası 23.11.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında geçerlidir. 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi üyelerine, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyaya katılabilirsiniz. 150 TL finansal katılım kriterinde bulunan cihazlar için, bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım şartı 2 dır. Bu şart Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarında geçerlidir. Kamu Tarifelerinden, Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Standart 1000, Kamu Plus, Kamu Turbo ve Kamu Kontrol Sende tarifelerine ek cihaz ücreti 11 TL’dir. Kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dahil değildir ve ilk faturaya uygulanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ekonomik, Süper, Star, Hepsi 300, Gold, Gold Plus Paketlerine uygulanan Turkcell T11 aylık ek cihaz ücretleri aşağıdadır. Mevcutta, aktif kontratlı ses kampanyası sözleşmesi varsa, bu kampanyadan yararlanılamaz.Turkcell'in bu avantajlı kampanyasından yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları’na başvurunuz.

Kampanya dahil Tarife/Paketler Aylık Cihaz ve Tarife/Paket bedelleri Toplamı (KDV ve ÖİV Dahil)

GOLD: 104 TL

GOLD Plus: 123 TL

Ekonomik Paket: 49 TL

Süper Paket: 59 TL

Star Paket: 69 TL

Hepsi 300: 48 TL

Kamu Eko Paket: 43 TL

Kamu 1000 Paket: 56 TL

Kamu Kontrol Sende: 60 TL

Kamu Turbo: 86 TL

Bu kampanya kapsamında12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat kullanıcıları, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan üyeler, son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer.

 Turkcell Bireysel hat kullanıcısı olan üyeler ve son 6 aydır Gold Tarifesi'ndeki Gold Plus Paket kullanan üyeler veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus ve Platinum Paketine sahip olanlar veya Turkcell Bireysel hat kullanıcısı olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyamızdan hem fatura hem kredi kartı ile yararlanabilirler.

Kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanmak isteyen üyeler, kampanya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren, ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere , imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi, ikinci fatura gelinceye kadar ise yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır. Cihaz bedeli her durumda ikinci faturadan itibaren taahhüt süresi boyunca yansıyacaktır. Kredi kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler için de, cihaz taksiti, imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren faturaya yansıtılacak, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarifede görecek, tarife değişikliği yapan abonelerse 2. fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedeli yansıyacaktır.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Turkcell T11 Öğretmenler Günü Kampanyası ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar

Mehtap    26.11.2012 14:16:05

Ben öğretmen değilim alabilirmiyim Bilgisi olan yazsın lütfen...

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell’den Işık Hızında İnternet

Turkcell’den Işık Hızında İnternetTurkcell’in Fiber İnternetini duymayan, görmeyen, bilmeyen kalmasın! ...

Devamı...

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!

İndirimli Tarifen Turkcell Enerji’den!Turkcell Enerjiden Serbest Tüketicilere Özel İndirimli Tarife!...

Devamı...

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led Kampanyası

Turkcell Enerji’den Priz+Tasarruflu Led KampanyasıTurkcell Enerjiden kaçırılmaz bir kampanya!...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Telefon Kampanyaları, Turkcell Kampanyalar 2013, Turkcell Cep Telefonu Kampanyası, Turkcell Cep Telefonu Kampanyaları, Turkcell Paketleri