22.08.2013 09:50:00

Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası

Vitamin'in düzenlemiş olduğu bu TTNET SüperVitt Kampanyası kapsamında çocuklara eğlenceli bir ders hayatı sunuyor.

Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası

Vitamin'in düzenlemiş olduğu bu TTNET SüperVitt Kampanyası kapsamında çocuklara eğlenceli bir ders hayatı sunuyor.Hemde İlk 2 Ay Ücretsiz, Taahhütlü TTNET SüperVitt Kampanyası sayesinde Vitamin'de sınırsızca ders çalışmak için SüperVitt Paket şimdi çok daha uygun fiyata.

SüperVitt Paket'i "TTNET ile Ödeme/Taahhütlü" seçeneği ile ödeyerek al, 12 aylık paketi, ilk 2 ay ÜCRETSİZ kullan! Sonraki her ay için ise ayda sadece 13 TL öde!01 Eylül 2013

Sınıfına uygun paketi


SüperVitt Paket 4. Sınıf

4. sınıfta dört dörtlük başarı, SüperVitt Paket 4. Sınıf'la Vitamin'de!
"4. sınıf zor" diyenlere inanma! Vitamin, başaracağına o kadar inanıyor ki, senin için, 4 Vitt'ten oluşan süper bir paket hazırladı!

Sınırsız Konu Anlatımı’nda, 4 ve 5. sınıf derslerine ait çok renkli ve zevkle çalışacağın konu anlatımları, binlerce canlandırma ve interaktif etkinlik, Konu/Ünite Değerlendirme Soruları’ndaki yüzlerce testin soruları ve çözümleri SüperVitt Paket 4. Sınıf’ta seni bekliyor!

İngilizce mi? İngilizce’de de istediğinden daha fazlası SüperVitt Paket 4. Sınıf’ta! İster WOW’da bir hikaye kahramanı olarak, istersen de 24/7 Teen Talk’ta Gilbert’la maceradan maceraya koşarak İngilizce öğrenebilirsin.

Üstelik, bu 4 Vitt’in toplam fiyatı ayda 17 TL yerine, SüperVitt Paket 4. Sınıf ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin’e sorarsan, hemen ‘Benim Vitt’lerim’e ekle!

SüperVitt Paket 5. Sınıf

SüperVitt Paket 5. Sınıf ile temele inerek öğren, üzerine bir de başarının İngilizcesi ile tanış!
Vitamin senin için, 5. sınıf derslerini tüm konu anlatımları ve değerlendirme sorularıyla SüperVitt Paket 5. Sınıf’ta topladı. Konuların temeline inmen, bir önceki yıl öğrendiklerini de hatırlaman için, 4. sınıf konu ve sorularını da pakete ekledi. Böylece, öğrendikçe başaracak, başardıkça daha çok öğrenmek isteyeceksin.

Sınırsız Konu Anlatımı’ndaki yüzlerce soru, binlerce canlandırma ve interaktif etkinlik, Konu/Ünite Değerlendirme Soruları’ndaki yüzlerce testin soruları ve çözümleri bu pakette seni bekliyor!

İngilizce mi? İngilizce’de de istediğinden daha fazlası SüperVitt Paket 5. Sınıf’ta! İster WOW’da bir hikaye kahramanı olarak, istersen de 24/7 Teen Talk’ta Gilbert’la maceradan maceraya koşarak İngilizce öğrenebilirsin.

Üstelik, bu 4 Vitt'in toplam fiyatı ayda 17 TL yerine, SüperVitt Paket 5. Sınıf ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin'e sorarsan, hemen 'Benim Vitt'lerim'e ekle!

SüperVitt Paket 6. Sınıf

Her yönü ile başarı SüperVitt Paket 6. Sınıf'ta!
6. sınıftasın. Vitamin senin için, 7 ve 8. sınıfın da tüm konularını içeren Sınırsız Konu Anlatımı Vitt’ini, yine bu üç sınıfın Tarama Testleri’ni ve Matematik ile Fen ve Teknolojide interaktif konu anlatımlarının bulunduğu Math & Science Activities in English Vitt’ini SüperVitt Paket 6. Sınıf’ta bir araya getirdi!

Bütün bunlardan kazanımının ne olduğunu değerlendirmek için, toplam 306 sorudan oluşan 3 ayrı KDU’ya (Kazanım Değerlendirme Uygulaması’na) ne dersin peki? Eksiklerini belirleyip, seni Vitamin’deki ilgili konulara yönlendirecek kadar akıllı bir Vitt...

İngilizce de olmazsa olmaz! SüperVitt Paket 6. Sınıf’ın bir sürprizi de, 24/7 English’in kahramanı Gilbert’la birlikte yüzlerce oyun, animasyon ve filmle İngilizce öğrenimi...

Üstelik, bu 5 Vitt'in toplam fiyatı 15 TL/ay + 5 TL yerine, SüperVitt Paket 6. Sınıf ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin'e sorarsan, hemen 'Benim Vitt'lerim'e ekle!

