15.06.2017 12:05:00

Turkcell TV Muhteşem 3’lü Kampanyası

Bu fırsatı kaçırmayın! Turkcell TV, Muhteşem 3’lü kampanyasında 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi veriyor. Bu kampanya yalnızca 64,90 TL!

Turkcell TV’den Muhteşem 3’lü Kampanyası

Turkcel Tv Muhteşem 3!lü kampanyasında 25 Mbps Limitsiz 35 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV+ Giriş Paketi + Alo Hizmeti= 64,90TL 24 ay taahhütlü Üstelik 25Mbps Limitsiz 35 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV giriş hariç tüm paketlerde ilk 3 ay 100Mbps hız hediyesi vardır! Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık Üstelik ayda 5 GB, yılda 60 GB mobil internet hediye!

Turkcell TV Muhteşem 3’lü Kampanyası Detayları

Turkcell TV’nin bu kampanyasından faydalanmak için Turkcell Superonline Turkcell TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.

Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir. Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
Turkcell TV Kampanyaları


Turkcell TV Markası veya Turkcell TV Muhteşem 3’lü Kampanyası ile ilgili Turkcell TV Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell TV

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Turkcell TV Muhteşem 3’lü Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell TV Kampanyaları


Turkcell TV Plus SinemaTV 1001 Filminin Kampanyası

Turkcell TV Plus SinemaTV 1001 Filminin  KampanyasıSinemaTV 1001 kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz....

Devamı...

Turkcell TV Plus MUBI Kampanyası

Turkcell TV Plus MUBI KampanyasıTurkcell TV Plus MUBI Kampanya kapsamındaki MUBI özellikleri özenle seçilmiş her gün yeni bir film, yılda 365 film. ...

Devamı...

Turkcell TV Plus Sinema Paketi Kampanyası

Turkcell TV Plus Sinema Paketi KampanyasıStandart Paket + 500 film cebinizde, bilgisayarınızda, tabletinizde.Bu avantajlı kampnya sayesinde Sinema Paketiyle webden, cepten ve tabletten en sevdiğiniz TV kanallarını, dizileri ve Filmler kategorisinde Kirala İzle altında yer alan filmlerden dilediğ...

Devamı...

Tüm Turkcell TV KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell Tv kampanyası, Turkcell Tv kampanyaları, Turkcell kampanyaları, Turkcell kampanyası, Turkcell Tv kampanyası detayları