11.12.2012 15:14:00

Vodafone 155 Telefon Kampanyası

Vodafone'nun düzenlediği Vodafone 155 Telefon kampanyasında engelli ve yaşlı cep telefonu kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış Vodafone 155 cep telefonu aylık 7TL'ye alınabiliyor.

Vodafone 155 Kampanyası

Vodofone'nin düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında Engelli ve yaşlı abonelerine özel Vodafone 155 ile cep telefonu kullanmaları daha da kolaylaşacak. Ayda 7 TL'ye bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında Vodafone'nin sağladı yararlardan bazı Kolay Kullanım, SOS Tuşu, Kuvvetli Hoparlör sayesinde engelli ve yaşlı aboneleri çok daha kolay telefon kullanacak.

Vodafone 155 ile arama yapmak, SMS atmak ve radyo dinlemek çok kolaydır. Büyük tuş takımı ile hatalı kullanımı önlenir. Telefonun ayakta durmasını sağlayan şarj ünitesi sayesinde Vodafone 155 her zaman kullanıma hazırdır.

Bu kampanya kapsamındaki pakete Vodafone 155’te acil durumlar için bir SOS tuşu bulunur. Bu tuşa istediğiniz telefon numarasını tanımlayarak acil bir durumda bu numaranın aranmasını sağlayabilirsiniz.
Acil durum tuşuna basıldığında telefon yüksek sesle çalmaya başlayarak yakındaki insanları da uyarır.

Vodafone 155’in hoparlörleri ile gelen aramaları, işitme cihazı taksanız bile duyabilir, konuşmalarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kutunun İçindekiler

Cihaz & Batarya
Şarj Adaptörü
Kullanım kılavuzu
Mikrofonlu Kulaklık

Görüntü & Boyut
Ekran boyutu
3,5" ClearBlack ekran

Bağlantı
2G Frekans Bandı
GSM /900/1800

Arama ve Mesajlaşma
Çağrı yönlendirme
Sesle arama

Vodafone 155 için faturalı tarife seçenekleri

Tarife/ Paket Ücreti 10 TL Ek Ücret 7 TL 17 TL
Engelleri Aşan Mini Tarifesi
Vodafonelular'la 20.000 SMS
24 Ay


Tarife/ Paket Ücreti 20 TL Ek Ücret 7 TL 27 TL
Engelleri Aşan Midi Tarifesi
Vodafonelular'la 20.000 dk
24 Ay

Tarife/ Paket Ücreti 39 TL Ek Ücret 7 TL 46 TL
Cep Avantaj Vodafone'lularla
Vodafonelular'la sınırsız konuşma ve 10.000 SMS
24 ay


Tarife/ Paket Ücreti 20 TL Ek Ücret 7 TL 27 TL 150
Dakika
Cep Çiftçi 20
850 dk Vodafonelularla, 150 dk her yöne dk ile toplamda tam 1000 dk
24 Ay

Tarife/ Paket Ücreti 22 TL Ek Ücret 7 TL 29 TL 250
Dakika
Cep Kamu Mini
Cep Kamu tarifesindekilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma
24 ay

Tarife/ Paket Ücreti 22 TL Ek Ücret 7 TL 29 TL 250
Dakika
Cep Avantaj Mini Her Yöne+
24 ay

Tarife/ Paket Ücreti 30 TL Ek Ücret 7 TL 37 TL 500
Dakika
Cep Çiftçi 30
500 dk Vodafonelularla, 500 dk her yöne dk ile toplamda tam 1000 dk
24 Ay


Tarife/ Paket Ücreti 34 TL Ek Ücret 7 TL 41 TL 500
Dakika
Cep Avantaj Mini Süper
24 Ay

Tarife/ Paket Ücreti 9 TL Ek Ücret 19 TL 78 TL 750
Dakika
Cep Avantaj Her Yöne
Vodafone’lular ve ev, iş numaralarıyla sınırsız konuşma
24 Ay

Tarife/ Paket Ücreti 33 TL Ek Ücret 7 TL 40 TL 750
Dakika
Cep Kamu Midi
Cep Kamu tarifesindekilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma
24 Ay

Tarife/ Paket Ücreti 44 TL Ek Ücret 21 TL 65 TL 750
Dakika
Cep Avantaj Midi
24
Ay

Vodafone 155 Cihaz Kampanyası Esasları:

Vodafone 155 Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni bireysel faturalı abonesi yararlanabilirler.
Kampanya kapsamında tarifeye taahhüt verilmesi zorunluluğu mevcuttur Kampanya kapsamında geçerli olan bireysel tarifeler Cep Avantaj Mini Her yöne +, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’larla, Cep Avantaj Her yöne, Cep Kamu Mini, Cep Kamu Midi, Cep Kamu Maksi, Cep Çiftçi 20, Cep Çiftçi 30, Cep Çiftçi 40, Engelleri Aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi’dir.

Kampanya kapsamında geçerli olan tarifelerden herhangi birine 24 ay boyunca taahhüt veren aboneler aylık 7 TL ek ödeme ile Vodafone 155 marka cihaza sahip olabileceklerdir.

Son 8 aydır faturalı Vodafone üyesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen üyelerine kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Engelleri aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi tarifelerinde bulunan abonelerin son 8 aydır VF abonesi olması yeterli olup, toplam fatura ücretlerine bakılmaksızın kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.

Son 30 gün çerisinde numara taşıma ile gelmiş aboneler ise gelmiş oldukları operatöre ait son faturalarının 50 TL ve üzerinde olduğunu fatura ile ibraz ettiklerinde kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriteri sağlamayan, numara taşıma ile gelmiş olan aboneler kampanyaya kredi kartı ile dahil olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.

Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edeceklerdir.

Kampanya süresinde geçerli tarifeler ararsında bir üst pakete geçmek şartı ile değişiklik yapılabilir, ceza yansımaz. Ancak bir alt pakete geçmek söz konusu değildir

Kampanya kapsamında tarifeye giriş anlık olacaktır.

Paket haricindeki ses, SMS ve data kullanımları üyelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca bedeli belirlenecektir.

Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) fiyat ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.

Kampanya dahilinde  verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece devam eder.

Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından faydalanabilmek için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya üyesi olması gerekmektedir.

Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.