18.01.2013 09:57:00

Vodafone Akşam 7'den Sabah 7'ye Sınısız Konuşma

Vodafone Sınırsız Kampanyasında Cep Avantaj Mini Her Yöne tarifesine geçerek bu tarifede 12 ay taahhüt veren abonelere Akşam 7'den Sabah 7'e Vodafone'lularla sınızsız konuşma veriliyor. Tarife ücreti 20TL'dir.

Vodafone Sınırsız Kampanyası

Vodofone'nin başlatmış olduğu Sınırsız Kampanya kapsamında Vodafone'lularla doya doya konuşmanın kolaylığını yaşayacaklar. Cep Avantaj Mini Her Yöne+ Tarifesi'ni seçerek 12 ay kalma sözü verin, her yöne dakikalarınıza ek akşam 7’den sabah 7’ye tüm Vodafone’lular ile sınırsız konuşma avantajları sunuyor.Vodafone Sınırsız Kampanyası ile toplamda, ayda 20 TL'ye her yöne 250 dakika ve aksam 7'den sabah 7'ye Vodafone'lularla sınırsız konuşturuyor.

Cep Avantaj Mini Süper Tarifesi'ni kullanarak ve 12 ay kalma sözü veren müşterilerine ayda sadece 1 TL ek ödemeyle Vodafone'lularla sınırsız konuşma avantajı sağlıyor Bu avantajı kampanya sayesinde toplamda, ayda 35 TL'ye her yöne 500 dakika ve Vodafone'lularla sınırsız konuşma imkanı sağlıyor.

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi

Vodafone Sınırsız Kampanyası kapsamında Cep Avantaj Mini Heryöne+ tarifesindeki, numarasını son 30 gün içerisinde Vodafone'a taşımış olan veya yeni hat tesis etmiş veya Vodafone faturasızdan faturalıya geçen üyeleri 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri ile aylık 2 TL ücretlendirme hakkından faydalanma ve akşam 7:00 ve sabah 7:00 saatleri arasında Vodafone içi sınırsız görüşme yapabilme hakkına sahip olacaktır.
Vodafone Sınırsız Kampanyası dahil olan üyeleri izleyen dönem içerisinde promosyondan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hattın üyeleri kendi isteği veya Vodafone tarafından kısıtlanması durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL’dir.
Vodafone Sınırsız Kampanyası dakikaları öncelikli kullanılır. Üyeleri önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise tarifesindeki dakikaları kullanır.
Bu avantajlı kampanya dakikaları sadece yurtiçi görüşmeleri kapsar ve Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir. Vodafone Sınırsız Kampanya dakikaları katma değerli servisler, uluslararası aramalar, Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan aramalar, yurtdışında yapılan aramalar veya KKTC’de yapılan aramalar için geçerli değildir.
Kampanya dakikaları abonenin sahip olduğu paketin ücretlendirme periyotlarına göre harcanır.
Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya dahilinde üyeleri sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
Bu avantajlı kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Vodafone Sınırsız Kampanyası 31.01.2013 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
Kampanya nın fiyatı 24.12.2012 tarihinde yenilenmiştir.
Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz.
Kullanmış olduğunuz numaranızı Vodafone’a geçirerek, Vodafone’dan yeni bir hat alarak veya Vodafone faturasızdan faturalıya geçerek Cep Avantaj Mini Her Yöne+ tarifesinde 12 ay kalma sözü verin, her yöne dakikalarınıza ek akşam 7’den sabah 7’ye tüm Vodafone’lular ile sınırsız konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız.


Vodafone KampanyalarıVodafone Markası veya Vodafone Akşam 7'den Sabah 7'ye Sınısız Konuşma ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Akşam 7'den Sabah 7'ye Sınısız Konuşma ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 Diğer Vodafone KampanyalarıVodafone Eski telefonunu getirene 4.5G Yeni Telefon Fırsatı

Vodafone Eski telefonunu getirene 4.5G Yeni Telefon Fırsatı Markası ve modeli ne olursa olsun eski telefonunuzu Vodafone’a getirip 4.5G uyumlu Huawei GR5, LG G4 veya HTC Desire 828’den birini 840 TL’ye varan indirimlerle alabilirsiniz....

Devamı...

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı

Vodafone Kamululara Özel Ulusoy Fırsatı 29 Şubat 2016’ya kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerindeki abonelerimize özel, Ulusoy’da tek yön bilet alımlarında %50 indirim....

Devamı...

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı

Vodafone Faturasız Yükle/Harca Kazan Fırsatı Şubat ayı boyunca size özel yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenmek için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın kat kat dakika, SMS veya MB kazanın....

Devamı...

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı

Vodafone Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı Sevgiler Günü 2 Telefon 99TL Fırsatı kampanya kapsamında Özel Sevgililer Günü promosyonu ile 4.5G Uyumlu Telefonlardan Biri Size, Diğeri Sevdiğinize....

Devamı...

Vodafone Beşiktaş Forması Fırsatı

Vodafone Beşiktaş Forması Fırsatı Forma Kazandıran Tarifeler’den size uygun olanı seçip 12 ay kalma sözü verin, Beşiktaş formanızı alın. Eğer Vodafone üyesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak şimdi üye olabilirsiniz....

Devamı...

Tüm Vodafone Kampanyaları
Kelimeler: Vodafone Kampanyalar, Vodafone Kampanyalar 2013, Vodafone Tarifeleri, Vodafone Taahhütlü Tarifeler, Vodafone Sınırsız Konuşma Paketleri