15.07.2016 15:42:00

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Geçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı

Vodafone'in başlatmış olduğu Bittikçe Doldur Fırsat kampanyası dahilinde Geçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız üyeler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur promosyondan yararlanabilirler.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsat Detayları


Promosyon geçerli olduğu tüm tarifelerde internet, SMS veya dakika içeriği tek tek 10TL karşılığında ay bitmeden yeniden doldurabilir.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı tüm tarife içeriği 15TL karşılığında yeniden doldurulur.

Doldurulan içerik tarife bitiş tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı 7000’e gönderilen kampanya katılım mesajları ücretsizdir.

Promosyon 15.01.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında geçerli Bittikçe Doldur Kampanyası’ndan geçerli tarifelerdeki tüm bireysel faturasız abonler promosyon dahilinde seçtikleri tarife içeriklerini aynı dönem içinde tekrar yükleyebilirler.

Üyeler dönem içerisinde, istediği zaman, tarifesinde yer alan içeriklerden bir veya birden fazlasını seçerek seçiminin belirlenen sabit ücreti karşılığında, aynı donem gecerli olacak şekilde tekrar yükleyebilir.
Vodafone Kampanyaları


Vodafone Markası veya Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı ile ilgili Vodafone Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Vodafone Kampanyaları


Vodafone Redlilere Özel Kampanya

Vodafone Redlilere Özel KampanyaEvet, yanlış duymadınız! 8 GB internet, 1.000 DK, 1.000 SMS, Vodafone ve Sabit hatlar ile sınırsız konuşma ayda yalnızca 48 TL’den başlayacak fiyatlarla! ...

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyaları

2018 Vodafone KampanyalarıEvet, Vodafone ile İnternetsiz ev kalmıyor, her eve İnternet geliyor....

Devamı...

2018 Vodafone Kampanyası

2018 Vodafone KampanyasıVodafone’lulara özel Spotfy Premium 3 ay ücretsiz! Üstelik bu kadar da değil Müzik Pass uygulaması sayesinde İnternetinizden de harcamaz....

Devamı...

Tüm Vodafone KampanyalarıAçıklamalar: Vodafone 2016 kampanyası, Vodafone 4g fırsatı, Vodafone 3g kampanyası, Vodafone 4,5g Fırsat, Vodafone Bittikçe Doldur Fırsatı