SüperVitt Paket 7. Sınıf

SüperVitt Paket 7. Sınıf ile gelen süper güç!
Liseye doğru hızla yaklaşıyorsun. Süper güçler edinip, başarına da hız vermeye ne dersin? SüperVitt Paket 7. Sınıf, 7. sınıfın yanı sıra 6 ve 8. sınıfın da tüm konularını içeren Sınırsız Konu Anlatımı Vitt’ini, yine bu üç sınıfın Tarama Testleri’ni ve Matematik ile Fen ve Teknolojide interaktif konu anlatımlarının bulunduğu Math & Science Activities in English Vitt’ini bir araya getirdi!

Bütün bunlardan kazanımının ne olduğunu değerlendirmek için, toplam 318 sorudan oluşan 3 ayrı KDU (Kazanım Değerlendirme Uygulaması) da eksiklerini belirleyip, seni Vitamin’deki ilgili konulara yönlendirecek kadar akıllı bir Vitt...

İngilizce ise olmazsa olmaz! SüperVitt Paket 7. Sınıf’ın bir sürprizi de 24/7 English’in kahramanı Gilbert’la birlikte yüzlerce oyun, animasyon ve filmle İngilizce öğrenimi...

Üstelik, bu 5 Vitt'in toplam fiyatı 15 TL/ay + 5 TL yerine, SüperVitt Paket 7. Sınıf ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin'e sorarsan, hemen 'Benim Vitt'lerim'e ekle!

SüperVitt Paket 8. Sınıf

Konu anlatımı, tarama testleri, KDU, İngilizce ve toplam başarı SüperVitt Paket 8. Sınıf'ta!
Vitamin senin için, 8. sınıf derslerini Sınırsız Konu Anlatımı ve Tarama Testleri ile SüperVitt Paket 8. Sınıf’ta topladı. Konuların temeline inmen, önceki yıllarda öğrendiklerini de hatırlaman için, 6 ve 7. sınıf konu ve sorularını da pakete ekledi. Hem de Matematik ile Fen ve Teknoloji konularını İngilizce çalışman için Math & Science Activities in English Vitt’i ile birlikte...

Bütün bunlardan kazanımının ne olduğunu değerlendirmek için, toplam 320 sorudan oluşan 3 ayrı KDU (Kazanım Değerlendirme Uygulaması) da eksiklerini belirleyip, seni Vitamin’deki ilgili konulara yönlendirecek kadar akıllı bir Vitt...

İngilizce ise olmazsa olmaz! SüperVitt Paket 8. Sınıf’ın bir sürprizi de, 24/7 English’in kahramanı Gilbert’la birlikte yüzlerce oyun, animasyon ve filmle İngilizce öğrenimi...

Üstelik, bu 5 Vitt'in toplam fiyatı 15 TL/ay + 5 TL yerine, SüperVitt Paket 8. Sınıf ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin'e sorarsan, hemen 'Benim Vitt'lerim'e ekle!

SüperVitt Paket Lise

Lise başarısı SüperVitt Paket Lise'nin içinde!
Tabii, her şeyden önce başarı senin içinde! Vitamin'in sana özel düzenlediği SüperVitt Paket Lise de sana hedeflerini gerçekleştirmende yardımcı olacak.

Binlerce interaktif etkinlik, harita ve deneyle Sınırsız Konu Anlatımı, eksiklerine göre seni yönlendiren Tarama Testleri ve İngilizce Matematik ile Fen ve Teknoloji çalışma olanağı sunan Math & Science Activities in English Vitt’leri bu pakette bir arada!

Cambridge sınavlarına (KET, PET, FCE) uyumlu, 2000 interaktif etkinlik içeren 24/7 English de cabası...

Üstelik, bu 4 Vitt'in toplam fiyatı 15 TL/ay + 5 TL yerine, SüperVitt Paket Lise ile ayda yalnızca 13 TL! Vitamin'e sorarsan, hemen 'Benim Vitt'lerim'e ekle!

Kampanya Katılım Koşulları

Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası katılım için TTNET abonesi ve Vitamin üyesi olmak gerekmektedir.

 TTNET Vitamin SüperVitt Paket ücreti KDV dahil aylık 13 TL'dir. 2 aylık paket ücretinin % 0,948'i oranında (0,10 TL tutarında) damga vergisi ise tek seferliğine, ilk TTNET faturanıza yansıtılır.

Ücretsiz dönemden sonra üyeliğe son verilmemesi halinde, üyelik aylık olarak yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirilmeye başlar.

Üyeliğinizi taahhüt döneminden önce sonlandırmanız durumunda ise kampanya boyunca sağlanan avantajlar bir sonraki TTNET faturanıza yansıtılır.

Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası hakkında bilgi almak için Tıklayınız.
Vitamin Kampanyaları


Vitamin Markası veya Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası ile ilgili Vitamin Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vitamin

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vitamin TTNET SüperVitt Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vitamin Kampanyaları


Vitamin Sakıp Sabancı Müzesi İndirim Kampanyası

Vitamin Sakıp Sabancı Müzesi  İndirim KampanyasıVitamin abonelerine sunulan kampanyada Sakıp Sabancı Müzesi Yaz Atölyelerinde %20 indirim veriliyor. ...

Devamı...

Tüm Vitamin KampanyalarıAçıklamalar: vitamin kampanyası, ttnet süpervitt kampanyası, vitamin 2014 kampanyası, vitamin ttnet süpervitt fiyatları, vitamin ttnet süpervitt kampanyası