29.12.2016 10:11:00

Vodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Vodafone Redli aboneler tuttuğunuz takımın Süper Lig maçlarını ek ücret ödemeden izleme şansını yakalıyor.

Digiturk Play Taraftar Kampanyası

Digiturk Play Taraftar Paketi ile; tuttuğunuz takımın Süper Lig maçlarını, 2016-2017 sezonu bitimine kadar telefonunuzdan rahatça izleyebilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmak için RED yazıp 9080’ye ücretsiz mesaj atarak kayıt olabilirsiniz.

Digiturk Play Taraftar Kampanyası Detayları

Kampanya sadece 4.5G Red L, Red L, 4.5G Red Elite ve Red Elite tarifeleri için geçerlidir.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başka kişiye devredilemez.

Vodafone Red paketlerine ek ücretsiz sunulan Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi içeriğinden, aboneler mevcuttaki Digiturk Play üyeliğiyle veya yeni üyelik oluşturarak yararlanabilecektir.

Digiturk Play tarafında Süper Lig’ ait online bir sezonluk pakete sahip aboneler, içerik hediyesi olarak Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi hediyesine online edemeyeceklerdir. Bu aboneler, dilerse Digiturk Play Sinema Üyeliği içeriğini online hale getirebilirler.

Kampayadan yararlanan aboneler Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonu sonuna kadar olan maçları izleme hakkına sahip olurlar.

Süper Lig Taraftar Paketini seçen aboneler sadece seçtikleri takımın maçlarını izleyebileceklerdir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Digiturk KampanyalarıDigiturk Markası veya Vodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Vodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:

 Diğer Digiturk KampanyalarıFinansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası Finansbank ile "Premium Üyelik" kampanyasıyle 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini çıkarın....

Devamı...

Digiturk + Sınırsız İnternet Kampanyası

Digiturk + Sınırsız İnternet Kampanyası Digiturk + Sınırsız İnternet, NETLİMİTSİZ Paketi ve bağlantı ücreti olmadan ayda sadece 53,99 TL !...

Devamı...

Digiturk Telefonsuz İnternet Fırsatı

Digiturk Telefonsuz İnternet Fırsatı Digiturk’lü sınırsız telefonsuz internet hizmeti modem dahil ayda sadece 67,99 TL. ...

Devamı...

Tüm Digiturk Kampanyaları
Kelimeler: digiturk kampanyaları, digiturk vodafone red kampanyası, digiturk play taraftar kampanyası, vodafone digiturk play taraftar kampanyası, digiturk 2017 kampanyaları