16.06.2017 11:34:00

VakıfBank Worldcard’dan Ramazan Kampanyası

VakıfBank size mükemmel bir kampanya sunuyor! VakıfBank Worldcard’dan ramazan ayına özel 50 TL Worldpuan hediyesi.

VakıfBank Worldcard Ramazana Özel 50 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard, World üyelerine, gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food sektörlerinde yapacakları alışverişlerde 50 TL Worlpuan veriyor.

VakıfBank Worldcard Ramazan Kampanyası Detayları

Bu kampanya da tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL toplamda 50 TL Worldpuan !

Kampanyaya ticari kartlar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

VakıfBank ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Vakıfbank Kampanyaları


Vakıfbank Markası veya VakıfBank Worldcard’dan Ramazan Kampanyası ile ilgili Vakıfbank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vakıfbank

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.VakıfBank Worldcard’dan Ramazan Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vakıfbank Kampanyaları


Vakifkart Aygaz 20 TL Worldpuan Fırsatı

Vakifkart Aygaz 20 TL Worldpuan Fırsatı1 Ağustos 2016 tarihine kadar, Promosyona katılan Yapı Kredi World Üye işyeri olan Aygaz Tüplügaz, Mogaz Tüplügaz ve Lipetgaz Tüplügaz bayilerinden, farklı günlerde yapacağınız tüp harcamalarınıza ilk 50 TL’lik alıma 10 TL, ikinci 50 TL alıma 10 TL olmak ...

Devamı...

VakıfBank Worldcard Market Kampanyası

VakıfBank Worldcard Market Kampanyası3-31 Ekim 2015 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri market harcamalarınıza 25 TL Worldpuan hediye edilecektir....

Devamı...

VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredi Kampanyası

VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredi KampanyasıTüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler ve cazip faiz oranları ile Halinizden Anlayan 61.Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi VakıfBank’ta. Hemde cep telefonunuz aracılığıyla da Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz....

Devamı...

Tüm Vakıfbank KampanyalarıAçıklamalar: VakıfBank kampanyası, VakıfBank kampanyaları, VakıfBank ramazan kampanyası, VakıfBank ramazana özel kampanya, VakıfBank kampanyası detayları