11.12.2012 11:03:00

Vodafone Cep Nakit Kart

Vodafone Cep Nakit Kart hizmeti ile nakit işlemlerinizi ve alışverişlerinizi Cep Nakit Kart ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone Cep Nakit Kart Kampanyası

Vodafone'nin düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında Vodafone kolaylığı ve PTT güvencesi ile Borçsuz ve Faizsiz kullanım kolaylığı sağlıyor. Her türlü işlemleriniz için 4848 Cep nakit Hattı'nı ücretsiz arayabilirsiniz.
Para gönder, Alışveriş Yapın, Cep Lira Yükleyin, para çekin ve bütün bu seçenekler Cep Nakit ile Vodofone'da bulabilirsiniz.

Bu kampanya Kapsamında Cep Nakitle, Kolay işlem, Hediye Dakika, Güvenli İşlemlerinizi yapabilirsiniz. Cep nakit de yılık ücret bulunmuyor.

Cep Nakit, Vodafone’un PTT ve diğer çözüm ortaklarıyla beraber verildiği Visa Logolu ön ödemeli bir karttır.

Aboneler aktivasyon ve bakiye yükleme işlemlerini Vodafone Cep Merkezleri’nden ve PTT şubelerinden gerçekleştirebilirler. Aboneler Cep Nakit kartı aktive edebilmek için cep telefonlarına gelen SMS’i EVET yazarak cevaplamaları gerekmektedir.

Cep Nakit kart ile para gönderimi, Cep Lira yükleme, alışveriş ve para çekme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Para çekme işlemleri PTT şubelerinden gerçekleştirilir. Para Gönderimi, Cep Lira yükleme, sorgulama ve iptal işlemleri 4848 Ücretsiz Cep Nakit hattından.

Cep Nakit kart ücreti 5 TL’dir. Cep Nakit kartın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda kart bedeli iade edilmeyecek olup alınacak yeni karttan da 5 TL kart bedeli alınacaktır. Bir GSM numarası üstüne en fazla 3 kart alınır.

Cep Nakit karta 35 TL altı günlük ilk 3 para gönderimi ücretsizdir. Diğer tüm para gönderimleri için işlem ücreti 2,5 TL’dir. Cep Nakit kart bakiyesi PTT şube ve ATM’lerinden ücretsiz olarak çekilebilir. Diğer ATM’lerinden 5 TL sabit ücret ve çekilen tutarın %1’i işlem ücreti olarak tahsil edilir. Hareket sorgulama 1 SMS olarak ücretlendirilir. Bakiye Sorgulama 4848 üzerinden ücretsiz olup diğer banka ATM’lerinden 1 TL olarak ücretlendirilir.

Cep Nakit karttan yapılan ve ya yapacağınız bütün işlemler ücretsizdir.

İşlem ücreti alınan para gönderimlerinde gönderim tutarı kadar Vodafone içi dakika abonelerin hattına tanımlanır. Hediye dakikalar 1 hafta geçerlidir.

Cep Nakit kartla bir yıl içerisinde en fazla 2.000 TL, bir gün içerisinde en fazla 1.000 TL, tek seferde en fazla 250 TL’lik para gönderim işlemi gerçekleşebilir. Cep Nakit kartta anlık en fazla 1.000 TL bakiye bulunabilir. Bir yıl içerisinde en fazla 5.000 TL bakiye yüklenebilir.

Vodafone ve PTT’nin ürün  detayları ve fiyatlandırma Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıntılı bilgi için Vodafone.com.tr ve Vodafone Cep Merkezleri