26.11.2012 14:07:00

Vodafone Smart II Kampanyası

Vodafone Smart II Kampanyası kapsamında Vodafone aboneleri Smart II akıllı telefonu tarifelerine ek olarak 1TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile alabiliyorlar.

Vodafone Smart II Kampanyası

Vodafone'un düzenlemiş olduğu Smart II kampanyası konuşma alışkanlıklarınıza ve cebinize en uygun faturalı tarifeyi alarak 24 ay kullanma sözü verin, Android işletim sistemli, NFC özellikli Vodafone Smart 2 akıllı telefon avantajlarından yararlanın. Üstelik, herkes cepten internet yeniliklerinde denemiş olasınız diye, tüm tarifelerde ilk ay 100 MB internet bedava!

Vodafone Smart II Cihaz Kampanyası Özellikleri: Vodafone Smart II Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden alan mevcut veya yeni bireysel faturalı üyelerini kullanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında tarifeye taahhüt verilmesi zorunludur.

Kampanya kapsamında faturalı Cep Avantaj Mini Her yöne+, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Kamu Mini ve Cep Çiftçi 20 tarifelerinden birine aylık +18 TL; Genç Avantaj ve Cep Kamu.

Mini tarifelerinden birine aylık +15 TL; Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’lular ile ve Cep Çiftçi 40 tarifelerinden birine aylık +11 TL; Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra tarifelerinden birine aylık + 1 TL ek ödeme ile beraber 24 ay boyunca taahhüt veren aboneler Vodafone Smart II NFC model telefona sahip olabilecekler.

Sadece ilk ay geçerli tüm tarifelere 100 MB data promosyon olarak bedelsiz  hediye edilecektir. İlk ay boyunca hediye data kullanımını aşan ve/ya ilk ay sonunda data kullanımına devam eden aboneler standart data ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir. İlk ay kullanmadığınız hediye datalar hiç bir şekilde bir başka aya aktarılamaz.

Abone iptal etmediği sürece 100 MB’lık data paketi her ay yenileyecek ve ayda 9 TL olarak ödenecektir. Data kullanmak istemeyen aboneler 3636’ya ücretsiz olarak “İptal Net 100” metnini sms gönderdiklerinde  promosyon iptal olacaktır..

İlk ayda iptal işlemi gerçekleştirilirse data paketinin aylık ücreti faturaya yansımayacaktır ancak 2. ay itibariyle iptal edildiğinde sadece iptal edilen ayın ücreti (9 TL) bir defaya mahsus olarak yansıyacaktır. Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 8 aylık faturaları toplamının en az 200 TL olup son 8 ayda kısıtlı statüsüne girmemiş olan üye kampanyayı kredi kartsız kullanılabilir.

Son 30 gün çerisinde numara taşıma ile gelmiş aboneler ise kampanyaya kredi kartı ile katılabiliyor olacaklardır. Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.

Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edeceklerdir. Kampanya süresinde geçerli tarifeler arasında bir üst pakete geçmek şartı ile değişiklik yapılabilir, ceza yansımaz. Ancak bir alt pakete geçmek söz konusu değildir. Kampanya kapsamında tarifeye giriş anlık olacaktır. Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır.

Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri açtırmaları gerekmektedir. Paket ve promosyon haricindeki ses, SMS ve data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir. Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir. Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyayı kullanıyor olması gerekmektedir. Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir. Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit badelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır.

Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit ücreti ile kast edilen: Kampanya kapsamında kullanılan ay sayısı X cihaz taksit ücretidir. Vodafone Smart II kampanya kapsamındaki fiyatı 416 TL olup cihazın tavsiye edilen fiyatı verilmiştir: Vodafone Smart II: 449 TL Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Cihazlarda sim kilidi bulunmamaktadır. Fiyatlara KDV (%18), ÖİV (%25) dahildir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısı cihaz stokları ile sınırlıdır. Vodafone’un kampanya şartları, kapsamı için tarifelerin özelliklerinde ve ücretlendirmesinde değişiklik yapma gizli tutar. Bu kampanya bitiş tarihi 28 Şubat 2013’tür.